Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Nie zgodzę się, że granie na normalu jest lamerskie, bardziej byłbym skłonny do nazwania tak trybu hc. Ostatnio grałem z kolegami dosyć sporo w cod4 na postawionym przeze mnie serwerze. Zasadniczo granie w trybie hc ograniczało się do kucania przez całą grę czekając, aż ktoś ci wejdzie pod celownik (dup-shoty FTW.). Nie ważne jest również z czego strzelasz bo i tak wszystko kładzie po góra 3 kulach. I naprawdę to jest bajka wymyślona przez wszystkich skrajnych zwolenników hc-ów, że trzeba wywalić cały magazynek w typa by go położyć.

Zresztą granie na wszystkich publicznych serwerach (hc czy normal) to i tak jest jeden wielki bezmózgi DM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się już MW 2 nie podoba. Wolę poprzednie części. Są lepsze serwy itd. MW 2 stało się dla mnie trudne w multiplayerze. Ciągle zajmuję ostatnie lub przedostatnie miejsce. Nie wiem czemu tak jest... Może dlatego, że gram trochę mniej? :tongue:

Kiedy jest premiera tych map na PC? Cenę mniej więcej znam... Opłaca się kupować 5 dla multi? Grałem tylko u kumpla w single... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DzikuXXX oczywiście migracja hostów nie ma nic wspólnego z moim netem. Po prostu wyliczyłem tam wszystkie minusy IWnetu.

Mnie te 30-40s drażni. Jeśli chce sobie zrobić przerwę na herbatę, sprawdzenie statsów, postępów itp to przecież i tak mogę to zrobić[odznaczenia itp i tam mnie w ogóle nie intersują] przecież nie muszę zacząć meczu razem ze wszystkimi. Natomiast taka przerwa pomiędzy meczami[czy migracja hostów] po prostu psuję mi zabawę i wybija z rytmu. Być może to kwestia gustu, ale wiele ludzi na to narzeka, więc coś w tym musi być;-)

@mikista10 dziwne mi się wydawał MW2 dziecinnie prosty[ w przeciwieństwie do promodu z mw1] Drugie dnia grania mając 17 level miałem serię 25killów i spuściłem atomówkę:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Niedawno kupiłem sobie MW2. Instaluje, uruchamiam aktualizacja się włącza, czekam, czekam nic uruchamiam inną grę, po kilku godz. sprawdzam a tu ściągnięte 7GB i limit przekroczony(5GB). Gra potem i tak nie chodziła dobrze, miała błędy graficzne m.in. artefakty a potem sie wywaliła i nie chciała uruchomić. Pomijając to: Czy u was też ściągnęło się 7GB? A jak tak czy jest jakiś sposób na pominięcie tej aktualizacji czy coś. Byle legalnie, zależy mi na MUlti i nie chce bana dostać. Wole już sprzedać grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, to od razu po instalacji gry, powinieneś zrobić reinstall, bo wówczas Steam pobiera Tobie grę od nowa. Spróbuj odinstalować MW i zainstalować na nowo, kiedy będzie chciała się wgrać absurdalnie dużo ważąca "aktualizacja", przerwij ją i ponownie wgraj aplikację od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, powiem Ci, że gracze, którzy grali na co dzień na promodzie i przychodzili do nas na serwa na HC SD, nie radzili sobie i nie potrafili odnaleźć się.

"Niestety, powiem Ci, że gracze, którzy grali na co dzień na HC i przychodzili do nas na serwa na promod, nie radzili sobie i nie potrafili odnaleźć się."

@mikista10 dziwne mi się wydawał MW2 dziecinnie prosty[ w przeciwieństwie do promodu z mw1] Drugie dnia grania mając 17 level miałem serię 25killów i spuściłem atomówkę:]

Oj zgadzam sie... Dlatego nie gram po MW2 w MW1 - lamie :D

Nie działą ani magiczne opóźnienie ani nóż na 2m (bez komandosa). I w ogole zapomnialem o Q/E :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w necie znalazłem podpowiedź, że aby gra działała poprawnie trzeba kliknąć(w niektórych wypadkach) "Sprawdź integralność Cache Gry" przed "aktualizacją" kliknąłem tą opcję i zobaczyłem coś dziwnego... nie uruchomiło się nawet okienko aktualizacji. Wyświetliło się "Finalizacja Instalacji", jednak i tak dzięki za pomoc.

