Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

Mam pytanie. Jakies 4 lata temu kupilem sobie half life z counter strike taki sam, jak ten na aukcji http://allegro.pl/item418107596_half_life_...ition_zero.html tylko ze bezcondition zero. Sama paczka half life i counter. I teraz pytanie: czy zna ktos z Was jakikolwiek patch, ktory przemienilbym mojego countera w 1.6? Z gory dzieki, sam nie moglem znalezc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecał zakupić sobie oryginalnego cs'a. Tam gra naprawdę sprawia frajdę. Dość rzadko spotyka się boterów i wallhackerów, gdyż jeśli cię wykryją dostajesz bana na zawsze(tak że nie polecam czitować gdyż tobie się to może podoba ale innym naprawdę to psuje zabawę). W STEAMIE ma się także inne gry, wsómie jest ich chyba 7 a za koszt 49,00zl to się naprawdę opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Pomyśle na przyszłość :D . Tylko jest nadal otwarta sprawa sparingu w CS, bo jedyny problem jest taki że ktoś musi udostępnić serwer. Jeżeli ktoś taki się znajdzie i już będziecie tworzyć drużyny to ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t3tris proponuje odwiedzic stronke steama, zassac officjalnie sobie steam i sprobowac aktywowac konto z cd-keya twojej wersji. jesli to nie zadziala to przykro mi bardzo ale nie ma opcji zpachowania cs'a 1.0 do 1.6 poprostu NIE MA.

A do Wszystkich: moj skormny klanik [RW] poszukuje sparingow i innych meczykow z ludzmi ogarnietymi. Preferujemy 4vs4, ale gramy tez 3vs3 i 5vs5 xD Jak ktos ma ekipe i chcialby sprobowac kontakt: gg-2777108, steam-> yogas88.

Gramy steam i non steam jesli juz ktos bardzo pragnie a nie ma Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny tylko że wy potrzebujecie przynajmniej 3 :D. Poza tym czy ktoś zna odpowiedź na mój problem: mianowicie ostatnio jak gram w CS i mam ping w okolicy 20-80 czyli znośny to gra mi strasznie laguje.

Mozliwe, ze nagly spadek fpsow.Wpisz w konsoli net_graph 3 i obserwuj w trakcie gry fpsy,jesli spadaja ponizej 20 to zmien rozdzielczosc na nizsza (ja np. gram na 640x XY ;) )

btw. Myszon z Candii? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawić skilla? Macie jakieś fajne mapki? Bo gra z botami nie ma sensu.

To nie jest dział na takie rozmowy. Chcesz pogadać o grach? Udaj się do "Komentarzy". Tutaj się umawiamy tylko na grę w sieci z innymi graczami i relacjonujemy rozgrywki, które się wydarzyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszperałem fajną mapkę. Nazywa się de_lidl :lol: . Pewnie domyślacie się o co w niej chodzi. Mianowicie mamy supermarket i terro muszą podłożyć w nim pakę. Jak już będą osoby do tego nieszczęsnego sparingu proponuję żeby dać tę mapkę :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym sobie zakupić CS Anthology w Kolporterze jednak mam pytanie. Jakie gry wchodzą w skład tego pakietu? Jednak czy ta gra wymaga mocnego łącza internetowego? Chodzi mi o to czy będę mógł grać bez żadnych lagów itp. Mam niestety iPlusa (ze względu na miejsce zamieszkania). Prędkość EDGE czyli coś koło 200 kb/s. Wiem, że to śmieszna prędkość w czasach gdy króluje 2Mb/s wżwyż jednak niemam wyboru. I czy podczas łączenia się z tym Steamem komputer pobiera dużo danych (ściągane są jakieś uaktualnienia itd.)? Jeśli tak to jak dużo one zajmują, bo mój internet jest ograniczony na 1GB miesięcznie więc wiecie. Liczę na wyrozumiałość z waszej strony. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie ping... Ostatnio sformatowałem dysk i na nowo wgrałem CS i co widzę ping po 200-1000 ;/ Co zrobić? czy to może być wina włączonego anty wira (mam ESETA i nie wiem jak go wyłączyć:/)?

Moje łaczę to 512 kb/s radiówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyłącz jakoś tego antywira (zakończ proces i po robocie)

Po drugie www.speedtest.pl i zobacz ile ci tu wyjdzie, jeżeli 512/512(w okolicach to dobrze)

Po trzecie ustaw rate

Po czwarte na radiówcę, w dodatku 512... nie da się za dobrze grać w gry on-line.

Po piąte skan kompa antywirem

Po szóste nie ten dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...