Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

A mi (wszystkim na tym hoście) dwa dni z rzędu, na S&D włączały się tak jakby jakieś mody np. super prędkość, wysokie skoki. Wie ktoś jak to się stało? Nagrałem to na Xfire, ale słaba jakość i niema dźwięku. :/ Jak ktoś chce zobaczyć oto LINK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to sprawa hackerów. Do tego stopnia opanowali grę, że maja władzę na serwerami. Nie zdziw się jak trafisz na np. mapy ze zmniejszoną grawitacją, na SD RUST do 10 punktów itp. Na początku lvl hacki, potem aimboty, wallhacki, speedhacki, teraz texturehacki i sterowanie na serwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to sprawa hackerów. Do tego stopnia opanowali grę, że maja władzę na serwerami. Nie zdziw się jak trafisz na np. mapy ze zmniejszoną grawitacją, na SD RUST do 10 punktów itp. Na początku lvl hacki, potem aimboty, wallhacki, speedhacki, teraz texturehacki i sterowanie na serwa.

:/ To sprawa jest, aż tak poważna :blink: . Ciekawe co zrobi z tym IW. Z drugiej strony hackerzy zadziwiają mnie, że z taką "łatwością" omijają zabezpieczenia, no bo w końcu zmieniają rozgrywkę na iwnecie .

Hmm, albo mi się tak wydaje, albo jak ktoś ma kilka nabojów w magazynku, to zadaje większe obrażenia. Kilka razy tak miałem, że zabił mnie ktoś 2-3 nabojami, gdy mu się magazynek skończył i musiał przeładowywać. Czy po prostu już mam jakieś obsesje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a na normalu przynajmniej dużo ciężej o kampę - UAV + killcam uniemozliwiają to "

" - jeden strzał z nikąd i już zgon - nawet z pistoletu... "

"to oznacza że ludzie na hardcorze ciągle kampią"

Człowieku... Nie wiesz o czym mówisz, albo masz maksymalnego pecha do noobów.

AD1 - Hardcore jest bardziej skillowy - tu nie masz minimapki i killcama, trzeba wytężyć mózg i znaleźć delikwenta. Nie ma takiej bezstresowej gry.

AD2 - Wiesz, w prawdziwym życiu jak dostaniesz shota z beretty w klatę to też umierasz (albo padasz na glebę jak masz kamizelkę). Nawet z wiatrówki o dużej mocy może stać Ci się krzywda, więc takiego biadolenie nie ma sensu. Nie wiem co w tym fajnego, dostawanie 10+ naboi na klatę na normalu i jeszcze stoisz na nogach. Śmiechu warte.W jakimkolwiek realnym starciu strzały zwykle padają znikąd, dopóki ostrzeliwującego Cię nie zlokalizujesz. Hardcore wymusza ostrożność.

AD3 - Łohoho, skąd masz takie informacje? Jakoś ja gram na Hc od premiery i nie spotkałem się z całym, czy 3/4 czy nawet 1/2 teamu który kampiłby na serverze. Są to zazwyczaj pojedyncze osoby, i jak dla mnie urozmaicają rozgrywkę - trzeba przyjąć trochę inną taktykę, obejść wroga i uderzyć od flanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1 - Hardcore jest bardziej skillowy - tu nie masz minimapki i killcama, trzeba wytężyć mózg i znaleźć delikwenta. Nie ma takiej bezstresowej gry.

minimapka i killcam nie odwalą za ciebie roboty nie zabiją za ciebie przeciwnika - dalej musisz takiego trafić i być szybszy i celniejszy od niego

a podczas takiego szukania delikwenta na hc to umrzesz 10 razy i dalej nie będziesz wiedział gdzie on jest

AD2 - Wiesz, w prawdziwym życiu jak dostaniesz shota z beretty w klatę to też umierasz (albo padasz na glebę jak masz kamizelkę). Nawet z wiatrówki o dużej mocy może stać Ci się krzywda, więc takiego biadolenie nie ma sensu. Nie wiem co w tym fajnego, dostawanie 10+ naboi na klatę na normalu i jeszcze stoisz na nogach. Śmiechu warte.W jakimkolwiek realnym starciu strzały zwykle padają znikąd, dopóki ostrzeliwującego Cię nie zlokalizujesz. Hardcore wymusza ostrożność.

