Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

No wiec tak.

1. Jestem początkujacy wiec proszę o wyrozumialosć!

2.Właśnie sciagam CS'a link do jego sciagniecia podano mi na stronie www.counter-strike.pl o to link ftp://ftp.tpnet.pl/d2/ftp.counter-strike.pl/cs/ a pytanie brzmi: Czy sciagam to co trzeba? (mam nadzieje ze to jest legalne:: bo jak nie to przerywam sciAGANIE:/)

3. Co to jest steam ? i Czy jest potrzebny

4. Mozna gdzies sciagnoc spolszczenie do CS'a?

Wogule powiedzcie wszystko po kolei! Czy mam cos jeszcze sciagac oprocz tego co sciagam teraz czyli CS'a??

5. zZ gory dzieki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak.

1. Jestem początkujacy wiec proszę o wyrozumialosć!

2.Właśnie sciagam CS'a link do jego sciagniecia podano mi na stronie www.counter-strike.pl o to link ftp://ftp.tpnet.pl/d2/ftp.counter-strike.pl/cs/ a pytanie brzmi: Czy sciagam to co trzeba? (mam nadzieje ze to jest legalne:: bo jak nie to przerywam sciAGANIE:/)

3. Co to jest steam ? i Czy jest potrzebny

4. Mozna gdzies sciagnoc spolszczenie do CS'a?

Wogule powiedzcie wszystko po kolei! Czy mam cos jeszcze sciagac oprocz tego co sciagam teraz czyli CS'a??

5. zZ gory dzieki !

1. Nie ma sprawy :wink:

2. To jest legalne ale żeby grać musisz mieć oryginalny cd-key.

3. Steam jest potrzebny i jest to m.in wyszukiwarka serwerów, sklep, updating.

4. A po co spolsczenie?? W tej grze nawet jak jesteś kompletnie zielony to i tak zrozumiesz o co chodzi. Mimo wszystko możesz poszukać na www.board.counter-strike.pl

5. Mam nadzieję że wyjaśniłem dobrze, jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak.

1. Jestem początkujacy wiec proszę o wyrozumialosć!

2.Właśnie sciagam CS'a link do jego sciagniecia podano mi na stronie www.counter-strike.pl o to link ftp://ftp.tpnet.pl/d2/ftp.counter-strike.pl/cs/ a pytanie brzmi: Czy sciagam to co trzeba? (mam nadzieje ze to jest legalne:: bo jak nie to przerywam sciAGANIE:/)

3. Co to jest steam ? i Czy jest potrzebny

4. Mozna gdzies sciagnoc spolszczenie do CS'a?

Wogule powiedzcie wszystko po kolei! Czy mam cos jeszcze sciagac oprocz tego co sciagam teraz czyli CS'a??

5. zZ gory dzieki !

1. Nie ma sprawy :wink:

2. To jest legalne ale żeby grać musisz mieć oryginalny cd-key.

3. Steam jest potrzebny i jest to m.in wyszukiwarka serwerów, sklep, updating.

4. A po co spolsczenie?? W tej grze nawet jak jesteś kompletnie zielony to i tak zrozumiesz o co chodzi. Mimo wszystko możesz poszukać na www.board.counter-strike.pl

5. Mam nadzieję że wyjaśniłem dobrze, jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało :wink:

Ok to jak zainstaluje cs'a , steama to jak chce zagrac w multi to skad mam wytrzasnoc Cd-Keya?? Odrazu mowie ze nie chce za nic placic, chociaz mysle ze do takiej gry cd-keya mozna dostac za darmo TYLKO SKAD???!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o piratach ? Woda na mój młyn :twisted: Od razu uprzedzam dyspute iz za proceder piracki lecą ostrzezenia, wiec uwazajcie co piszecie by sie nie zagalopowac. Skoro giera wymaga cd-key i łączy się ze steam'em, to chyba jednak stawianie priwów w obejsciu platnosci legalnym nie jest, hmmm ? :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze powiedzmy ze jestem w stanie zaplacic, tylko gdzie sie kupuje CD-KEya do CS'A co trzeba zrobic, na jakiejs stronie cs'a sie zamawia???biggrin_prosty.gif

Anno to jedna z najdłużej istniejących serii gier strategicznych. Popularna na całym świecie, teraz trafia do przeglądarek jako Anno Online stworzona przez zespół BlueByte odpowiedzialny za legendarnych Settlersów i jest dostępna dla wszystkich graczy całkowicie za darmo! Wystarczy, że się zarejestrujesz i będziesz mógł się przekonać na własnej skórze, że wiele miłośników ekonomicznych strategii nie mogło się mylić!

