Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Ja właśnie mam takie przeczucie, że to będzie właśnie Batman AA. Gra jest w kolekcji klasyki, jest całkiem świeża i uznana za świetną. Dlatego to jest własnie mój typ. Nie życzenie, żeby nie było, że podaje, co bym chciał dostać na coverze. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli chodzi o pełniaki to redakcja naprawdę nieźle sobie daje radę. Przede wszystkim starają się urozmaicać aby nie było nudno i za to duży plus. W zasadzie nie ma mięsiąca, żeby nie było coś znanego, dobrego. I mimo, że przygodówki to nie dla mnie ale dla wielu być może bardzo ciekawe to trzymajcie tak dalej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas8929

Smuggler, ujawnij się wreszcie, wszyscy na to czekają

Smuggler przecież już się ujawnił.... To Zbigniew Bański, w jakimś starym numerze cda jest podpis Zbigniew Bański a nad nim czy pod nim napis Smuggler.

Zresztą nawet w którymś z urodzinowych numerów był na zdjęciu redakcyjnym podpisany jako 'zibi'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne :) Smuggler podał nam na tacy karteczkę z tekstem: "Smuggler to ja - Zbigniew Bański" i nagle przestało mu zależeć na anonimowości. Biorąc kilka archiwalnych numerów można dojść do tego kto jest Smugglerem - pytanie brzmi po co ? Nie lepiej mieć tą otoczkę niepewności i tajemnicy. Ja dowiedziałem się kim jest naprawdę ( tak mi się przynajmniej wydaje :) ) i szczerze tego żałuję - urok i czar tajemniczości prysł. A szkoda ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił jakiegoś slashera albo bijatyke. W ostateczność minecraft ;).

Jak by sie okazało, że to bijatyka to dobrze a jak slasher to jeszcze lepiej a jak minecraft to niebo na ziemi!

Co do tych przygodówek...no wiadoma klasyk, ogólnie bardzo fajne, ale za przygodówkami nie przepadam.

A w RRRRRR2(troche przesadziłem)może siostra zagra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę...

RRR2 pominę bo nie grałem więc się nie wypowiem.

Syberia 1 i 2 - mistrzostwo świata. Jeśli ktoś narzeka to współczuję. Na szczęście niedługo wakacje się skończą i będą mieli narzekający co robić.

A jako główny pełniak proponuję (by gimbusy miały uciechę i przestały narzekać) wersję instalacyjną fejslansu + nk jako jeden plik start.bat* wymagany aby bez problemu odpalić Tibię :D..

Ogarnijcie się.

* - gdyby ktoś nie wiedział czym są/były pliki z rozszerzeniem bat... cóż Google nie boli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ostatnio troche bylo wyscigow, pierwszo- i "za plecowo"- osobowa strzelanina byla, rpg z dodatkiem byl, strategia turowa czy rpg-strategia( nie mam pewnosci bo nie gralem:( ) byla, przygodowka tera 3 i 4 z rzedu, ostatni slasher to chyba ninja blade 10 numerow temu, bijatyki nie bylo (na moich plytach cda) nigdy

hack and slahs byl, survival horror byl, wedlug mnie czas tera na strategie, cRPG, slashera, bijatyke( ale jak dla mnie odpada bo to nie jest specialnie powalajace, nawet mortal kombat sie znudzi po paru godzinach(tak mysle)). bym byl wniebowziety, jakby to bylo cos od cryteka (od crysisa w gore), lub ew od people can fly (chyba wiecie co bym chcial) moglby tez bym jakies rpg ze strzelaniem (re5 to dla mnie za malo rpga) jak fallout albo strategia od dawn of war 2 w gorei. i to tyle moich rozmyslan, rozwazan i koniec opowiadania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II część też mam od konkurencji, ale I nie, i z chęcią pogram. Raymana, może dam bratu - nie przepadam za takimi grami :)

EDIT

Tak przeglądam ten temat, i myślę, że niektórzy celują za wysoko z pełniakami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysisa , Bulletstorma , czy Dead Space to możesz iść do sklepu i kupić , bo EA licencji nie daje przykro mi . A przeciwko Serious Samowi nic bym niemiał :D . A czy Rockstar daje licencje , chociaż na starsze gry ? Najprawdopodobniej to FPS / RTS będzie według mnie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...