to jest Call of Duty = gra komputerowa, więc nie chcę tutaj żadnych takich zagrywek z normalnego życia

jeśli chcesz się bawić w porównania do prawdziwego życia to czy zołnieże mają coś takiego jak perki ???

jakbym chciał pograć w realistyczną grę to pograłbym sobie w Operation Flashpoint

a po 10+ nabojach to nawet na normalu jakbyś dostał z M9 po nogach to i tak byś zginął

AD3 - Łohoho, skąd masz takie informacje? Jakoś ja gram na Hc od premiery i nie spotkałem się z całym, czy 3/4 czy nawet 1/2 teamu który kampiłby na serverze. Są to zazwyczaj pojedyncze osoby, i jak dla mnie urozmaicają rozgrywkę - trzeba przyjąć trochę inną taktykę, obejść wroga i uderzyć od flanki.

mam te informacje z własnej rozgrywki - grałem trochę na hardcore team deathmatch, zeby zrobić wyzwanie i praktycznie każda gra to były kampy (czasem zdarzało się że sam biegałem po serwie, a w każdym razie miałem takie wrażenie bo mój team też ciągle stał w miejscu)

że tak jeszcze dodam - ja przyzwyczaiłem się do grania na normalu z coda 2 gdzie brak hc nikomu nie przeszkadzał - to czwórka wprowadziła jakieś moim zdaniem udziwnienie

i o ile do snajperek dałem się przekonać (kiedyś nienawidziłem) to hc nigdy nie polubię - nienawidzę tego trybu gry

@DzikuXXX

Żeby zmienić wersję językową, trzeba jednocześnie zainstalować od początku całą grę. Ostrzegam, żebyś w razie czego nie popełnił tego błędu co ja, bo gra ściąga się długo.

na necie 2mb ściąga się przez jedną noc i moim zdaniem warto poświęcić ten czas, bo gra wygląda lepiej z angielskimi napisami (głównie tytuły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1 - Hardcore jest bardziej skillowy - tu nie masz minimapki i killcama, trzeba wytężyć mózg i znaleźć delikwenta. Nie ma takiej bezstresowej gry.

To się uśmiałem :teehee: Nie bez powodu HC nie wchodzi w grę na ligach czy turniejach MW2, jest mega niegrywalne poprzez brak balansu, każda broń wystarczy żeby max trzema pociskami uśmiercić delikwenta. A gra na pubach wygląda już mega schematycznie: siądź w dobrym miejscu i wyłapuj pixele na mapie, mając ak + SP, zdejmujesz każdego jednym celnym trafieniem- jest moc! To właśnie tryb softcore'owy uczy Ciebie podstawowych zagrań i nieświadomych ruchów, które te przydadzą się Tobie na meczach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi są niestety pod IMO żałosny normal. Tak samo promod=lamemod.

1. Wygrywa ten co ma lepszy ping.

2. Jaki to skill jak masz celownik.

3. Jaki to skill jak widzisz na mapce, gdzie kto strzela bez tłumika.

4. Wsadzenie całego magazynka w przeciwnika-to jest świetnie oddany realizm. Na wojnie też tak będzie? Raczej nie ważne czy dostaniesz w klatę z colta, czy z m16 czy z m4 i tak osuniesz się na ziemię.

5. Każda broń jest użyteczna. Pamiętam na CoD4 co było na promodzie: grało się trzema broniami: AK,AK-SU, snajpa M40A3.

6. S&D to sztuka, trzeba umieć ją grać, a nie wyzywać graczy od noobów, camperów. Broniąc się, wręcz twoim obowiązkiem jest campić i bronić plantów. A to, że oni atakują i campią to ich sprawa, nie musisz lecieć na ich respa. Dla "pro" jest to nie do pomyślenia. Campić też trzeba umieć i wiedzieć kiedy to robić. Tego nie można było tak dobrze odczuć w CoD4, jak w MW2. Mapki są mniejsze i gra jest bardziej dynamiczna. W MW2 o wiele częściej robię sobie wyprawy na respawn przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi są niestety pod IMO żałosny normal. Tak samo promod=lamemod.

