Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzechus

X-Fire

Polecane posty

Wie ktoś dlaczego jak gram w HL 2, Portala nie liczy mi sie to do czasów na profilu xfire?

Ah... i ew. dlaczego jak szukem serverów do TS 2 to mi wchodzą servery do contera?

I pytanie do RazorBMW jak to zrobiłeś że masz w "wthis week" inna gre niż w "all time"???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co widzę, to teraz grasz w HL2, wiec nabija. Jeśli Portalu nadal nie chce to ustaw go ręcznie: WYKRYJ GRY -> NIEZAINSTALOWANE GRY -> PORTAL -> MANUALNE USTAWIENIE i wpisujesz miejsce zainstalowania gry np. F:\Valve\Portal (nie wiem jak to tam jest dokładnie, w razie problemów lokalizacja powinna się pojawić kiedy przytrzymasz kursor myszki na skrócie gry). Moje pytanie z kolei dotyczy gier Gothic I i II. Otóż nie mogę w nich używać czatu, robić screenów itp. Na Xfire w ogóle nie widzę screenów ani filmików z tych gier, ale może jest jednak an to jakiś sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie do RazorBMW jak to zrobiłeś że masz w "wthis week" inna gre niż w "all time"???

Bo w AllTime jest gra, w którą najdłużej już grasz przez cały okres posiadania profilu na xF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie z kolei dotyczy gier Gothic I i II. Otóż nie mogę w nich używać czatu, robić screenów itp. Na Xfire w ogóle nie widzę screenów ani filmików z tych gier, ale może jest jednak an to jakiś sposób?

Po prostu, xF nie ma tych gier w Xfire in Game, więc nie zrobisz nic. Albo jak musi działać to źle ci wykryło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy jak nie mam akurat neta z powodu awarii itp. to jak wlacze jakas gre i pogram w nia z 3 godziny ale xfire bedzie niedostepny to pozniej jak sie zaloguje i sie polacze z xfire to mi te 3 godziny doliczy czy nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem... Gram w GTA:SA i ani nie nabija mi godzin w grze, ani nie działa xfire in game, inni gracze nie widzą też, że akurat gram w GTA. Stosowałem się do Waszych instrukcji, dałem wykryj gry, potem GTA, robiłem tam wszystko, manualne ustawienia itp. ... Tam grę widzi, widzę też katalog, w którym mam grę. Nie działa. Niestety, kiedy grałem w GTA jeszcze 3 dni temu wszystko działało, teraz nie. Pomóżcieeee :ph34r: !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a zastamaiam się, czy można samemu dodać sobie grę do wykrywanych jeśli program jej nie wykrywa (nie jest też ona online)? Bo chciałem sobie policzyć, w ile godzin przejdę jakąś gierkę, a to jest najlepszy sposób ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frapsa też nie mam, nawet zainstalowanego. Powtórzę jeszcze, że przed kilkoma dniami xfire in game działało. Wszystko mam tak samo poustawiane jak kiedyś...

Ale, czy to może być wina tego, że posiadam mod ENBseries?

http://forum.pclab.pl/t359742.html

Z innymi modami, słyszałem, że xfire działa, więc nie wiem o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...