Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzechus

X-Fire

Polecane posty

witam.

mam taki problem. tydzień temu przeinstalowałem system i od tamtego czasu, gdy chce uruchomić xfire wyskakuje mi taki błąd:

http://img206.imageshack.us/my.php?image=xfdc8.jpg

na screenie jest ustwiony jezyk niemiecki poniewaz probowałem instalowac xfire na roznych jezykach ale nic nie pomaga.

wie ktos moze o co z tym chodzi? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z xfire otoz: jak wiemy xfire dziala w grach i od parunastu dni jak gram w css i gdy uzywam swoich skrotow zeby napisac wiadomosc nie wyswietla mi sie ikonka chatu. Robienie screenow przez bind w xfire tez nie dziala. robilem reinstalacje xfire ale to nic nie dalo, co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mi nie wykrywa Thiefa III z CDA przebolę, to że wyłącza mi Obliviona jak ktoś napiszę msg przebolę, ale czemu za każdym razem muszę wpisywać hasło i login, mimo że zaznaczone jest auto-login i save password??? Wcześniej nie miałem tego problemu(na starym PC). Przeinstalowałem teraz i nic się nie zmieniło. Macie jakieś propozycje co z tym fantem zrobić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanko. Dopiero zainstalowałem xFire i nie wiem dokładnie jak działa. Wyjaśni mi ktoś?(wiem do czego służy ale co zrobić żeby liczyło te godziny itp)

I druga sprawa. XFire widzi jakieś frecle, pasjanse czy inne sapery ale nie widzi Lineage 2. Da się manualnie go przekonać że mam tą grę na kompie? Na stronie programu pisze że gra jest obsługiwana. Czy to może być wina tego że nie mam najnowszego upa? Na prywatnym serwerze gram

Na prywatnym serwerze gram

I za to masz ostrzeżenie.

[wies.niak]

oj tam sie burzysz o takie pierdoły. Ty niby legalny w 100% jesteś, nie? :P Nie żebym miał wonty, rozumiem regulamin i te sprawy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie nietypowe pytanie. Dokładnie, czy Xfire zżera dużo procesora i ramu? Istotne to, bo ja mam sprzęt stary już dość i każdy procencik się liczy (1ghz, 512 ram, geeforce 4ti 64mb), więc chciałbym odpowiedź uwzględniającą mój sprzęt. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z xfire:

W moim profilu zablokowałem sobie opcję oglądania zdjęć. Czyli np. jak patrzę w mój, lub czyjś inny profil, widzę niebieskie pola, na których są zdjęcia (inni mogą je oglądać), ale ja ich niewidzę <_< . Czy da się to jakoś odblokować???

Problem jest mały, mam go już chyba od miesiąca, ale myślę, że wystarczy pogrzebać w opcjach i znaleźć taką opcję. Niestety, mam wersję angielską xfire, a u mnie z angielskim na bakier :huh: . Proszę o jakąś radę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiego skina używasz ale ja Shadow, tam są przyciski, jeden z nich dotyczy Screenshotow, wejdź tam, i na interesujący obrazek kliknij prawym przyciskiem myszy, sądzę że tam powinna być opcja w stylu "unlock".

Albo na stronie profilu zobacz czy tam nie można odblokować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy górny róg i liczba wyświetlanych klatek przez sekundy to oczywiście sprawka X-Fire? Ciekawe, że nawet jak jest wyłączony ten program to poziom fpsa jest prezentowany. Tylko ciekawi mnie jak wyłączyć ten młi dodatek?

Dalej, mam sprawę związaną ze stabilnością tego programu - ostatnimi czasy, kiedy chce odpalić przez niego, albo podczas działania x-fire zaczynają pojawiać się problemy z odpaleniem gry: Ork na ekrane ładującym do ekranu WarCraft ]I[ zawiesza się, natomiast okienko Trackmani nie chce niestety się załadować. Inne gry podobnie reagują na obecność XF, dopiero gdy tego ostatniego zamykam wszyscy jak jeden mąź są zwarci i gotowi do działania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy górny róg i liczba wyświetlanych klatek przez sekundy to oczywiście sprawka X-Fire?

Ja nie zanotowalem obecnosci czegos takiego.. A w jakiej grze?

Dalej, mam sprawę związaną ze stabilnością tego programu - ostatnimi czasy, kiedy chce odpalić przez niego, albo podczas działania x-fire zaczynają pojawiać się problemy z odpaleniem gry: Ork na ekrane ładującym do ekranu WarCraft ]I[ zawiesza się, natomiast okienko Trackmani nie chce niestety się załadować. Inne gry podobnie reagują na obecność XF, dopiero gdy tego ostatniego zamykam wszyscy jak jeden mąź są zwarci i gotowi do działania...

W Warcrafta gram nalogowo od dawna i tez mialem takie problemy ale pamietam ze po nastepnej aktualce xfire wszystko bylo ok. Pozostaje Ci wiec chyba czekac ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów problem. Kiedy nagrywam filmik przez xfire (scrlk + v) i go potem odtwarzam, słyszę szumy, a głosu (w grze) prawie nie słychać. Próbowałem na demie GRIDA i CoD2 i ciągle słychać szumy. Najpierw myślałem, że to wina słuchawek (Logitech ClearChat Stereo), ale potem spróbowałem na głośnikach normalnych (Creative T3100, chyba... :lol: ) i też nic.

Nie wiem, czy to wina xfire, czy w panelu głośności mam coś źle zaznaczone.

W xfire mam tak (zakładam, że to w opcjach, w video (BETA), albo Głos [mam polską wersję]):

Klatki na sekundę: 30

Pełna rozdzielczość

Nagrywaj kursor

Urządzenie:

SoundMAX HD Audio

Mikser:

Miks Stereo

Nagrywaj dźwięk

Klawisz nagrywania video: Scrlk + v

Głos:

Wejściowe: SoundMAX HD Audio

Wyjściowe -||- -||- (czyli to samo :P )

Czułość: Większa

Głośności na full

W panelu głośności mam wszystko na maxa i wszystko odznaczone.

Dalej szumi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...