Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

Wie ktoś gdzie ściągnąć CS. Chodzi mi o tą wersję pod HL1. Chciałbym choć trochę pograć w tą klasykę? Czy ktoś mógłby mi pomóc stawić w tym pierwsze kroki? Bardzo prosżę. Wiem, że Cs to inny typ rozgrywki od innych schooterów, ale bardzo lubię Rainbow Sixa, przeszłem Swata 3, Project IGI2 (gry typowo taktyczne lub skradane), więc przygotowanie w singlu mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to sie kupuje nie sciaga. Chyba ze chcesz grac na nielegalnych serwach (tzw. non-steam) gdzie gra plebs i sa lagi to musisz szukac. Jesli nie to wydaj 49 zeta i kup sobie Counter Strike Anthology i tam masz wersje 1.6 i Condition Zero.

A przygotowania w singlu do CSa nie ma. Netowy swiat to zupelnie co innego. Sadze ze przez pierwsze kilka dni nie bedziesz wiedzial nawet skad strzelaja ;) ale tym sie nie martw bo kazdy tak mial na poczatku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Szczerze mówiąc to myślałem, że CS pod HL1 jest już darmowy. Jednak autorzy nie zaprzepaścili szansy na sporą szansę. Grałem dziś z botami u kolegi. Wiem, wiem, że to nie jest zbyt podobne do gry z ludźmi, ale gra (i fizyka) bardzo mi sie spodobała. Poczekam do gwiazdki, hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam multigaming klan i potrzebuje dobrych graczy do CS 1.6,Quake 3,Condition Zero!! Zgłaszajcie sie na moje gg albo 1292179 to jest nr gg współzałozyciela klanu!! Na wstepie piszcze ze chodzi o klan!! Narazie mamy 7 graczy do cs 1.6 i szukamy do innych gier typu Wolni Farmerzy!! Nazwa naszego klanu to AdaManT!! smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free pod Hl1 jest CS 1.5 . Ja w CS-a 1.6 (wersję LAN) gram przez hamachi z tylko z kumplami. Bo steam mnie odrzuca a próbowałem grać na serwerach non-steam i są one szajsowate. Największy serw to 32 sloty jaki widziałem

a jak wejdą te 32 osoby to lagi są niemiłosierne. Większośc serwerów ma od 16 do 22 slotów więc rzadko można na nie wejść. Jedynym plusem jest że mimo iż te serwery są nielegalne to jest tam vac. Bo na scrackowanym cs 1.6 nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Gdybyś z "żalami" nie przyszedł tutaj a trochę podrążył temat, dowiedział byś się że była wadliwa partia cs:a i był w niej cd-key od sourca... Zresztą masz cool problemy, konto możesz sprzedać na allegro za 80 zł - kupujesz za 50 zł kolejne cs:a i zakładając że działa jesteś 30 zł do przodu... A ty jeszcze narzekasz. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to jest temat o cs1.6 no ale nie umiem znaleźć tematu o cs'ie condition zero a właśnie tego mamzainstalowanego na kompie jak ktoś by chciał zagrać w tą gre ze mna to było by fajnie bo bardzo mi sie nudzi jak o mnie chodzi to moge nawet zaraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Gdybyś z "żalami" nie przyszedł tutaj a trochę podrążył temat, dowiedział byś się że była wadliwa partia cs:a i był w niej cd-key od sourca... Zresztą masz cool problemy, konto możesz sprzedać na allegro za 80 zł - kupujesz za 50 zł kolejne cs:a i zakładając że działa jesteś 30 zł do przodu... A ty jeszcze narzekasz. :?

huh o.o akurat na "paka" do tibii zbieralem ;x fenks =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak.

1. Jestem początkujacy wiec proszę o wyrozumialosć!

2.Właśnie sciagam CS'a link do jego sciagniecia podano mi na stronie www.counter-strike.pl o to link ftp://ftp.tpnet.pl/d2/ftp.counter-strike.pl/cs/ a pytanie brzmi: Czy sciagam to co trzeba? (mam nadzieje ze to jest legalne:: bo jak nie to przerywam sciAGANIE:/)

3. Co to jest steam ? i Czy jest potrzebny

4. Mozna gdzies sciagnoc spolszczenie do CS'a?

Wogule powiedzcie wszystko po kolei! Czy mam cos jeszcze sciagac oprocz tego co sciagam teraz czyli CS'a??

5. zZ gory dzieki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...