Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzechus

X-Fire

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie nie samego xfire, a jego strony. Czemu w firefoxie nie chce mi się zalogować na stronie, a w IE już tak? Wpisuje login, hasło klikam log on i....nic :/

Ja tak mialem to poprostu spróbowałem później :PP (Chyba strona byla przeładowana czy cos)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość nietypowe pytania :

1) czy xfire rejestruje czas gry tylko podczas zabawy w trybie multi ?

2) Mam na komputerze zainstalowanego oryginalnego Far Cry'a , ale xfire go nie wykrywa :angry: . Proszę o pomoc ( prosiłbym o wyjaśnienie tej możliwości ręcznego wyszukania gry,albo inaczej ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) XFire rejestruje cały czas podczas którego gra jest włączona. Nieważne czy single czy multi

2) No to tak: Włączasz XFire i klikasz Narzędzia->Gry(zakładka)->Czekasz aż wykryje zainstalowane gry. Jeśli nie wykryło Far Cry to rozwijasz listę "Niezainstalowane", wyszukujesz pozycję Far Cry, po prawej ustawiasz na "manualne ustawienie" i wskazujesz folder w którym masz zainstalowaną grę, klikasz zatwierdź po prawej na dole, i na końcu ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie jakiś skrót z którego uruchamiasz grę, naciśnij prawym klawiszem myszy, włącz "właściwości" i sprawdź "element docelowy". Jest to "droga" skrótu do pliku, i tam masz zaznaczone gdzie jest zainstalowana gra. I ten folder musisz wskazać w XFire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie jakiś skrót z którego uruchamiasz grę, naciśnij prawym klawiszem myszy, włącz "właściwości" i sprawdź "element docelowy". Jest to "droga" skrótu do pliku, i tam masz zaznaczone gdzie jest zainstalowana gra. I ten folder musisz wskazać w XFire.

Już to robiłem . Plik ten jest w folderze bin32, a xfire go nie odnajduje . . . ocb ?!?!?!? :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz cracka NoCD, albo jakiegoś moda który modyfikuje plik exe, wtedy XFire faktycznie nie znajdzie gry, czego by z nim nie robić. Ja na przykład zainstalowałem nieoficjalne spolszczenie do Deus Exa i XFire nie zauważa, że w DE gram.

A druga możliwość (tylko się nie obraź): wskazałeś mu główny folder z Far Cry'em czy bin32, który jest wewnątrz tego głównego? Bo jeśli to pierwsze, to nie dziwota, bo XF nie przeszukuje podfolderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem powyżej on jest w folderze bin32 i tam xfire'a odsyłałem :P A on ślepy i mi wyjeżdża , że nie ma tam pliku FarCry.exe !!! Dobra , dzięki za pomoc :lol: ale raczej przeżyję , bez tego .

Żadnego moda nie mam.

Nie cytujemy ostatniego postu w temacie.

[wies.niak]

sory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś przerobiłem filmik w Movie Makerze i dało się go uploadnąć przez Xfire, bez konwersji. Musi to być jednak plik formatu .avi. Musisz jeszcze dodać tzw. Grafikę podglądu, może być nawet z innego filmiku :)

Ja teraz wrzuciłem przykładowy plik do folderu z filmikami, wykryło go bez problemów. Wysłać się nie dało, bo "maksymalna długość 10 minut została przekroczona"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba nie wlacza mi sie In Game XFire, bo niby czas nalicza, a tu ani czatu nie moge wlaczyc, ani na przyklad screenow robic :( Ktos ma pomysl czemu sie nie wlacza?A i jeszcze jak klikam na jakis link do internetu w komunikatorze, to sie wiesza okno IE, pisze Connecting, ale nie ma wpisanego zadnego adresu WWW.Dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest tam Neverwinter Nights 2, obsluguje screeny, wideo i chat.Jak uruchomilem gre z XFirerem po raz pierwszy, to mi sie w dolnym prawym rogu pojawilo wlasnie okienko, ze cos tam XFire wita.Sorry, ale juz nie pamietam co tam bylo napisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. mam straszny problem odnośnie właśnie x-fire'a

cały czas sie updatuje...przez godzine updatuje jeden i ten sam plik.. założyłem konto, i jak zwykle następuje po rejestracji wyskakuje UPDATING.. plik waży 5,614,096 bajtów. i cały czas mi się "apdejtuje" :P

nie mam już do niego siły.. pomóżcie proszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest tam Neverwinter Nights 2, obsluguje screeny, wideo i chat.Jak uruchomilem gre z XFirerem po raz pierwszy, to mi sie w dolnym prawym rogu pojawilo wlasnie okienko, ze cos tam XFire wita.Sorry, ale juz nie pamietam co tam bylo napisane.

No niestety, ale ten program nie jest idealny. Mi też tak się dzieje w CoD4, ale rzadko. Po prostu czasami działa w grze, która obsługuje, a czasami nie(rzadko się to zdarza). Po jakimś czasie powinno być normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...