Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Battlefield 3

Polecane posty

Z chęcią popykam w BFkę ze wszystkimi dodatkami na HC . Nadmienię iż nagrywam na YT może nie jest to jakiś wielki kanał , ale zapewne grałbym z nagrywaniem . Jeśli kogoś takie coś interesuje pisać na battlelogu na nick HeJv0k lub steam o takiej samej nazwie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w BF3, mam premkę więc mogę grać we wszystkie tryby, mapy jakie chcecie. Nick na orgin: MrMatt3rs (na battlelogu również). Mamy swojego tsa więc z komunikacją też problemu nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ciekawych i pozytywnie zakręconych ludzi do gry (niekoniecznie jednorazowej, jeśli ktoś byłby chętny mogę zaoferować miejsce w tzw. "klanie" ;) ).

Mam do dyspozycji ts oraz serwer do gry, tak więc nie będzie problemów z komunikacją.

Mój nick na Battlelogu / Originie - tak samo jak tutaj - Rybiszcze.

Nie sugerować się statami - mam słabego aima, ale teamplay stoi na najwyższym poziomie. ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, tyle, że zbieramy ekipę 4-8 graczy by pograć na Squad Rush (Pustym, tylko my). Odblokowywujemy dogtagi, robimy zadania, co jakiś czas zmiana mapy.

Zapraszam, jeśli nie przeszkadzają wam ludzie w wieku 15+ lat.

Dodatki:

Chwilowo AK, B2K, Aftermatch.

Ważne!! Skype potrzebny do komunikacji.

Zgłaszać się na gg pod nr. 43476085 lub na forum priv.

Lista zapisanych (nicki origin):

-MasterGreen_PL (15lat)

-Potemps (25lat)

-Hunt3erPL (16lat)

-GlocK_PL (15lat)

-Niko90PL (22lat)

-bronek001 (20lat)

-Ayaz2010 (20 lat)

-

Czas spotkania ustalamy na konferencji GG.

@down

Grać na serwerach typu rush z pacernego + Sharqi (nikt tam nie gra), i przy okazji próbować nabijać zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie czego jestem dostępny raczej wieczorami w dni robocze (chociaż teoretycznie dla mnie każdy dzień jest dniem roboczym), dlatego proponuje sie ugadac na sztywno na jakieś terminy gdzie można porobić zadania - ew jakiś conquest zagrać. Proponuje weekendy, gdyż jak wiadomo wtedy jest najwięcej czasu, a z tego co widze na gg albo skype to się do końca zgrać nie możemy :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też sobie mogę z Wam zagrać. Jeśli ktoś ma ochotę na mały meczyk dzisiaj, zapraszam. Podawałem już nick na Originie, ale podam jeszcze raz: bronek001.

Jeśli ktoś jest chętny na grę dzisiaj - pisać PW lub w tym temacie. ;)

PS. Mikrofon jakiś mam, więc gra + skype jest możliwa, ale jest to raczej mizerny mikrofon i jakość może być... dziwna. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mikrofon, więc gra na Skype jest możliwa. Jak są wolne miejsca na jutrzejszy mecz, to i ja się chętnie zapiszę.

Nick Origin: Ayaz2010 (20 lat)

Jako-tako ogarniam. Jakby ktoś chciał, to już dziś może mnie dodać, sobie pogramy jakiegoś Szturma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaraportuj post, zamiast pisać w temacie.

No i oczywiście przypominam, że forum to nie miejsce na reklamę serwera, teamu... Możecie się tutaj umawiać, a czy potem kogoś zwerbujecie to wasza sprawa. Więc albo się wysilcie trochę, albo nie piszcie wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...