Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzechus

X-Fire

Polecane posty

Witam! Mam problem. Kupiłem sobie całkiem niedawno gierkę Resident Evil 4. Gra pokazuje się w Detected games (czy jakoś tak), lecz gdy ją włączam (przez Xfire nawet), to gra nie nalicza mi czasu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie:

Xfire zaczęło naliczać mi czas w San Andreas. Od tak. Nic nie robiłem :blink: . Mam tylko problem mały z tym, bo kiedy wyjdę do pulpitu np. przez ctrl + esc, albo wyjdę z gry w ogóle, pisze mi problem z aplikacją (nie wysyłaj/wyślij).

Xfire in game nadal nie działa <_< , a szkoda, bo podmieniłem sobie kilka autek i chciałbym pochwalić się swoją kolekcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem. Kupiłem sobie całkiem niedawno gierkę Resident Evil 4. Gra pokazuje się w Detected games (czy jakoś tak), lecz gdy ją włączam (przez Xfire nawet), to gra nie nalicza mi czasu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jak Xfire jej nie wykrył to musisz ją dodać ręcznie w opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie:

Xfire zaczęło naliczać mi czas w San Andreas. Od tak. Nic nie robiłem :blink: . Mam tylko problem mały z tym, bo kiedy wyjdę do pulpitu np. przez ctrl + esc, albo wyjdę z gry w ogóle, pisze mi problem z aplikacją (nie wysyłaj/wyślij).

Xfire in game nadal nie działa <_< , a szkoda, bo podmieniłem sobie kilka autek i chciałbym pochwalić się swoją kolekcją.

To przez te mody nie działa XiG i pokazuję się błąd. Wyinstaluj mody aby działał Ci XiG lub wyłącz XiG dla SA (opcje/gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podczas gry jeśli xfire ma dla tej gry obsługę IN-Game wciśnij ScrollLock + X. Pojawią się różne okienka, w tym to z fpsami. Jeśli chcesz je mieć cały czas wciśnij pineskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja mam dziwnego buga w xf podczas grania w cod2/4...

gdy pisze w xig jakas wiadomosc do kumpli, i wystepuje tam literka t, to zaczynam rowniez pisac ten tekst w grze...

i chodzi o to, ze nie chce zmieniac w codzie konfiguracji klawiszy, a ten bug jest bardzo denerwujacy ;/

/edit...

a i dodam, ze dzieje sie tak po ostatnim update'cie xf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego - jeśli grałeś mniej niż godzinę, to XFire wypisze <1 hour. Tyle, że czas do licznika dopisywany jest nie od razu po zakończeniu gry, tylko troszkę później.

Drugie - wchodzisz na stronę http://www.xfire.com/ , logujesz się, jeśli nie jesteś zalogowany i u góry strony będzie link Display your miniprofile on any web page! . Naciskasz na niego, a dalej to już postępowanie jest dość oczywiste :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...