Skocz do zawartości
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

Polecane posty

3 razy byłem u Queelag i 3 razy deadłem. Nie daje rady. Bez mojego Claymore +2 to jej mogę co najwyżej pierdnąć jej w twarz. Zadaję jej około 30 dmg przy jednym uderzeniu....To już ten enpec więcej dmg wyciąga

Swoją drogą gdyby ten enpec nie był taki głupi i nie wbiegał w lawę ("o, lawa, wbiegnę se, a co !") to może i bym dał radę. Tak to lipa, jak enpec ginie to mogę tylko uciekać bo nie jestem w stanie wyprowadzić ani jednego ataku nie obrywając od niej

Założyłem nawet te szmaty z bagna co mają defa od ognia ale gucio to dało. W sumie mnie to nie dziwi, ogólnie def tu gucio daje jak wszystko może zeszmacić gracza jednym hitem xd

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4games Może i ciekawa ale bezużyteczna. Strata kopniaka z zamianą na atak za kilkanaście dmg to zwykłe marnotrawstwo. No i hełmów nie można nosić.

@KafarPL Jak sobie kiedyś wrócisz z dobrym armorem do początkowych poziomów do zobaczysz jaką różnicę robią. :P No i jakiej ty broni używasz że 30 damage zadajesz? Nawet postacie na pierwszych poziomach robią więcej. Nie mówiąc już o tym że ty pewnie już trochę siły i zręczności masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Claymore+2 ale mi się zepsuł. Próbowałem ją ciachać ze Sługi i Halabardy ale jak wyżej - jeden normalny atak to dmg rzędu 30-40. Oczywiście mówię tylko o bossie bo taki moskit to pada z jednego dziabnięcia halabardą (około 100 dmg)

Zweihandera nawet nie próbowałem bo zanim bym machnął to już bym leżał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że tu nie ma kowala. A nie widzi mi się wracanie przez całe Blighttown potem przez połowę Depths, Lower Undead Burg do Firelink Shrine i do Undead Parish. A potem z powrotem do Blighttown.

Nie, nie ma bata

Może kiedyś się ktoś trafi koło wejścia na arenę albo ogniska to się trzaśnie bossa w coopie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy klucza do tego skrótu nie znajduje się w Blighttown niedaleko samego skrótu?

Jak się wskakuje na tę windę-koło, a później drabinkami się idzie na samą górę, to po prawej powinna być skrzynia, a w niej klucz potrzebny do odblokowania skrótu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest potrzebny Master Key

Chyba że te kraty się otwiera tym kluczem z Blighttown

Co do Queelag to mam założony ten set ze szmat co jest na bagnie w Blighttown. Ofc atakuję od tyłu ale jak pisałem - jak NPC padnie to i ja padam bo nie mogę wyprowadzić żadnego ataku samemu nie obrywając (jedynie gdy wali lawą w takie półkole przed siebie to od tyłu mogę zajść i ją ciachnąć ze 3 razy...tyle że ten atak wykonuje bardzo rzadko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ubić mendę smile_prosty.gif

Poszedłem do New Londo, naprawiłem sobie stuff u kupco-kowala. Ale lipa z ulepszaniem sad_prosty.gif Chciałem podrasować jeszcze Claymore a tu trzea 2 odłamki tytanitu a ja mam jeden. Za to dużych odłamków tytanitu mam 4...

Teraz jeszcze tylko upgrade flaszki (znalazłem w Blighttown duszę strażnika ognia...myślałem że mnie cholera trafi, tam z pięciu albo sześciu tych drewnianych gości było co toksyny nakładają) i można pędzić dalej

EDIT: Oho, coś nie halo, chciałem wrócić do Blighttown sobie flaszke zupgradeować a tu zonk, barbarzyńcy w przejściu z Doliny do Blighttown się zrespawnowali mimo że nie odpoczywałem przy ognisku

EDIT2. Tja, wszystkie moby się zrespawnowały...

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze sprawdziłem to odłamki duszy lecą z nieumarłych (z włóczniami), nieumarłych łuczników oraz tych lepszych wersji szkieletów w parafii nieumarłych. To już tak dla samej ciekawostki, ale w przypadku braku dusz zawsze możesz pofarmić, bo w pobliżu kowala masz ich wszystkich pod dostatkiem.

Co do samego Great Hallow, ja się tam udałem bo chciałem maksować grę, ale muszę Ci powiedzieć, że nie ma nic tam specjalnego. Jest tam parę kryształowych jaszczurek z których można loocić specjalnie odłamki, niżej czekają Cię bestie, które już znasz z Głębin (te z wyłupiastymi oczami, które nakładają klątwę). Na samym dole jest parę grzybów, tych mniejszych, jak i chyba 3 duże (nie lekceważ ich tongue_prosty.gif). Co do tego, czy jest trudny. Trudny może nie, ale upierdliwy na pewno. Ciężko się tam ogarnąć co się dookoła Ciebie dzieje, bo jest wiele dróg, które gdzieś prowadzą. Jest też kilka ciał z lootem, do których ciężko się dostać. To już metoda prób i błędów, bo bardzo łatwo tam spaść, i jest kilka ślepych zaułków. Ogólnie tak jak mówię sama lokacja nic specjalnego w sobie nie ma, ale prowadzi ona do Ash Lake, gdzie można znaleźć pewnego NPCta i zdobyć ciekawy miecz.

Edytowano przez Benislaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie sądziłem, iż piromancja może dać tyle radości w pvp. Zawsze wzbraniałem się przed używaniem jakiejkolwiek magii w DkS, bo nie wyglądało to dla mnie ciekawie. Kompletnie już się do czarów zraziłem, kiedy zrobiłem w DkS2 postać pod magię (powiem tylko, że bardzo szybko magię zignorowałem i używałem tylko buffów). Ale uznałem, że sorcery to sorcery, a piromancję warto wypróbować - nie myliłem się. Poza buffem na broń używam Fire Whip, który w pvp potrafi naprawdę nieźle zmylić przeciwnika (myśli, że używam combustion, więc rolluje za mnie, ale tam też dostaje obrażenia), a także dla zmuszenia przeciwnika, która trzyma się na dystans, aby do mnie podszedł - Flame Swathe. Niewiele mogłem zdziałać z 3 slotami na czary, ale tak jest na razie dobrze. Jak kompletnie opuści mnie godność gracza pvp, to wyleveluję postać dalej i dodam trochę punktów w attunement.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...