Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Sport II

Polecane posty

Odniose się do tematu dotyczącego Roo i C. Ronaldo i Manchesteru United. Moim zdaniem za żadne skarby bym nie sprzedawał C. Ronaldo. Cristiano jest oecnie jednym z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia i byłoby bardzo nierozsądne ze strony Fergusona gdyby go puścił.

Ja - kibic MU od zawsze - jednak sprzedałbym C. Ronaldo. Real proponuje ogromne pieniądze, które mogą posłużyć na dwa świetne transfery - Diarry i Torresa, a nic nam po graczu, który mówi oficjalnie, że chce grać w Realu. To nie jest właściwa postawa Czerwonego Diabła. Skoro nie podoba się u nas to wy...ście jest. ;] Rolaldo stał się gwiazdą, gdyż Man UTD znany jest z najlepszej szkółki dla młodych piłkarzy, a SAF idealnie potarfi wspierać młodych graczy, jednak to co zrobił w meczu z Anglią zespuje atmosfere w drużynie. Nie zdziwiłbym się, gdyby Roo kazał zadecydować Fergiemu : ja, albo on.

Jak kibic MU mówie stanowcze nie! Lubię Real

Nie bluźnij Zib, nie bluźnij. Kibic Realu, a pisze, że lubi Real. To jakieś nieprozumienie. :D

A co do kłótni pomiędzy ww. graczami to myślę, że szybko się chłopaki pogodzą, bo w końcy Rooney nie poderwał mu dziweczyny tylko w ferworze walki trochę nieczysto postapił. Tutaj bym się nie przejmował tym incydentem :).

Nie robi się tego klubowego koledze. Nie idzie się do sędziego i informuje go, że Roo popełnił faul, a po dostaniu przez Rooneya czerwonej kartki nie puszcza się oczka do ławki trenerskiej. Jeśli dla niego nic nie znaczą czerwone barwy to ja jako kibic MU mówię mu żegnaj. Nie każdy jest godzien być Red Devil :twisted:

Transfery MU--> Z transerami nie jest zbyt dobrze, ale nie tragicznie.

Dla mnie jest wręcz tragicznie. Tyle spekulacji, a jeszcze nikogo nei pozysaliśmy. Chelsea się zbroi, Arsenal również, nawet Tottenham nie czeka, a my nie wiem na co czekamy. Torres i Carick muszą być w MU. ;] Diarra też by się przydał, ale pewnie już na to nie ma szans. Ciekawe co z aferą we Włoszech. Z tonących klubów może przeszedłby ktoś z wielkich. Np. taki Dida zostąpiłby VDS. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z aferą we Włoszech. Z tonących klubów może przeszedłby ktoś z wielkich. Np. taki Dida zostąpiłby VDS. ;]

Uch... az tak zle im zyczysz??? Wybacz ale jakos nigdy nie przekonalem sie do "talentu" Didy. I mam wrazenie ze okazalby sie on kolejnym Barthezem. Sam jako zastepce VDS widzialbym ktorego z polskich bramkarzy, co takie znowu nierealne nie jest... Choc z drugiej strony mowi sie o tym i mowi, a jak dotad nic nie wyniklo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robi się tego klubowego koledze. Nie idzie się do sędziego i informuje go, że Roo popełnił faul, a po dostaniu przez Rooneya czerwonej kartki nie puszcza się oczka do ławki trenerskiej.

Niko, zapominasz cały czas o tym, że tutaj chodzi o Mundial. Tutaj nie ma pobłażania, litości i przyjacielskich uśmiechów - jest ostra walka do końca meczu. Przede wszystkim - Rooney jest winien sobie i tylko wyłącznie sobie. Absolutnie zasłużył na czerwoną kartkę, zachował się jak prymityw ledwo zasługujący na miano piłkarza. Rooney jest rzekomo profesjonalistą - a taki powinien utrzymać pewne negatywne emocje w sobie. Bardzo cieszy mnie to, że sędzia dał mu czerwoną kartkę, mimo, iż kibicowałem Anglii - po prostu się mu należała. Odnośnie zachowania Ronaldo - sędzia po pierwsze już sięgał po kartkę zaraz po faulu. Po drugie - jeśli ktoś dokonuje czegoś takiego na koledze z Twojej drużyny to prawdę mówiąc nie wiem czemu sędzia nie ma się o tym dowiedzieć. Ronaldo ma stanąć i patrzeć jak jego partner z drużyny narodowej zwija się z bólu po prostackim zachowaniu kolegi z klubu i posłusznie milczeć tylko dlatego, że Rooney także gra w MU? Nie bądź śmieszny.

