Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

Tez gram na netline killer.pl ale tam jest chyba za mało slotów... A przydałoby sie więcej osób

slotów jest 15, w tym 13 dla graczy i 2 dla adminów ;)

moim zdaniem idealnie :P

ciekawy jest takze koncert życzeń - gracz, który na danej mapie miał najwięcej fragów wybiera kolejną (czyli nie leci cały czas inferno, dd2, nuke, czasami można pograć coś innego) :D

ale tak łatwo nie ma ;p większość społeczności to stali gracze przy których ciężko się mocno wybić ;P

na servie panuje swietna atmosfera xD

czemu to wszystko pisze? Bo od kiedy grane sa mapy inne niz wyzej wspomniane, jest niestety malo osob xD

potrzeba graczy, ktorzy chca pograc tuscana czy odswiezonego dusta2 xD

ps. Hemmorhage, na jakim nicku grasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych Satelitte Servers - brak antycheatów? :sweat:Shame on you!

A 1.6 posiadam a jakże. Wersja Steam, jedyna i najlepsza :] Jeżeli ktoś się zabierze za to aby ogarnąć całą ekipę oraz znaleźć jakiś dobry serwer dla grona FA lub ma odpowiednio dobry net, żeby samemu postawić serek możecie mnie wołać. Sam gram w CS niedużo, bardzo amatorsko i dostaję zazwyczaj ciężkie baty. A ostatnio to w ogóle sobie odpuściłem grę... co pragnę zmienić :-)

Nick Steama: BlackShadow [tutaj link do profilu na Steam Community]

Nick w CS 1.6: Black Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b_560x95.png

Szukam osoby która by ze mną pograła (wbiła poziom) bo często tam gram i sami nowi są i nie ma zabawy :/

Biegają z 2-3 poziomy, a ja chce pograć z kimś kto wbije 10 poziom i będzie dalej kontynłował rozgrywkę :)

Jak ktoś chętny to gram od 13 do 16 tak ~~ mniej więcej z dokładnością

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która by ze mną pograła (wbiła poziom) bo często tam gram i sami nowi są i nie ma zabawy :/
A, próbowałem wejść i bezskutecznie. Naturalnie, posiadam oryginała, ale... wyskoczył mi błąd o niezgodzeniu się pewnych protokołów. Ja miałem coś z numerem 47 a serek 46... pisało, że jeśli są podejrzenia, że jest na starszej wersji to mam skontaktować się z adminem servera. Więc się pytam tutaj co jest grane? :) Bo szukam jakiegoś PL serka z niezbyt dużym skillem ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz że:

Wczoraj około godziny 14.00 czasu GMT +1 Wszedł nowy update do CS 1.6?? Narazie wiem tylko tyle że zostało usuniętych sporo bugów. A jak wy wiecie coś więcej to poweidzcie. :)

A dla ciebie info Black Shadow:

Protokoły odnoszą się do CS: Non Steam ( 47 ) i CS: Steam ( 48 ) a co do protokołu 46 to wydaje mi sie że gra poprostu potrzebuje update'u. Są servery Non Steam na których można grać na Steam i do tego odnosi siętakże protokół 48. Ale są servery gdzie na Steam nie wejdziesz bo jest postawione tylko na protokole 47 a operator / administracja servera nie chce aby grali tam gracze na Steam ,więc jeżeli chcesz grać na wszystkich serverach możesz zaopatrzyć się w obie wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CS'a grałem trzy lata (do początku maja kara była:D).. Do przestania nouljafić zmusiła mnie Neostrada. Mianowicie, gdy zmieniłem szybkość łącza z 51mb (tu miałem ping 20-40) na 1Mb - ping 70/80 i choke mi skacze niemiłosiernie. Ogółem totalna porażka, ale konto dalej mam, więc jeśli coś gracie większą grupką forumowiczów to ip podawajcie tutaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam steama to czy mogę grać na serwerach non steam?

To nie jest dział do tego typu pytań... Udaj się do Pomocnej Dłoni. <slee>

Nie jest to co prawda pytanie na to miejsce lecz odpowiem.

