Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzechus

X-Fire

Polecane posty

No niestety, ale ten program nie jest idealny. Mi też tak się dzieje w CoD4, ale rzadko. Po prostu czasami działa w grze, która obsługuje, a czasami nie(rzadko się to zdarza). Po jakimś czasie powinno być normalnie.

Ok, podejrzewam teraz jednak, ze ma to zwiazek z od niedawna dziwnym zachowaniem mojego PCta, dlatego nie glowmy sie teraz nad tym :)

EDIT: Wszystko juz dziala, wystarczylo spatchowac gre do 1.06 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tak się wp. . .itolę nie w temat , ale - jak to non steam jest nielegalny . Na paru forach przeczytałem, że skoro istnieją serwery z nimi , np. Czarniejska Melina , są one opłacane miesięcznie itd. , przekonywali że jest to legalne i sądziłem że jest to legalne . . . :?

OK ! Dzięki . Teraz jestem pewien :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tak się wp. . .itolę nie w temat , ale - jak to non steam jest nielegalny . Na paru forach przeczytałem, że skoro istnieją serwery z nimi , np. Czarniejska Melina , są one opłacane miesięcznie itd. , przekonywali że jest to legalne i sądziłem że jest to legalne . . . :?

Ja się pospieszyłem z odpowiedzią na tamten post,bo mam kolegów grających w CSa przez STEAM,ale każdy ma też NS,bo łatwiej im tam znajdować przeciwników do PCW. Jak pisałem tamto to właśnie o tym pomyślałem i jakoś tak wyszło....no nic,przeżyję :)

Sorki za OT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Co mam zrobić jeżeli xfire wyszukuje mi normalnie Tomb Raider Legend ale jak już włączę grę to mi się nie pokazuje to coś z xfire że jestem dostępny, i w ogóle to na moim profilu w ogóle nie jest napisane że w Legendę grałem. (a grałem trochę) Tak samo jak gram w tą grę to też nie pisze wcale że gram w cokolwiek. Proszę o pomoc bo chciałbym robić screeny z Larą w roli głównej ale nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś do tej gry jakieś dodatki/cracki/ uruchamiasz ją z innego exe niż ten domyślny, znajdowany przez XFire? Jak nie jesteś pewien, to naciśnij prawym na ikonkę XF w tray'u i z menu uruchom odpal Legendę. A potem sprawdź czy cały czas masz tego buga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...