Dziki Zachód i Dinozaury! Taki właśnie obraz świata ujrzysz w Dino Storm ? darmowej grze typu MMO, która daje Ci ogromne możliwości. Możesz tworzyć kopalnie, werbować kompanów do obozowiska, łapać bandytów czy wykonywać dziesiątki zróżnicowanych zadań. Co więcej, gra działa w przeglądarce, zatem download plików nie jest wymagany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm ... ja mam pytanko, do aktywnych graczy, skończyłem zabawę wraz z ukradzionym kontem (eh, trudno się mówi :P), ale teraz chcę wrócić, dzisiaj jeszcze zapewne zakupiłbym CS'a, ale jak sprawa wygląda z serwerami ? gra ją jeszcze ludzie w 1.6 ? bo nie wiem czy inwestować w css ... swoją drogą z tego co pamiętam (:P) do dość dobrze mi się grąło w 'pierwszą' odsłonę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku :)

Serverow jest nawet wiecej niz bylo kiedys :P

Tak srednio to kilkadziesiat tysiecy niezahaslowanych, z anticheatem steam na pingu mniejszym niz 200 i nie pustych :P (pewnie jest ich wiecej ale nie chce mi sie czekac na updating list)

Ale gdybym mial teraz kupowac csa to bym kupil CS:S poniewaz za jakies 5 lat 1.6 bedzie miec za slaba grafe a CS:S bedzie postrzegany tak jak teraz 1.6 :P (chociaz pewnie wyjdzie HL3 a znim nowy cs)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo: respekt dla tych co siedzą o 3 w nocy na kompie ;)

Po secondo: Ostatnio w CS-a nie grywam, ale cóż począć, skradzione konto. Może odzyskam, albo czeka mnie wyprawa do sklepu po CS-a bo gierka wymiata. Szczególnie urzeka duży realizm rozgrywki, a na grafikę nie powinno zwracać się uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do realistyki CSa miałbym duże zastrzeżenia. np. jaki człowiek wytrzymałby 11 trafień w nogi glockiem i do tego jeszcze biegał i skakał... Nie mówię, że uważam Csa za zła grę, z tego powodu, że nie jest realistyczny. Mi ta gra podoba się z zupełnie innych powodów. np. tego, że mogę się nieźle rozerwać grając wspólnie z kumplami i żeby wygrać nie wystarczy biec "na pałe" i strzelać do wszystkiego co się rusza. Oprócz tego potrzebne jest również zgranie całej drużyny i to jest właśnie to co w CSie kocham najbardziej.

PS. Zapraszam na server na którym jestem adminem:

195.114.0.20:27057 Mr.H & ProGreSs Server [TP]@GamePad.pl

PS2. Mój nick w grze: M4g!C

EDIT. HASŁO: PRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z (naj)lepszych gier multi.

Dzieki tak udanej pozycji wychodza podobne gry multi..wszystko dzieki HL

Jesli chodzi o piractwo (CS 1.6 NON STEAM) to uwazam ze to naprawde przegiecie palki... mam orginala i nie zaluje.... pijawki

Nie grajcie na tym bezplatnym, poniewaz (POWODY):

A) STRASZNIE wysokie pingi

B) 0 Stalych serverow (Same amotorszczyzny kwasnych jakblek :) )

C) Wiecej cheaterow niz slotow ;p

D) STRASZNIE wysokie pingix2

Teraz za jedyny 50 zl , mozna kupic 3 wersje CS (lub za 80 Nowego Source)

Lub za 10 zl na allegro cd-key :)

PS. Jak znacie jakis serverek z milymi PANIAMI ktore graja w 1.6 - Mozecie podac xD

Osobiscie znam jeden gdzie gra 7 sexownych babeczek ^^

Podam jak wy podacie- Konkurencji nie lubie ...hehio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fucker :arrow: :arrow: :arrow:

Teraz za jedyny 50 zl , mozna kupic 3 wersje CS (lub za 80 Nowego Source)

Lub za 10 zl na allegro cd-key

Jak na razie trafiłem na source'a za 110 zyla razem z HL-2 i jakimiś pierdołami...