Dlatego LANy i ligi sa lamerskie i w imie zasad odmowil bys udzialu w turnieju o 10k Euro.

2. Jaki to skill jak masz celownik.

Nie widze roznicy z celownikiem czy bez. I tak walisz w srodek ekranu jak ktos jest blisko. A daleko z ramienia. + to ze na HC byle bzykiem mozna zabic.

4. Wsadzenie całego magazynka w przeciwnika-to jest świetnie oddany realizm. Na wojnie też tak będzie? Raczej nie ważne czy dostaniesz w klatę z colta, czy z m16 czy z m4 i tak osuniesz się na ziemię.

Ctery słowa : GRA TO NIE ZYCIE

5. Każda broń jest użyteczna. Pamiętam na CoD4 co było na promodzie: grało się trzema broniami: AK,AK-SU, snajpa M40A3.

I gdzie tu wada ze sa tyko 3 bronie? (wlasciwie 5 - r700 i m4 za norecoil)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. IMO tak.

2. W czym problem wyłączyć takie dodatki? Jednak jest. Świadczy o jakiś "pro".

4. Oczywiście, że nie. Jednak nie sprawia mi przyjemność rywalizacja z ludźmi, którzy wygrywają tylko dlatego, że mają ciut lepszy ping.

5. Wada to fakt, że reszta broni jest zbędna, bo jest za słaba. Rozgrywka jest ograniczona. Tekstury uproszczone. Najlepiej to niech żadnej trawy nie będzie i grafika niech cofnie się do warunków CSa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze CS ma prosta grafike? Jest uwazany za pr0 gre tak samo jak CoD4 z promodem.

I co sie dzieje dzis z tymi cracked serwerami? Dzis tak :

- grałem rano GTNW

- potem dostałem 1000*E10 exp za 1 fraga na dominacji

- grałem Die Hard Domination - wszyscy maja Last Standa, mozna leczyc kumpli z druzyny.

- serwer 0 gravity

- tryb Arena. TDM 1 runda - 1 życie, jak sie przeciaga pojawia sie flaga na środku i trzeba ja zajac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi są niestety pod IMO żałosny normal. Tak samo promod=lamemod.

1. Wygrywa ten co ma lepszy ping.

2. Jaki to skill jak masz celownik.

3. Jaki to skill jak widzisz na mapce, gdzie kto strzela bez tłumika.

4. Wsadzenie całego magazynka w przeciwnika-to jest świetnie oddany realizm. Na wojnie też tak będzie? Raczej nie ważne czy dostaniesz w klatę z colta, czy z m16 czy z m4 i tak osuniesz się na ziemię.

5. Każda broń jest użyteczna. Pamiętam na CoD4 co było na promodzie: grało się trzema broniami: AK,AK-SU, snajpa M40A3.

1.Dlatego MW2 pod tym względem ssie, bo nie ma dedyków.

2.Bez przesady, nie jest on mocno użyteczny, głównie i tak korzysta się z przyrządów celowniczych.

3.Na HC wystarczy nacisnąć ESC i masz mapkę pokaźnych rozmiarów przed sobą.

4.Chwila, seria CoD nie została tworzona z myślą o realizmie, trzeba umieć tak grać na ile pozwala Tobie sama gra, tryb HC jest tylko ułatwieniem, tak samo jak perki itd.

5.Promod to całkowicie inna bajka, sam uważam że jest to jedno wielkie nieporozumienie, jeżeli jednak potrafi się daną giwerą dobrze obsługiwać, można ją na tyle sobie wyćwiczyć, że będzie tyle samo użyteczna co będący w ekwipunku niemal każdego na meczach, UMP45.

Oczywiście, że nie. Jednak nie sprawia mi przyjemność rywalizacja z ludźmi, którzy wygrywają tylko dlatego, że mają ciut lepszy ping.

Typowa wymówka nieradzenia sobie na meczach wielu graczy z którymi obcowałem w paru klanach, he...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze CS ma prosta grafike? Jest uwazany za pr0 gre tak samo jak CoD4 z promodem.

I co sie dzieje dzis z tymi cracked serwerami? Dzis tak :

- grałem rano GTNW

- potem dostałem 1000*E10 exp za 1 fraga na dominacji

- grałem Die Hard Domination - wszyscy maja Last Standa, mozna leczyc kumpli z druzyny.