Oto moja ocena gry:

Gra jest świetna. Szybkie szkolenie, szybszy "test umiejętności" niż w CoD4 (nie trzeba rzucać flashów itd.) Druga misja po szkoleniu i już "skradanka" razem z Kapitanem, którego wszyscy gracze poprzedniej części MW raczej znają ;] Wspinanie się ciekawie zrobione, moment w hangarze

myślałem, że po tym rozpocznie się misja ratunkowa z perspektywy innego żołnierza, jednak kiedy Mac powiedział "Dobra, realizujemy plan B" miałem nadzieje, że szybko mi to wyjaśnią. Kiedy zobaczyłem detonator pomyślałem sobie "Dobra wystarczająca szybko i jasno" xD

. Nie rozumiem dlaczego Rosjanom nie podoba się misja na lotnisku. Jako terrorysta zostaje ukazany Makarov jedna osoba(+osoby w jego grupie) a nie cały naród. Nie rozumiem w ogóle o co im chodzi. Zostali bardziej pokazani jako głupcy i idioci, gdyż

postawili pomnik naszemu wrogowi nr.jeden Zachajewowi

. No i niby za co? Za to, że amerykanie, a właściwie połączone siły SAS i Marines zniszczyli jego rakiety w locie?

Multi: Jestem niezwykle mile zaskoczony. Snajperstwo: W końcu nie trzeba ciągle czekać na całkowitą stabilizację celownika, największy szok wywołała u mnie jedna z pierwszych snajperek. Baretta M82 dostępna już po zdobyciu jednego czy dwóch leveli? Nieźle xD MUlti ma same plusy:

-Maaasa dodatków i kamuflaży do każdej broni. (Tłumik do RPD i Baretty no nieźle tego się nie spodziewałem)

-Brak opóźnionych strzałów które miałem w CoD4 ze względu na zbyt duży ping.

-Wspomniane już snajperstwo.

-Masa nowych broni.

-Broń dodatkowa!

-Ciekawe mapy, na razie mam tylko jedną, której nie lubię.

-Dodatkowe PD za daleki strzał, heada itd.

-Automatyczne wyszukiwanie servera z dużą ilością ludzi.

-Wyposażenie!

-Kamuflaże nie zawsze pokrywają całą broń, czasem jedynie wybrane części co lepiej wygląda np: na M4.

-Więcej leveli!

-Tutaj dopisz to o czym zapomniałem.

Minusy:

-Dlaczego granatniki są dozwolone na każdym servie!

-Emm.. a są jeszcze jakieś??

Ocena:sam nie wiem czy nie należy się 10/10 lub chociaż 10-/10 bo gra na razie nie ma wad oprócz granatników na wszelkich serverach.

Pytanko: Na czym polega tryb prestiżowy? Jeśli dobrze pamiętam traci się leveli zdobywa się... no właśnie co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego Rosjanom nie podoba się misja na lotnisku. Jako terrorysta zostaje ukazany Makarov jedna osoba(+osoby w jego grupie) a nie cały naród.

A moze chodzi im raczej o to CZYJE to lotnisko a nie kto strzela.

-Brak opóźnionych strzałów które miałem w CoD4 ze względu na zbyt duży ping.

Masz mniejsze opóźnienia w MW2 niz w CoD4? o.OOOOOOOOO

-Automatyczne wyszukiwanie servera z dużą ilością ludzi.

Pograj troche dluzej to to odwołasz.

Minusy:

-Dlaczego granatniki są dozwolone na każdym servie!

Bo nie ma dedyków, ale skoro twierdzisz ze wolisz to niz szukanie serwerow (mozna sie zmeczyc) to nie narzekaj.

-Emm.. a są jeszcze jakieś??

-Troche dziwna fabuła w singlu (ale jak sie nie szuka niczego glebokiego to w sam raz :))

-Nie tempione cheaty, lagi, zmiany hosta i wszysco co zawdzieczamy brakom dedykow.

-LVL hack - co z tego ze ciezko tyrales do 10 prestizu? I tak wszyscy wiedza ze masz lvl hack.

-Tuuuuuuuuuuuuuuuuuba

-Platne DLC (4 mapy = 60 zl?)

-Ukryte tryby gry dostepne tylko na serwerach cracked - są ale za ich legalnej aktywacji doczekami sie z okacji DLC (na 99.99% płatnego)

-Bugi

-Tutaj dopiszcie to o czym zapomniałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego Rosjanom nie podoba się misja na lotnisku. Jako terrorysta zostaje ukazany Makarov jedna osoba(+osoby w jego grupie) a nie cały naród.

A moze chodzi im raczej o to CZYJE to lotnisko a nie kto strzela.

-Brak opóźnionych strzałów które miałem w CoD4 ze względu na zbyt duży ping.