Znalazłem czas na CSka bo mam przerwę w DoW-ie... Może się kedy spotkamy...

Nick: JasonBourne, Raziel, NicKochanie

kumpel ma nick misiucorobisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Counter-Strike 1.6 nie jest grą darmową.

Moglbys mi podrzucic oficjalne dane i stanowisko producenta? Mniemam, iz piszac arta tego typu musiales sie o nie opierac. Bo z tego co widze, to nawet na Wirtualnej Polsce jest do pobrania za free. Chcialbym raz a dobrze wyjasnic ta sprawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak Counter-Strike non-steam.

Twierdzę, iż jest to nielegalne, ponieważ Counter-Strike jest dostępny dopiero po wpisaniu cd-keya w kliencie Steam. Jaki byłby sens wprowadzania go na Steamie skoro jest za darmo?

Najłatwiej będzie udać się na oficjalną stronę i zobaczyć cenę.

:arrow: http://steampowered.com/v/index.php?area=g...Id=10&cc=PL

Także nie wiem co oni udostępniają na wp - może starszą wersję lub jakiegoś na lana (w tym wypadku non-steam)?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak Counter-Strike non-steam.

Twierdzę, iż jest to nielegalne, ponieważ Counter-Strike jest dostępny dopiero po wpisaniu cd-keya w kliencie Steam. Jaki byłby sens wprowadzania go na Steamie skoro jest za darmo?

Najłatwiej będzie udać się na oficjalną stronę i zobaczyć cenę.

:arrow: http://steampowered.com/v/index.php?area=g...Id=10&cc=PL

Także nie wiem co oni udostępniają na wp - może starszą wersję lub jakiegoś na lana (w tym wypadku non-steam)?...

Wydaje mi sie, ze wp udostepnia cs 1.6 za free, lecz nie do konca, bo zeby pograc przez neta trzeba sie zarejestrowac na steamie. Tak mozesz grac tylko na lanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako nowy użytkownik tego forum :)

Małe sprostowanie co do zawartych wyżej informacji:

1. Counter-strike w wersji 1.6 oraz Source jest płatny

2. Counter-strike w wersji 1.5 jest darmowy ! (utrzymywany przez graczy i Valve - producent wycofał się z tej wersji i jest ona dostępna za darmo)

3. Publikowany plik na łamach wp.pl oraz cs.pl jest w pełni legalnym !!

4. Counter-strike w wersji Non-steam jest nielegalny (zripowana wersja steama, bazująca na pirackich serwerach)

Odnośnie pkt. 3:

Jest to paczka STEAM'a wraz z Counter-strike 1.6, ale dostępnym dopiero po zalogowaniu do istniejącego konta, na którym jest zarejestrowana ta gra, bądź też dla tych, co kupili grę i chcą ją aktywować CD-keyem.

Dlaczego więc takie posunięcie, skoro można łatwo pobrać ze steama ?

Otóż jak wiemy - system windows nie jest doskonały i potrafi się wysypać.

Niekiedy za sprawą wirusów, a nieraz po prostu z głupoty użytkownika ;-)

Istnieje możliwość zrobienia backupu zainstalowanych (ściągniętych) gier na steama. Dzięki temu po wizycie u dr. Formata ( :lol: ) nie musimy tracić cennego czasu na pobieranie, które na łączu 512kbps zajmuje ok. 2,5 godziny (jeśli dobrze pamiętam).

To tyle, jeśli chodzi o tą sprawę,

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prosta sprawa - legalny CS 1.6 tylko przez Steam. Tak wiec od razu zaznaczam, ze ktokolwiek zechce od tej pory pogierzyc w wersji Non-Steam i zacznie tutaj o tym pisac - dostaje ostrzezenie z marszu. Oczywiscie prawo nie dziala wstecz, po prostu lojalnie ostrzegam na przyszlosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc fun war i w koncu go nie bylo... tongue_prosty.gif To moze podejscie nr 2? Ktos tu mial serwer, dalej go ma? Pozatym skoro troche czytelnikow CDA gra w Grepolis i Cs'a 1.6 to moze jakies community moznaby zalozyc tongue_prosty.gif Co wy na to? Zeby ludzie grajacy z nami wiedzieli ze jestesmy czytelnikami "Jedynej Slusznej Gazety" (tak, tak wiem, czasopismo nie gazeta tongue_prosty.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...