Jeśli dla niego nic nie znaczą czerwone barwy to ja jako kibic MU mówię mu żegnaj. Nie każdy jest godzien być Red Devil

Odnoszę nieodparte wrażenie, że to raczej Rooney nie jest godzien gry w tym klubie. :) Zresztą - jestem od dziecka kibicem Realu, smuci mnie to, że w drużynie wiedzie się tak źle - może Ronaldo wniesie do zespołu świeżość i zapał do gry, którego drużynie brakowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja - kibic MU od zawsze - jednak sprzedałbym C. Ronaldo. Real proponuje ogromne pieniądze, które mogą posłużyć na dwa świetne transfery - Diarry i Torresa, a nic nam po graczu, który mówi oficjalnie, że chce grać w Realu. To nie jest właściwa postawa Czerwonego Diabła. Skoro nie podoba się u nas to wy...ście jest. ;] Rolaldo stał się gwiazdą, gdyż Man UTD znany jest z najlepszej szkółki dla młodych piłkarzy, a SAF idealnie potarfi wspierać młodych graczy, jednak to co zrobił w meczu z Anglią zespuje atmosfere w drużynie. Nie zdziwiłbym się, gdyby Roo kazał zadecydować Fergiemu : ja, albo on.

Ja nie jestem do końca przekonany, co do tego żeby sprzedawać Ronaldo. Póki co Ronaldo jeszcze nie wyparł się do końca MU a takiego zdolnego piłkarza warto zachować. Jednak poleci pewnie na kasę i skoro ma psuć atmosferę w Manchesterze to niech oddaje koszulkę diabła, bo już na nią nie będzie zasługiwał. Ale za, kasę, jaką otrzyma MU nie jestem wcale pewny czy kupią Diarrę czy Torresa. Wyszłoby, że za to, co dostaną za Ronaldo musieliby prawie całość oddać Atletico Madryt za Torresa. A co do Diarry to sprawa narazie ucichła. Chyba nici z tego :/. A jest on tak dobrym piłkarzem - po Keane'ie przydałby się niesamowicie na naszym klubie. Czytałem, że Cristiano chce pogadać z Roo, ale nie ma zamiaru go przepraszać. Zapewne on pójdzie do Realu a pomoc MU się nieźle osłabi, ale okno transferowe jeszcze nie zamknięte. Szkoda mi Rizuelme, bo taki piłkarz bardzo dobrze by wypełnił lukę po Cristiano. Pożyjemy zobaczymy.

Nie bluźnij Zib, nie bluźnij. Kibic Realu, a pisze, że lubi Real. To jakieś nieprozumienie. :D

Real lubię, ale w mym sercu na zawsze nr. 1 są Czerwone Diabły. A Ronaldo trochę szkoda tracić swoją drogą :). Jednak jak ma to wyjść na dobre klubowi to niech leci do Madrytu.

Dla mnie jest wręcz tragicznie. Tyle spekulacji, a jeszcze nikogo nie pozyskaliśmy. Chelsea się zbroi, Arsenal również, nawet Tottenham nie czeka, a my nie wiem na co czekamy. Torres i Carick muszą być w MU. ;] Diarra też by się przydał, ale pewnie już na to nie ma szans. Ciekawe co z aferą we Włoszech. Z tonących klubów może przeszedłby ktoś z wielkich. Np. taki Dida zstąpiłby VDS. ;]

Marzenie z tym Didą raczej :). Co do Carricka to czytałem, że nie chce iść do MU i woli zostać ze "Srokami". Torres byłby przydatny bez dwóch zdań, ale moim zdaniem najpoważniejsze wzmocnienie musi przyjść do linii pomocy. Bramka, obrona i atak mamy dość dobry, ale z pomocą trzeba coś zrobić. Diarra byłby idealnym rozwiązaniem w połączeniu z takim np. Riquelme. Tylko ten drugi już odmówił :/. Jestem zdania, że Fergie jest na tyle cwany i dociekliwy, że przed rozpoczęciem sezonu w barwach "Czerwonych Diabłów" zobaczymy jakiegoś klasowego pomocnika.

Jednak jakkolwiek sytuacja by nie była to pozostanę wierny (Ty napewno też) ukochanemu Manchesterowi i okrzyk nie zejdzie z mych ust: Glory, Glory Man United! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę nieodparte wrażenie, że to raczej Rooney nie jest godzien gry w tym klubie. :)

Wydaje mi sie, ze w tym klubie to nie nowosc ;). Zreszta kibcie ManU powinni sie cieszyc, ze Chelsea została zakupiona przez Abramowicza, gdyz przynajmniej nie są juz najbardziej znienawidzoną drużyną w Anglii :].