Masz mniejsze opóźnienia w MW2 niz w CoD4? o.OOOOOOOOO

//JA mam mniejsze pingi w MW2

-Automatyczne wyszukiwanie servera z dużą ilością ludzi.

Pograj troche dluzej to to odwołasz.

//A czemu? Gram od premiery i spisuje sie to bardzo dobrze

Minusy:

-Dlaczego granatniki są dozwolone na każdym servie!

Bo nie ma dedyków, ale skoro twierdzisz ze wolisz to niz szukanie serwerow (mozna sie zmeczyc) to nie narzekaj.

//E tam, granatniki sa fajne.

-Emm.. a są jeszcze jakieś??

-Troche dziwna fabuła w singlu (ale jak sie nie szuka niczego glebokiego to w sam raz :))

//JA CI DAM DZIWNA FABUŁA !!!! ZOMG 1111 ELEVEN TWENTY !

Wystarczy zaglebic sie w nia a nie przeleciec pobierznie.Ja to zrobilem i dla mnie fabula jest w 100% spojna, wysmienita, realna i efektowna.

-Nie tempione cheaty, lagi, zmiany hosta i wszysco co zawdzieczamy brakom dedykow.

//Od czasu premiery RAZ uswiadczylem zczitowany serwer.Pogralem na nim moze 2minuty, potem koles dostal bana

-LVL hack - co z tego ze ciezko tyrales do 10 prestizu? I tak wszyscy wiedza ze masz lvl hack.

//Za lvl HACK banuja :)

-Tuuuuuuuuuuuuuuuuuba

//TUUUUUUUUUUUUUUBA wymiata tak samo jak rpg i akimbo glocks

-Platne DLC (4 mapy = 60 zl?)

//Walic DLC

-Ukryte tryby gry dostepne tylko na serwerach cracked - są ale za ich legalnej aktywacji doczekami sie z okacji DLC (na 99.99% płatnego)

//GŁUPIE tryby dodajmy.

-Bugi

//Jak w kazdej grze.

-Tutaj dopiszcie to o czym zapomniałem...

//Daruje sobie, za duzo pisania

Wypowiedzi po //naleza do mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tej grze rozczarował mnie tryb prestiżu... Bijemy do 70lvl klikamy prestiż i... jedziemy wszystko od nowa z kupą nowych tytułów i embematów... i jedna dodatkową klasą... Wygąda to trochę jakby twórcy chcieli nas naciągnąć na jak najdłuższe granie(ale co tam,jest OK ;D). Prestiżów jest chyba 10, ale jak w tym życiu uda mi sie dojść do 8'emki będę szczęśliwy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW2 to sukces komercyjny! Spodziewajmy się więcej kużualizacji od Acti-Blizz! Teraz to recenzje są robione dla producentów albo piszą je hipokryci (czytaj: Q'nik). "Co z tego, że gra wkurza po miesiącu? Dajmy jej 10/10! Niech więcej n00bów tą gre kupi! Dobra, nie przesadzajmy 9/10, bo była troche za trudna na Easy."-tak właśnie wyglądają recenzje w wielu pismach. Tak samo mówią o BC2 gdzie musze grać drużynowo mimo, że tak się nie da (90% graczy BC2 to n00by z MW2), przez co przegrywamy każdą rundę, a ja ginę 2 razy więcej niż zabiłem. Mam dosyć wojennych FPSów. Jeśli twórcy zaczną częstować nas tym samym obrzydliwym, przeterminowanym jadłem w tego roczny okres Bożo Narodzeniowy to podziękuje i zostane singlowcem lub graczem sztuki FPS, Valve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//JA mam mniejsze pingi w MW2

Ciekawe ale system z MW2 z zalozenia jest wolniejszy. BTW : wiesz ze 4 paski pingu oznaczaja po prostu ping mniejszy od 80 ms?

//A czemu? Gram od premiery i spisuje sie to bardzo dobrze

Zwlaszcza jak chcesz pograc w kilka osob, tego rozlacza, tego daje gdzie indziej - swietnie dziala.

//E tam, granatniki sa fajne.

O juz widze z kim mam do czynienia... Ciekawe czemu na GL sie mowi noobtube a nawet IW dalo do gry tytul "Noob tuber". Sam tube robie na koniec mistrzostwa. 20 fragow i ani jednego wiecej.

//JA CI DAM DZIWNA FABUŁA !!!! ZOMG 1111 ELEVEN TWENTY !

Wystarczy zaglebic sie w nia a nie przeleciec pobierznie.Ja to zrobilem i dla mnie fabula jest w 100% spojna, wysmienita, realna i efektowna.

