Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Battlefield 3

Polecane posty

Klan LaMafia (LM) zaprasza do wspólnej zabawy, grupa graczy zawiązała się do gry ETQW ale teraz część przeszła na Battlefield'a 3

Nie jesteśmy klanem nastawionym na typowe skillowanie a przede wszystkim na dobrą zabawę i drużynową współpracę

Średnia wieku u nas to ok 30 lat jeśli jesteś chętny , potrafisz cieszyć się zarówno z wygranej jak i docenić porażkę serdeczne ZAPRASZAMY

Origin ID - azzazel78

Battlelog - azzazel78

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem kilka rund TDM na kanałach. Fajna mała mapa, przyjemnie się grało a tu nagle jakiś Polak (grałem na polskim serwerze) zaczął grać z latarką. Tragedia. :icon_eek: Wiedziałem, że latarka oślepia ale to jest żałosne. :wallbash:. No ale zaraz zacznie ktoś się usprawiedliwiać dodatek jak dodatek... Każdy ma swoją rację a ja na pewno swej nie zmienię. Bardziej denerwujące jest to gdy gram np. technikiem i ktoś z mojej drużyny gra z latarką. Oślepia mnie więc zabijam go a tutaj TK, na większości serwerów są jakieś ograniczenia 4tk i kick. Więc denerwuje to jeszcze bardziej. Macie jakieś sposoby na latarkowiczów? bo napisanie co o nich się sądzi nie działa. :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mozna pograc.

Ja zglaszam swoja gotowsc to no lajfienia. Ferie wiec mozna pokosic. Jakims bogiem nie jestem ale w dobrej druzynie, ktora wspolpracuje wyrabiam sie i bynajmniej ostatni nie jestem. Forma spadla ale wywiadowka te sprawy rozumiecie. A Nueforn kosi :PP

PS Sry za brak pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's me again.

Informuje, że misję "Ewakuacja" da się przejść po cichu, bez wszczynania alarmu w pierwszej fazie zadania. Choć ostatnie trzy momenty są diabelnie trudne. Poszukuję osób chętnych do przejścia tej misji.

Zaś jeśli o multi idzie:

Proponowałbym założenie kolejnego plutonu, zrzeszającego Nas. Bo jeden pluton CD-A niestety jest już pełny. A w walce z randomami zbyt często najadłem się już nerwów (patrz mój post z wczoraj w temacie o BF 3).

@down

Złożyłem podanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluton założony. Link: http://battlelog.battlefield.com/bf3/plato...55391517649757/

Przypominam, że ten pluton jest dla osób, które nie dostały się przez IMO głupi limit do pierwszego plutonu.

@Edit: Ale mnie szlag trafia z tym Battlelogiem. Widzicie emblemat FA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...