Co do piłkarzy ManU to u nich to norlane. Za jednego z najwiekszych piłakrzy uznali zwykłego zadymiarza i chama (boiskowego i nie tylko) Keane'a. Z boiskowych ekscesów wymienię choćby wślizg po którym jeden z piłkarzy doznał tak poważnego urazu, że musiał skończyc karierę. Oczywiście Roy przyznał, ze zrobił to z premedytacją, gdyz owy zawodnik wczesniej go sfaulował. No i na koniec przypomnę choćby przebiegnięcie po bramkarzy w meczu z Porto.

Zresztą poza boiskiem Roy nie był lepszy. On sam wie ile wszczął burd, ile pobił dziennikarek. Nawet ostatnio kopnąl kilkunastoletniego chłopca jadącego na rowerze :?. Chłopak wylądował w szpitalu. Keane oczywiscie w swoim stylu tłumaczył, ze został wyzwany...

Zresztą podobnym typem zawodnika był Cantona który skopał kibica Crystal Palace po meczu.

A Ronaldo trochę szkoda tracić swoją drogą . Jednak jak ma to wyjść na dobre klubowi to niech leci do Madrytu.

Tutaj przyda sie stwierdzenie, ze z niewolniak nei ma pracownika. Jeżeli Cris chce naprawde odejsc, to zatrzymywanie go na sile nic nie da.

Bramka, obrona i atak mamy dość dobry, ale z pomocą trzeba coś zrobić. Diarra byłby idealnym rozwiązaniem w połączeniu z takim np. Riquelme.

Według mnie Riquelme nie pasuje do angielskiego stylu gry. Gra świetne technicznie, ale troche za wolno na Anglię. W sam raz na techniczną Primiera Division.

Madryt>>> Nie ukrywam, ze nie jestem zachwycony, chociaz kto wie. Przede wszystkim nie podoba mi się pomysł sciągnięcia Capello, w którego geniusz po prostu nie wierzę. Bardzo liczylem na Del Bosque, ale niestety kandydat majacy ten pomysl nie wygral...

Jednak teraz ciezko powiedzec, czy to dobry wybór i wszystko wyjdzie w praniu. Oby wreszcuie zaczęto rządzić mądrze i przywrócono chwałę klubowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch... az tak zle im zyczysz???

Tak. :twisted: AC Milan, Juventus Turyn to najmniej lubiane kluby zaraz po Realu. Więc każda zła wiadomość dla nich to dobra wiadomość dla mnie. Niech spadną nawet do serie C lub D. Jak kraść - to miliony, jak spadać - to do serie C. :twisted:

Niko, zapominasz cały czas o tym, że tutaj chodzi o Mundial.

Mundial mundialem, ale wierność Czerwonym Diabłom to inna sprawa. Mundial trwa około miesiąca, a Diabłem jest się reszte sezonu. Każde dojście do piłki na stadionach anhgielksich (oprócz Old Traford) i gwizdy. Każdy spotkanie z Roo i cały czas ta sytuacja w jego pamięci. Piłka rządzi się innymi prawami, tego się nie zapomina.

Przede wszystkim - Rooney jest winien sobie i tylko wyłącznie sobie. Absolutnie zasłużył na czerwoną kartkę, zachował się jak prymityw ledwo zasługujący na miano piłkarza. Rooney jest rzekomo profesjonalistą - a taki powinien utrzymać pewne negatywne emocje w sobie.

To, że dostał kartkę i to czerwoną to nie jest przedmiotem dyskusji. Sam sobie na to zasłużył, ale zachowanie Cristiano było nie na miejscu.

Bardzo cieszy mnie to, że sędzia dał mu czerwoną kartkę, mimo, iż kibicowałem Anglii - po prostu się mu należała. Odnośnie zachowania Ronaldo - sędzia po pierwsze już sięgał po kartkę zaraz po faulu. Po drugie - jeśli ktoś dokonuje czegoś takiego na koledze z Twojej drużyny to prawdę mówiąc nie wiem czemu sędzia nie ma się o tym dowiedzieć. Ronaldo ma stanąć i patrzeć jak jego partner z drużyny narodowej zwija się z bólu po prostackim zachowaniu kolegi z klubu i posłusznie milczeć tylko dlatego, że Rooney także gra w MU? Nie bądź śmieszny.