To bylo juz przerabiane. Fabula jest cienka (ale i tak grywalna i podkreslam - nie szuksz niczego glebokiego to jest dobra) ale mi pasuje. Nie oczekuje od FPSa czegos wiecej niz emocji. To nie jakis eeeeeeeeeeepicki RPG ani ksiązka. I wlasnie im bardziej sie zglebisz tym jest slabsza.

//Od czasu premiery RAZ uswiadczylem zczitowany serwer.Pogralem na nim moze 2minuty, potem koles dostal bana

A wiesz to skad? Bo wyszedl? VAC kogos zbanowal - nie no trzeba to zapisac w kalendarzu...

//Za lvl HACK banuja :)

Chce to zobaczyc...

//TUUUUUUUUUUUUUUBA wymiata tak samo jak rpg i akimbo glocks

Rozumiem akimbo g18 (w sumie wszystki pistolety maszynowe w akimbo to praktycznie to samo) ale rpg i tuba są noobskie po prostu... jak sie nie umie zastrzelic to sie potrzebuje kg ladunku wybuchowego nie?

//Walic DLC

Nie ma jak konstruktywna odpowiedź. Chodzi o sam fakt ze polowe DLC to odgrzewana pizza w cenie Kaczki z truflami.

//GŁUPIE tryby dodajmy.

A pisales ze tylko raz grales na "zczitowanym" serwerze. GTNW, Arena, Hard Die Dom calkiem fajne tryby.

//Jak w kazdej grze.

Co nie znaczy ze nie mozna o nich pisac.

//Daruje sobie, za duzo pisania

Czyli lista jest taka dluga wg ciebie?

Wypowiedzi po //naleza do mnie

Bo nie mozna odp w cywilizowany sposob prawda? Tagi quote sa ruchome i mozesz je sam wklejac wiesz?

Tak samo mówią o BC2 gdzie musze grać drużynowo mimo, że tak się nie da (90% graczy BC2 to n00by z MW2), przez co przegrywamy każdą rundę, a ja ginę 2 razy więcej niż zabiłem.

90%? Pytanie techiczne : to czemu masz staty 1:2? Nooby sa az tak dobre? I dlaczego twoje nooby z teamu przegrywaja z tamtymi? Chyba ze zawsze grac Moj_noob_team VS Te_10%_pro_gejmerow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu takie mam staty? Ano temu, że te n00by też używają granatników (jeszcze ta klasa ma możliwość rzucania amunicji!) i wyrzutni rakiet o dość sporym zasięgu. Niby dedyki, a niczego nie zabraniają nie mówiąc już o możliwościach wszystkich serwerów na których ping jest mniej więcej od 120 w góre. Mniej więcej mam taki pech jeszcze, że to n00by nie wiedzą na czym grają (TDM by się przydał). Wygrywam zwykle jak gram z kumplami co zawsze pomogą. CoD w porównaniu drużynowego grania jakie jest w BF:BC2 jest o wiele lepszy, bo nie ma tam podziału na klasy żołnierzy (są klasy broni i perki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym łączem to serio w MW2 mam lepsze nie muszę czekać pół sekundy, żeby kule trafiły wroga. Cheaterów nie widziałem, no ale nie można powiedzieć, że długo grałem bo tylko dwa dni(+ten). Reszta co powiedziałeś to już twoja ocena, więc cię nie przekonam ;] Bugów nikt nie uniknie. A z tubami mogę się pogodzić, już wytrzymam. DLC to jedynie dodatek dla chętnych, a producent wie, że ktoś to kupi więc daje taką giga-cenę. Co do tub-wole jak ktoś lata z granatnikiem, niż jak ktoś ciągle campi. Ostatnio spotkałem polaka na servie, niby fajnie ten sam kraj itd. ale debil na całego: Campił przez całą grę w tym samym miejscu, zdobył ciąg 25 puścił bombkę nuklearną. Powiedziałem do niego: "Brawo za zdobycie nuka i za campienie" a on na to:"Sam jesteś camper pe****" Patologia, a potem polacy się dziwią, że nasi sąsiedzi uważają nas za "niezbyt mądrych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vinci65 NA KONSOLACH. Konsola to nie PC - wy macie tylko takie... "lamerskie" multi, dedyków nawet nie polizaliście :P

DarthNihilus95 najwieksza tragedia bo nie ma dedyków? Bez przesady.

Argaris nie tylko polacy. Wiekszosc graczy to dzieci. A najbardziej kocham te piski przez mikrofon i wyzywanie wszystkich od noobów, cheatów i innych...

killer007 moze to raczej do komentarzy o BF ale : to nie ma jakis normalnych (pr0.o) serwów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...