- serwer 0 gravity

- tryb Arena. TDM 1 runda - 1 życie, jak sie przeciaga pojawia sie flaga na środku i trzeba ja zajac.

miałem to samo plus:

1 Dominacja na wojnie ląd. na Rust

2. S&D z odradzaniem

3 Normalnie idąc biegało się 10x szybciej niz ze sprintem

4 Mecz gry dowolnej w drużynach 9vs9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że skończył się free weekend z MW2 czas na parę słów na temat multi w najnowszym codzie. Osobiście uważam, że mw2 jest słabsze od mw prawie pod każdym względem. Najbardziej drażni brak dedyków. Większość wad dałoby się usunąć gdyby one były[chodzi mi tu w szczególności o tuby, lamerskie perki itp których nie da się w żaden sposób ominąć]. IWnet to także porażka. Mimo, że posiadam net up 20Mb, przez weekend miałem sporo lagów, utrat połączenia, migrację hostów[niby krótkie przerwy, ale bardzo drażniące]. Przerwy pomiędzy meczami po 30-40 sekund to dla mnie także duży minus. Takich problemów nie ma w MW, więc tutaj porażka jest na całej linii.

W MW2 gra dużo ludzi niedojrzałych, stąd nieustanne wyzywanie od noobów, cziterów[po 2godzinach grania padły pod moim adresem. Dosyć szybko :-) ] i wulgaryzmów. Nie ma kto pilnować porządku, a osobiście nie chcę mi się wysłuchiwać przez cały czas epitetów pod moim adresem. Na porządnych serwerach w MW takich sytuacji nie ma. Po kilku godzinach grania w piątek i sobotę naprawdę nie miałem już ochoty wracać do gry w niedziele. Wolę już ten czas poświęcić na grę w MW, czy BC2 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że posiadam net up 20Mb, [...] migrację hostów[niby krótkie przerwy, ale bardzo drażniące]

Nie widze związku.

W MW2 gra dużo ludzi niedojrzałych

Ta w grze jest pelno dzieci - bardzo mnie irytuja 11-12 latki piszczace do mikrofonu :dry:

Przerwy pomiędzy meczami po 30-40 sekund to dla mnie także duży minus.

Czemu? Zawsze jest czas na zrobienie klasy, sprawdzenie ew. nowosci, postepach w wyzwaniach.

I jest TDM ze skroconym czasem miedzy meczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Bez przesady, nie jest on mocno użyteczny, głównie i tak korzysta się z przyrządów celowniczych.

Oczywiście, że korzysta się celowników mechanicznych, ale promod w trybie normal nie ma nic "pro" wspólnego.

3.Na HC wystarczy nacisnąć ESC i masz mapkę pokaźnych rozmiarów przed sobą.

W tym momencie możesz zginąć, strzelać nie możesz, gdy jesteś w menu. Jest to znacząca różnica.

jeżeli jednak potrafi się daną giwerą dobrze obsługiwać, można ją na tyle sobie wyćwiczyć, że będzie tyle samo użyteczna co będący w ekwipunku niemal każdego na meczach, UMP45.

Niestety, powiem Ci, że gracze, którzy grali na co dzień na promodzie i przychodzili do nas na serwa na HC SD, nie radzili sobie i nie potrafili odnaleźć się.

Realizm pasuje mi taki w jakim gram i jest extra. Jak będę chciał zredukować stres w bezmózgiej wyżynance to pójdę na jakiś DM UT3.

Typowa wymówka nieradzenia sobie na meczach wielu graczy z którymi obcowałem w paru klanach, he...

Skoro słyszałeś to od wielu graczy, to coś prawdy w tym musi być.

vv0!t3k: Szczerze? Nie polecam trybu multii. Gdybym miał możliwość teraz wybrania czy kupić czy nie, to nie kupowałbym. Jestem fanem serii, ale nie 6 cześć na multi mnie zawiodła. Daliby dedyki na ilość graczy taką jak w 4 i byłby cud, miód i malina. Tak to jest rozczarowanie. Radzę przemyśleć decyzję o kupnie, jeśli nie zamierzasz często grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...