Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzechus

X-Fire

Polecane posty

Zdarza się, że xfire nie chce działać mi w grach (na razie zdarzyło się tylko w Crysisie i GTA IV). W opcjach jest wszystko ok :/ Czas nalicza...

@UP, no też tak mam i dźwięk jest potem taki... dziwny :P da się jakoś nagrać dźwięk bezpośrednio z gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to nagrywanie jest w wersji beta, na samym xfire sa filmiki bez glowu. Lepiej uzywac frapsa, i potem przez xfire to uploadowac, lepsza jakos, dzwiek. Tylko w wersji niezarejestrowanej 30 sekund mozna nagrac.

OK! ale jak ja mam dodać nie przez xfire coś nagrane? Widziałem jak gość miał edytowany film ale mi sie nie chciało up'ać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem, nie moge zupdatować X-Fire, sa straszniiieeee wolne transfery , miedzy 1kb/s a 10 kb/s. transfer tak się waha że w końcu spada na 0 i się rozłącza i tak w kółko, na stronie internetowej X-fire wogóle się niechce sciągnąć bo transfer jest taki ....że go nie ma.

I to nie jest problem mojego internetu bo wszystkie inne transfery nie spadaja poniżej 70 kb/s.

Czy to ma związek z Vistą i X-Fire ?? Problem w zasadzie zauważyłem po zainstalowaniu service packa nowego ale raczej był on już wcześniej ;]

Pzdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to nagrywanie jest w wersji beta, na samym xfire sa filmiki bez glowu. Lepiej uzywac frapsa, i potem przez xfire to uploadowac, lepsza jakos, dzwiek. Tylko w wersji niezarejestrowanej 30 sekund mozna nagrac.

OK! ale jak ja mam dodać nie przez xfire coś nagrane? Widziałem jak gość miał edytowany film ale mi sie nie chciało up'ać.

Krok po kroku, wiec po drodze tego mini poradnika sie nie zgubisz.

Klikasz ikone x-fire . Potem jak masz to cale menu po prawej stronie,klikasz na Videos. Wtedy na glownym ekranie wyswietla ci sie kolejne mini menu, ze tak to nazwe. Source Videos, czyli filmiki jakie masz dodane w folderze. Encoded Videos, filmiki zkonwertowane do takiej wersji, aby mozna bylo je przeslac na twoj profil w x-fire. Remote Videos, filmiki ktore juz zostaly wyslane.

Aby dodac nie zrobiony narzedziem x-fire filmik, nalezy udac sie do Source Videos. Klikasz na to prawym przyciskiem myszy i wybierasz Open Destination. Otwiera ci sie wtedy folder tego pod menu. Umieszczas filmik, klikasz na Upload, filmik przechodzi do mini menu Encoded Videos, wybierasz miniaturke, dodajesz opis i juz ostatnim elementem ukladanki jest dodanie dziela na profil.

#Mozesz zobaczec jak wygladaja takie filmiki zrobione na frapsie, zkonwertowane i dodane przez xfire. Mam 3 na moim x-fire profilu.

#Minusem frapsa, jest duza objetosc filmiku jaki robisz. Jest to robione "w biegu", bez zadnego formatu, tylko "jak jest" stad czasem rozmiar filmiku to nawet 200mb.

#Jest na to oczywiscie rada. Ja uzywam darmowego programu do konwersji plikow video zwanym Virtual Dub 1.6.0 . MS-MPEG 4V1, takiego trybu uzywam przy konwersji. Czy jest dobry nie wiem, czy zly tez nie wiem. Czy lepsze, czy gorsze rowniez nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z xfire-em, co jakiś czas pojawia się komuniakt "zostałeś rozłączony z usługi...", na początku było to głównie przez to, że net mi się rozłączył (radiówka 1mb) mimo wszystko z czasem robiło mi się to co jakąś godzinkę od włączenia programu i potem coraz częściej...a net przecież ani jeden procent nie stracił na sygnale...

Więc jeżeli ktoś miał podobny problem niech poradzi;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jakiś dziwny problem z xfire. Dzisiaj zostałem zmuszony zrobić format. Po zrobieniu zainstalowałem SP 3, xfire, frameworki i kilka programów (antywiry i te sprawy) i odkryłem, że xfire gryzie się (zawiesza cały system, nic się nie da zrobić) z frameworkiem 3.0. To samo zresztą dzieję się gdy próbuję Rockstar Games Social Club (gdy nie mam zainstalowanego frameworka to otrzymuje komunikat, że jest potrzebny, a jak zainstaluje to system się zawiesza). Próbowałem już różnych sposobów, ale nic nie pomaga. Jak ktoś ma jakieś rady to byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei taki problem. Kupiłem sobie Orange Box i zainstalowałem tylko Half-Life 2 i Portal. Otóż żadnej z tych gier Xfire nie chce mi wykryć. Nie przyjmuje lokalizacji, którą podaje, mimo że skrót do gry właśnie taką mi podaje gdy na niego najadę myszką.

EDIT: Problem sam się rozwiązał. Jeśli ktoś jeszcze miałby podobny kłopot to wystarczyło uruchomić grę, trochę pograć, potem wybrać w Xfire opcję "Wykryj gry" i już sama je znajdywała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z wykryciem gry. I nie rozwiązuje się sam jak w nią trochę pogram. Chodzi o F1 Challange z modem F1 Mania 2008. Pewnie dla tego, że gra już swoje lata ma. I w dodatku ten mod. Jest jakiś sposób żeby program ją wykrył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...