Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

CS 1.6 to jest to eh.... :rolleyes:

moje ulubione mapki do dusty, train, inferno i stara dobra militia oraz assalut :lol:

ale tymczasowo trenuję sobie na mapach typu Kz ;) jak kto nie wie: mapki gdzie trzeba na czas wejść na najwyższy punkt mapy stosując różne triki (nielegalne w ligach) np. bunny hop lub bunny jump, bo inaczej się nie da tego zrobić :unsure: Teraz męczę się nad jedną taką wredną, małą... :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to Sopczer.Kto chce zagrać na NON-Steamie lub Steamie.??Mnie strasznie wkurzają (jak już powiedział kolega wyżej)

dzieci które mają po 8-9 lat i wyzywają od noobów itd., spamuja itp. a jak już serwa takie dziecko zrobi to już katastrofa bo jeśli umie banować to jak strzelisz Headshota to ci takie dziecko powie:Jesteś "cziterem".Ban!!!! i masz pograne. :P :P :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja niech wszyscy napiszą tu swoje nicki Steam ;]

mój to rychex47

I jeszcze jedno piszcie w jakiego cs'a gracie bo jak ktoś gra w sourca a ktos w 1.6 to razem nie zagrają

Ja gram w Counter Strike 1.6

Temat się nazywa "Counter Strike 1.6", więc jak sądzisz, o jakiej grze jest mowa?

[wies.niak]

EDIT / wiem ze nazywa sie counter strike 1.6 ale niektórzy pisali ze grają w sourca wiec ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze juz stary temat ale mozna dodac ciekawe serwery:)

91.102.118.27:27026 -->Frag eXecutors DM server--deadmatch mega sieczka i naprawde graja wyskilowani:) (bywaja tutaj panowie z mYm)

83.175.144.130:27015 --server TP

89.107.158.230:27015 -->TP

91.102.113.230:27019 --> DM kazdy na kazdego mozna wycwiczyc reflex:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

194.237.243.181:27015 Serwer DM Fnatic biggrin_prosty.gif polecam jak grałeś już trochę w csa.

O EverQuest II z pewnością słyszała zdecydowana większość graczy. Swego czasu wielu porównywało tę grę do osławionego World of Warcraft, ba ? niektórzy EverQuesta II cenili jeszcze wyżej. Na obecną chwilę wynik tego starcia dla co poniektórych może nie budzić żadnych wątpliwości, gdyż World of Warcraft pozostał płatny, natomiast EverQuest II jest całkowicie darmowy, a płatna subskrypcja to nie przymus, a wybór

Grand Prix Racing Online to przeglądarkowa gra symulacyjna, która pozwoli Ci się wcielić w menadżera sportów motorowych. Gra jest w pełni darmowa, oferuje bardzo realistyczną rozgrywkę z dużą liczbą opcji, a przede wszystkim jest bardzo wciągająca. Zagraj i sprawdź, czy nadajesz się do zespołu Formuły 1

DC Universe Online to darmowy MMORPG, w którym każdy może poczuć się jak superbohater! Dlatego jeśli lubisz tego typu gry lub jesteś fanem takich postaci jak Batman, Superman, Joker czy Catwoman, DC Universe Online jest dla Ciebie. Rozgrywkę zaczyna się tutaj od stworzenia własnej postaci superbohatera i wybrania strony (dobro lub zło). Bohatera można dowolnie rozwijać w miarę wykonywania kolejnych zadań, w takich sceneriach jak Gotham,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcami. Warto kupić STEAM.

Przedtem uzywałem CS z nielegalnych źródeł teraz mam orginał i wreszcie moge pograćna lepszych servach

Teraz Cs mozna kupic w specjalnej edycji za 50 zł Polecam

Dobra, delikwent dostał ostrzeżenie, więc można skończyć dysputy o piractwie. Zacznijcie się umawiać na rozgrywki :) //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś ciekawe serwery TP na 12-14 slotów? Ja też się zgadzam z przedmówcą. Gracze STEAM są dużo bardziej szanowani, a non steam są od razu oskarżani o cheaty, jeśli posiadają niezłego skilla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...