Mógł się nie odzywać, bo i tak inni powiedziliby o tym przewinieniu, a zresztą sedzia to dobrze widział. Nie potrzebna była z jego strona ta perfidna motywacją sędziego. Puszczanie oczka do ławki trenerskiej z cynicznym uśmieszkiem na twarzy również nie przyczyni się do jego popularności. Roo postąpił chamsko, ale Ronaldo mógł się inaczej zachować.

Odnoszę nieodparte wrażenie, że to raczej Rooney nie jest godzien gry w tym klubie. :) Zresztą - jestem od dziecka kibicem Realu

To wszytko wyjaśnia. :twisted: Rooney to gracz z charakterem diabła, nieustępliwy, żądny gry, zdeterminowany do osiągania sukcesu, choć można powiedzieć, ze chamski. Red Devlis to nie jest klub potulnych piłkarzyków. Tu grał Keane, Cantora, Best, którzy nie byli w wielu sprawach wzorami do naśladowania poza boiskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. :twisted: AC Milan, Juventus Turyn to najmniej lubiane kluby zaraz po Realu. Więc każda zła wiadomość dla nich to dobra wiadomość dla mnie. Niech spadną nawet do serie C lub D. Jak kraść - to miliony, jak spadać - to do serie C. :twisted:

Może poza tym Realem to zgadzam się z Tobą całkowicie. Mam nadzieję, że Juve i AC Milan spadna dośc nisko, bo tych klubów nie lubię wyjatkowo a poza tym ich przekręty są czymś co trzeba wyplenić z fitbolu i przykład srogiej kary dla tych klubów bedzie dobrym przytkładem dla ewentualnych krętaczy :).

To wszytko wyjaśnia. :twisted: Rooney to gracz z charakterem diabła, nieustępliwy, żądny gry, zdeterminowany do osiągania sukcesu, choć można powiedzieć, ze chamski. Red Devlis to nie jest klub potulnych piłkarzyków. Tu grał Keane, Cantora, Best, którzy nie byli w wielu sprawach wzorami do naśladowania poza boiskiem.

:twisted: . Wiadmo :). Gracz MU nigdy nie byli spokojnymi i delikatnymi "piłkarzykami" tylko prawdziwymi wojownikami i między innymi za to ich kocham. Wracając do Roo postąpił on głupio, ale jak wiadomo jest młody i impulswyny więc mu się się jeszcze uczyć. A i Cantona nie Cantora, ale jestem przekonany, że to pomyłka z pośpiechu :).

Transfery Man Utd--> Na oficjalnej stronie MU widnieją póki co takie oto nazwiska:

Maxim Kilinichenko, Riquelem, Carrick, Siamo Sabrosa, Ribery, Freedy Adu, Petit oraz Giles Barnes. Z tej listy należy odrzucić Riquelme, raczej Carricka, i Ribery'iego. Oni już odpadają, bo Ribery i Riquelme juz odrzucli propozycje a Carrick z tego co wiem to też. Cieszy mnie za to interesowwanie się Kilinichenko, bo na MŚ pokazał się z dobrej strony, Siamo dobrze by było mieć w składzie tak samo jak Petita, ale czuję ze gracze Benfici nie przejdą do "Diabłów". Interesują mnie za to piłkarze: Adu i Barnes. Obaj to pomocnicy czyli na najwazniejsze pozycje teraz, cena za nich jest przystępna i jestem przekonay, że jak już spece Man Utd kogoś szukali to powinni to być solidni gracze. Ich ciekaw jestem najabardziej, bo ich przejście jest ułatwione skoro grają odpowiednio w DC United oraz Derby County. Szkoda, że nie ma na liście Diarry, ale nie spodziewałem się, że przyjdzie do MU szczególnie za taką sumę jaką zażyczyli sobie jego obecni włodarze i mam nadzieję, że pójdzie oferta do Torresa jeżeli RVN nie pozostanie w klubie. Ale czuję, że atak się nie zmieni i bedzie dalej RVN i Roo tylko w pomocy może pokazać się świeża krew :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do transferów.To zauważyliscie że Polacy masowo wyjeżdżają do Portugalii ? . Niby wielka w tym zasługa Marka Saganoskiego ale sądze że to nie od końca tak.Co prawda Marek grał dobrze , nawet strzelił pare bramek ale i tak jego zespół spad do 2 ligi.Mam nadzieje że Marek z niej odejdzie bo ma ambicje nawet na takie zespoły jak Sporting Lizbona lub Benifica :D:D:D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję' date=' że Juve i AC Milan spadna dośc nisko, bo tych klubów nie lubię wyjatkowo a poza tym ich przekręty są czymś co trzeba wyplenić z fitbolu i przykład srogiej kary dla tych klubów bedzie dobrym przytkładem dla ewentualnych krętaczy :).

