Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Battlefield 3

Polecane posty

Również dołączyłem. Bardzo chętnie pogram wraz z kolegami forumowiczami. ;)

Moduł drużyn daje wiele możliwości wzajemnej współpracy w BFie 3, co niestety często jest bagatelizowane przez wielu graczy z tego co widzę. Może uda nam się dodać nieco taktyki do tego bitewnego chaosu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja?? Są lepsi ode mnie ;). No ale:

Jak planujesz latać tylko heli lub odrzutowcem wchodź na serwer w którym jest kamera 3os dla pojazdów. Łatwiej się lata, większe pole widzenia. Te dodatki dla pojazdu też są ważne. Ja używam takich: Radar, flary i tutaj różnie. Jeżeli w przeciwnej drużynie nikt nie używa żadnych helikopterów i jetów to bierz kierowaną p-z lub gdy nie odblokowałeś to rakiety. W innym przypadku naprowadzana.

Polataj sobie najpierw na jakimś pustym serwerze aby zaznajomić się z samolotem. gdy widzisz dajmy na to helikopter w bliskiej odległości nawet nie próbuj go namierzać, za mało czasu, a jak ci się uda to i tak ma flary. przerzuć się na nazwijmy to pistolet :D lub zwyczajnie zawróć i z większego dystansu najpierw namierz pojazd, wystrzel i dokończ pistoletem. Gdy ktoś z helikoptera cię namierza i nie masz gdzie uciec, za czym się schować to leć do góry helikoptery nie będą wstanie cię namierzyć.

dokończę jutro :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, mam problem. Chciałem pograć w B3, ale ten nieszczęsny origin potwornie zamulał, ciągle wyświetlał brak odpowiedzi, otwierał się jakieś 3 minuty, więc go ponownie zainstalowałem i po zalogowaniu pokazuje mi, że nie wykrył żadnych gier a ponowne podanie kodu do B3 nie przyjmuje bo "kod został już wykorzystany", co robić? :(

problem rozwiązał się sam po ponownym uruchomieniu, origin to zło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem z okazji pierwszego piątku w tym tygodniu będziemy z optim palili, gwałcili i rabowali grali na podboju. Zaczniemy tak koło 20-21; zapraszam wszystkich gorąco, a szczególnie serdecznie państwa z mikrofonami, gdyż dzięki uprzejmości matidopa (i jego zacnej kompanii) możemy wspólnie piać naszymi sopranami na Team Speaku :-).

DISCLAIMER

Nie biorę odpowiedzialności za śmierci w śmigłowcach spowodowane moją nieudolnością w ich pilotowaniu LAGAMI I CHEATERAMI WE WRAŻYCH HELI. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pytanie o uczestnictwo do platoonu. Też chętnie bym pograł ;D

@SKRZYP3X

Na noże fajna zabawa i wbrew pozorom bardzo szybko exp leci ;D

Można by zrobić ustawkę np. tylko snajperki, bo samolotów jest zbyt mało by dla każdego starczyło ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można coś skombinować ;) Jak tak patrzę to mamy z minimum dwieście osób jakoś powiązanych z forum poukładanych w paru plutonach więc można by spróbować rzucić jakieś ogłoszenie o której się zbieramy i gdzie, bo to serwer będzie najpoważniejszym problemem ;] Chyba, że wyczaimy odpowiednią ilość osób, pusty serek i na raz wbijamy do fulla.

A tak pozostaje tylko wypatrywać ludzi na Originie albo CommCenter i ew. ich zapraszać jeśli sami nie przyjdą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna też latam po polach bitwy i udaję prob BAM BAM snajpa. Mogę też pocerować komuś gąsiennicę. Szukam kompanów do gry bo samemy to mówię do siebie i jest mi smutno. Jeśli jest jakaś grupka to dajcie znać w grze na yarp2326 lub tutaj z jakimiś namiarami. Macie mój łuk, miecz i granata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluton LaMafia poszukuje graczy do wspólnego wieczornego naparzania na serwerach

Jesteśmy klanem "for fun" czyli gramy dla przyjemności , średnia wieku u Nas to ok +30

Nie ma u nas "gówniarzy" którzy wyzywają innych jak się ich zabije.

Jedyne czego wymagamy to czyszczenia broni kilka razy w tygodniu :) , mikrofonu oraz mumble

Z żołnierskim pozdrowieniem azzazel78

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uporałem się z niedziałającym BF3 i teraz, od kilku dni namiętnie wprawiam się w tą odsłonę serii.

Z serią jestem zapoznany - orałem w BF2 i BFBC2, więc wiem z czym się to je.

Jeśli ma ktoś ochotę na wspólne granie (głównie wieczorem) to mój nick Khalim_2202.

Z chęcią wypróbowałbym tryb CO-OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...