A więc nie możesz ponieważ nie pozwala na to protokół, patrz strona wcześniej. Tam wyjaśniłem wszystko co do protokołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam na serwery http://www.cs-pzb.com.pl/ (zombie jeszcze testowany, bo ostanio na Steam przeszedł). Naprawde miła atmosferka, ta nasza mała patologiczna rodzinka (PzB) oferuje świetny Zombie serwer, który oferuje gre pięcioma różnymi kalsami zombie, innymi niż na większości zombiakach (np, przyciagający zombie), Gry gra sie człowiekiem, można skorzystać z pokaźnego arsenału (wszsytko za ammo packi które łatwo zdobyć) między innymi, bazooka, lighting gun, laser gun, dodatkowe HP, armora <<do swarm mode itp. :D Mało? Nasz 4Fun oferuje świetną zabawe z modem Battlefield 2 , system odznak itp. TP standardowo bez żadnych bajerów, DeathRun, przepysznyyy:D:D I oczywiście coś co PzB wyróżnia to Surf/Kz, czyli zjezdzalnia albo wspinaczka (zaley jaką mape wybierzecie). PO prostu miodzo malina :* Czy to jest reklama? Nie, ja was zachęcam do gry na tych pięknych serwerach :)

PS. Na zombie serwie mam admina :) Więc jak coś to PW, gg lub piszcie tutaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam steama to czy mogę grać na serwerach non steam?

To nie jest dział do tego typu pytań... Udaj się do Pomocnej Dłoni. <slee>

Nie jest to co prawda pytanie na to miejsce lecz odpowiem.

A więc nie możesz ponieważ nie pozwala na to protokół, patrz strona wcześniej. Tam wyjaśniłem wszystko co do protokołów.

Obecnie większość serwerów nonsteam jest przerobiona i posiada nowy protokół (48) i można na nich grać mając steama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o nie kasowanie tego posta... Własnie obczaiłem co zrobić żeby serwer był 47 i 48 :) Wystarczy mieć dproto :) Niektóre pluginy AMX nie chodzą, ale za to jaka kompatybilność :happy:

A tak btw, to zapraszam na serwer CStolica :]

SERWER:

*IP: cstolica.xt.pl:27015

*Fast DL z osobnego serwera

*Sloty: 18+2

*Rodzaj: Steam & Non Steam (CS 1.6)

*Ochrona: Admini & HLG

*OS: Linux

*HLSTATSX

*WWW: http://www.cstolica.xt.pl

GRA:

*Czas: 20min

*Typ: FFA

*Fajny MapCycle, głosowania.

*AMX, Pluginy, Muza

*Rzetelni, nie bawiący się admini.

*Własne Roundsoundy

*Niskie pingi

*Propozycje map zwykle pozytywnie rozpatrzone

*Miła ekipa

*Serwer ON 24/7

*No NeoKidsPuacz

*Miło spędzony czas gwarantowany!

*Protocol 47 & 48

*REKRUTACJA ROZPOCZĘTA

*Kultura na Poziomie

*Ciekawe dyskusje na forum :)

LINKI:

HLSW

Tracker:

b_560x95.png

TEAMSPEAK

b_560x95.png

Pomóżcie rozkręcić serwer, najbardziej aktywnym graczom oraz forumowiczom jesteśmy skłonni dać jakiegoś admina. :) W przyszłości, gdy FFA będzie popularne, dodamy serwerek TP oraz 4FUN. Serwer CS:S również w przygotowaniu...

Mamy wysokie aspiracje - pomóż nam w ich realizacji! Zarejestruj się na forum i graj na serwerze :) Już w wakacje zmiana łącza na jeszcze szybsze :]

Rozkręć serwer - zgarnij admina. Posady czekają!

REKRUTACJA na WWW.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak juz tu o cSiE gadacie to i ja się dołączę :P

Mam klan Black Boys Team

Kontakt: Mój nick steam Kamex5, gg 178338

Przeszliśmy wiele sparów

Mamy skład A i B

Chciałem zaprosić na stronke www.blackboysclan.tnb.pl (Jeszcze jest w budowie!!)

Oprócz tego mamy serwer, kto by chcial ip i hasło patrz wyrzej kontakt

Fajna gra CS :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...