Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Battlefield 3

Polecane posty

Ja tam nie wiem, udało mi się w sumie pograć tylko z CertainDDeath, ale reszta pododawanych znajomych raczej nieobecna. Całkiem miła atmosfera i fajny ten VOIP na battlelogu. Myślałem, że do komunikacji potrzebny jest jakiś TS, a tutaj miłe zaskoczenie. Gra ktoś dzisiaj ok. 21? Mój nowy nick na Originie CaptJax.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIMBROWNIAMIX i Electronic Arts Polska zapraszają do wspólnej zabawy.

Weź udział w turnieju i stań do walki o nagrody!

Jesteś fanem Battlefielda? Szukasz wyzwań?

W takim razie nie możesz przegapić najnowszego turnieju, organizowanego przez BIMBROWNIE. Na uczestników czeka moc wrażeń, a na zwycięzców gry-niespodzianki, ufundowane przez Electronic Arts Polska.

Więcej informacji na temat rozgrywek znaleźć można pod adresem http://www.bimbrowni...id=895&pid=4137

Medialnymi patronami turnieju są redakcje CD-Action PC Format i G4G.

NAGRODAMI SĄ

MIEJSCE PIERWSZE: MASS EFFECT 3

MIEJSCE DRUGIE : Medal of Honor

MIEJSCE TRZECIE : Dragon Age II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ktoś zabił już Gregu (ten co pisał o Battlefield 3 Walka w Zwarciu) nożem w plecy będąc sajprem??? Ja niestety JESZCZE nie posiadam BFka, ponieważ planuję kupić sobie nowy komp z Win 7 (teraz ma Win XP). Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje. A i jakby co Origin:lukasek2005@interia.pl i prawdopodobny nick w BFku Krzysiek2005jezyk1.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, udało mi się w sumie pograć tylko z CertainDDeath, ale reszta pododawanych znajomych raczej nieobecna. Całkiem miła atmosfera i fajny ten VOIP na battlelogu.

Wiem tylko tyle, że ten VoIP dosyć często psuje u mnie dźwięk przez co muszę kompa resetować :P Tak czy inaczej, pora wreszcie zobaczyć czy kupno tego całego premium się opłacało więc rzucaj jakimś dniem, który pasuje ci na jakąś dłuższa rozgrywkę... co-op albo normalny multi, bez różnicy =]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pogram, o ile będę w domu (postaram się być :)). W sumie to dawno nie latałem z ogarniętym gunnerem... Jakby ktoś chciał ujrzeć w akcji mistrza pilotażu, to serdecznie zapraszam :). Jeno mam samą podstawkę BF3, szkoda mi $$$ na premium. To co, może jakaś lista?

Czwartek 20:00

1. FaceDancer

2. kwiatkoskyyy

3. org

@Shadow

To możemy wbić na Team Speaka. A ten VoIP battlelogowy swego czasu wydawał jakieś losowe dźwięki w czasie gry, co niemożebnie mnie irytowało :E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeno mam samą podstawkę BF3, szkoda mi $$$ na premium. To co, może jakaś lista?

Według mnie nie ma żadnego problemu z tym, że ktoś ma a ktoś nie posiada premium ;) Tak samo jeśli ktoś nie będzie miał jakiegoś dodatku to nie będziemy korzystać z danych map - proste i skuteczne ^_^

To możemy wbić na Team Speaka. A ten VoIP battlelogowy swego czasu wydawał jakieś losowe dźwięki w czasie gry, co niemożebnie mnie irytowało :E.

Według mnie największym problemem VoIPa jest to, że nie jest zintegrowany w samej grze tylko trzeba kombinować z przeglądarką. TS jest bardziej intuicyjny i mniej problematyczny, teraz tylko daj namiary na jakiś kanał, na który będziemy mogli wbić :D

Czwartek 20:00

1. FaceDancer

2. kwiatkoskyyy

3. org

4. Black Shadow

Jedna prośba do wszystkich chętnych - jeżeli już wbijamy na serwer jako grupa to a) starajmy się być po tej samej stronie i przede wszystkim b) grupujmy się w oddziały (a nie, że każdy lata tak jak chce :P). Widziałem raz sytuację gdzie zebrała się niezła ekipa do grania, ale współpracy za dużo nie widziałem z tego względu, że prawie każdy siedział w osobnym oddziale (a właściwie fireteamie). Nie powtarzajmy tego samego błędu a rozgrywka na pewno będzie przyjemniejsza ^_^

Crossroads out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@org

Witamy w kolonii! Znaczy w klubie ;) Też nie mam premium. Black dobrze mówi, po prostu zagra się na podstawowych mapach. Najlepiej, żeby jedna osoba znalazła serwer, na którym będzie więcej miejsca. Powie wszystkim jaką frakcją gramy i jak się da, to wszyscy do jednego squadu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS jest bardziej intuicyjny i mniej problematyczny, teraz tylko daj namiary na jakiś kanał, na który będziemy mogli wbić

Podam przed grą (bo muszę znaleźć); założymy kółko wzajemnej adoracji na Battlelogu, żeby łatwiej można było dołączać do serwerów. Jeśli już przy serwerach jesteśmy, to jakieś specjalne preferencje co do normal/hc? Jak grałem z ekipą parę miesięcy temu, to normal na Bazarku CQ32 sprawdzał się świetnie jako rozgrzewka (chyba, że wolicie Metro CQ64 biggrin_prosty.gif), a potem to Firestorm albo Caspian, żeby pobujać się w czołgu/heli albo:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traycyjnie ciute spamu. Jeśli nie umiejętności a ludzie lub atmosfera są dla was wyznacznikiem jakości w grze sieciowej zapraszam do plutonu DieCompany :P Chętnie przyjmiemy wszystkich. Koniec reklamy. Tak wgl temat na forum znowu zamrożony. Czyżby nie było czytelników CDa chętnych do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...