Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

Kupując CS Anthology dostaniesz nei tylko CS 1.6, ale także CS: Condistion Zero i CS: Condition Zero Deleted scenes. Do tego jeszcze 3 gry : Day of Defeat, Ricochet i Classic Deathmatch. Polecam CS: Anthology. Sam kupiłem, i nigdy nie będę tego żałował. A granie w NON STEAM..... Szkoda gadać..... lagi, cziterzy, kamperzy.... same lamy. Jeśli ktoś chce pograć to niech pisze na GG. Mój nick w CS-ie to [whiteTEAM] KubaSnk. Od razu mówię, że nazwa klanu nie ma nic wspólnego z rasizmem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. w poradniku na tej stronie http://www.cs16.pl/artykuly/co_zrobic,_by_..._strike,16.html

pisze na samym końcu instalacja cs że gre pobiera z internetu a poco przecież jak mam ją na płytce Counter-Strike 1 Anthology???

Po instalacji (z neta lub z płyty) cs musi zostać uaktualniony.

Dlatego instalujesz z krążka, zatrzymuje się na np. 95% i te brakujące procenty steam sam ściągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Cs 1.6 dziś z rana postanowiłem trochę pograć w CS, wszedłem na jeden ze znanych mi serwerów i wszystko było ok.

Następuje zmiana mapki, patrzę steam wyświetla mi reklamy i cs sie wyłączył, próbuje ponownie wejść na serwer zostały 2 paski ładowania i nic, czekam nic. CTRL+ALT+DELETE - program nie odpowiada no więc próbuję się nie zrażać na komunikat i czekam.

Próbowałem usunąc ten pliczek od steam (cośtam.blob), i steam się zaktualizował i nic.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wiec jeśli kupie Counter-Strike 1 Anthology

za około 50 dych to będę miał

cs 1.6 tak??

@odp: Nie dość że będziesz miał cs 1.6 , to również będziesz miał do niego dodatek Condition Zero i dodatek do CZ a mianowicie deleted scenes , do tego dostaniesz DOD , Ricochet . Więc polecam kupić CS Anthology bo naprawdę się opłaca ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaprosić wszystkich na nowy portal poświęcony Counter-Strike'owi. www.CStrike-Portal.com Na stronie codziennie można przeczytać newsy ze świata e-sportu, relacje z największych imprez oraz wywiady z czołowymi graczami polskiej sceny CS i CSS.

Posiadamy również server, na który zapraszam Was do gry:

62.181.5.8:27015.jpg

Od następnej Soboty ruszają zapisy do ligi CS 1.6 STEAM :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Piatik92 @ 9 Oct 2007, 13:58)

1.Wiec jeśli kupie Counter-Strike 1 Anthology

za około 50 dych to będę miał

cs 1.6 tak??

Metropolis czy Justice League of America Watchtower

Malwersi to jedyna tak rozbudowana gra przeglądarkowa, w której rządzą wyłącznie władza, pieniądze i przekręty. Jeśli uczciwość to dla Ciebie najwyższa wartość, to świetnie, tak trzymaj, ale w Malwersach jawność i szczerość w najlepszym wypadku wyeliminuje Cię z gry o wielką kasę, a w najgorszym... lepiej nie wspominać! W każdym razie to bez wątpienia gra inna niż wszystkie. I jest w pełni darmowa

Forge of Empires to w pełni darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna, która pod wieloma względami jest niemal idealną kopią legendarnej serii Age of Empires. Startujesz w Epoce Kamienia, dysponując bardzo ograniczonymi zasobami i zerową infrastrukturą. Krok po kroku rozwijasz swoje włości i podbijasz kolejne tereny

@odp: Nie dość że będziesz miał cs 1.6 , to również będziesz miał do niego dodatek Condition Zero i dodatek do CZ a mianowicie deleted scenes , do tego dostaniesz DOD , Ricochet . Więc polecam kupić CS Anthology bo naprawdę się opłaca ;]

Zapomniałeś o Deathmatch'u ;p I w sumie to witam wszystkich wink_prosty.gif Też jestem zapalonym graczem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem CS'a. Gram...yyy... chyba od stycznia czy jakoś tak.Od 2 miesięcy gram JEDYNIE na jednym serwerze :P i w dodatku z modem WR3FT. Kurde nie mogę jakoś się ruszyć i przejść na inny serv. Eee jakby ktoś mógł mi napisać linki do stron z jakimiś wskazówkami to byłbym wdzieczny :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War3FT - znaczy borg ? :P Pod jakim nickiem? :P

Tez gram w CS, gram tak z 1,5 roku i gram glownie 4Fun. Nie obchodza mnie klany, ligii, czy tez inne zawody, poprostu dla zabawy :) Od roku gram na "Szatanska Siedziba XaNaX'u". Jakby co, ^Eagle^ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn, jesli to co mowisz jest prawda, zagram z toba chetnie ESL 1vs1. Co ty na to?

Jakby co, to pisz na steam: przemo258

Zobaczymy, czy jestes taki dobry jak mowisz :) Bo szczerze to ci nie wierze... Moze masz jakis klan, wtedy mozemy zagrac w ESLu 5vs5... moze byc? Czekam

Aha, fajnie, ze dostales 12 permow i 4 demka miales nagrane :) Zwlaszcza, ze dobre demko to jedynie podstawa do perma... Moze za jedno demko dostales 3 permy? ;) Dosc ciekawe.... Chociaz moze ty nie rozrozniasz zwyklego bana od permanenta ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale sie ostatnio wkurzylem...

Sytuacja wygladała tak:

Gramy na aim map ja jestem w CT. TT nie dosc ze wygrywa to wali z respa na poczatku rundy. No to mowie im zeby przestali a oni nadal swoje. No to przechodze do nich zabijam tych co walili z respa i git dostalem tylko kicka.

Czekam na nastepna mapke...

de_dust2. Ok znowu przechodze to slabszych(CT). Wybijam pol druzyny TT i dostaje kicka. Wchodze znow na serva i pytam sie za co. A admin bo mnie wkurzasz i nagle wyskakuje okienko z banem...

Jak tu nie lubic noobkow??? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram (nie chwaląc się ;)) w CSa od 9 roku życia czyli będzie gdzieś tak 7 lat, ale w przeliczeniu na dni to gdzieś 1,5 roku. Ostatnio zauważyłem tendencję do wzrostu liczby dzieci w przedziale od 8 -10 lat, które ubóstwiają wpieniać innych graczy robiąc TK, spamując, czy drąc się przez mikro. Najgorzej będzie jeżeli trafisz na serw, gdzie admin jest takim właśnie osobnikiem <_<

P.S. Chętnie zagram z kimś. Nick: b0t_zwany_ChriS^^ lub ChriS

STEAM NICK: _KaLiPs00_ ------- ZaPrAsZaM do znajomych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...