Tylko czy nie rozejdzie się po kościach jak Włochy wywalczą coś na MŚ? Oby nie, bo to byłby zły sygnał dla świata futbolu. Niech spadną do jak najniższej ligi, choć pewnie wrócą do serie A za kilka lat, a może nwet za rok. Fiorentina została zdegradowana, a teraz ponownie czeka ją to samo. :D

:twisted: . Wiadmo :). Gracz MU nigdy nie byli spokojnymi i delikatnymi "piłkarzykami" tylko prawdziwymi wojownikami i między innymi za to ich kocham. Wracając do Roo postąpił on głupio, ale jak wiadomo jest młody i impulswyny więc mu się się jeszcze uczyć.

Każdy Diabeł to niezłe ziółko, więc takie zachwoania są codziennością. :D Red Devils walczą do końca co świetnie pokazali w meczu finałowym LM w 1999 roku z Bayernem Monachium. Jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu.

A i Cantona nie Cantora, ale jestem przekonany, że to pomyłka z pośpiechu :).

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. :D Wyśle pieniądze na rzecz MU i jakoś zrekompensuję tę pomyłkę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szkoda wam samych piłkarzy ?? Toż to szok dla takiego piłkarza który jest gwiazdą klubu , dochodzą do LM a tu nagle degradacja do Serie C :shock: . Ale piłkarze i tak nie odejdą bo będą z klubem do końca i to jest najlepsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha... Hmmm? To nie byl dowcip? Naprawde wyobrazasz sobie, ze gwiazdy (Czasem prawdziwe, czasem tylko oni tak mysla, ale co tam) z zespolow takich jak Milan czy Juventus beda graly w trzeciej lidze za psie pieniadze? Bo przeciez jezeli te kluby poleca to natychmiast wycofaja sie sponsorzy. Do tego odpanda zyski z chocby transmisji telewizyjnych, ponadto czesc kibicow bedzie sie czula rozzalona i przestana chodzic na mecze. Byc moze dlugoterminowe kontrakty ze sponsorami i pomoc najwiekszych fanatykow pomoze im uratowac sie przed totalna klapa finansowa, ale na najlepszych pilkarzy to juz ich raczej nie bedzie stac. Ciekawe swoja droga jak sie maja ich mlodziezowki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha... Hmmm? To nie byl dowcip? Naprawde wyobrazasz sobie, ze gwiazdy (Czasem prawdziwe, czasem tylko oni tak mysla, ale co tam) z zespolow takich jak Milan czy Juventus beda graly w trzeciej lidze za psie pieniadze? Bo przeciez jezeli te kluby poleca to natychmiast wycofaja sie sponsorzy. Do tego odpanda zyski z chocby transmisji telewizyjnych, ponadto czesc kibicow bedzie sie czula rozzalona i przestana chodzic na mecze. Byc moze dlugoterminowe kontrakty ze sponsorami i pomoc najwiekszych fanatykow pomoze im uratowac sie przed totalna klapa finansowa, ale na najlepszych pilkarzy to juz ich raczej nie bedzie stac.

Taa to bardzo możliwe.Ale są ludzie którzy kochają te kluby i sądze że zrobią dla nich wszystko.Sponsor nie moze sie wycofać bo podpisał umowe a przecież nie zerwie jej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa to bardzo możliwe.Ale są ludzie którzy kochają te kluby i sądze że zrobią dla nich wszystko.Sponsor nie moze sie wycofać bo podpisał umowe a przecież nie zerwie jej :).

Akurat sponsor może umowę rozwiązać i się wycofać, bo wątpię, żeby przy wielomilionowych kontraktach nie dopisywano odpowiednich klauzul :) Dla zdegradowanych klubów nadzieja w fanach - czy zostaną z klubem i nadal będą chcieli go oglądać (widzowie = reklamy = sponsorzy) nawet w niższych ligach.

Ja natomiast mam pytanie - za co dokładnie zawieszona została reprezentacja Grecji? Wiem, że za ingerencję państwa w sprawy związku, ale szczegółów nie znam. No i nie wiadomo, czy wystąpią na Euro 2008 :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie - za co dokładnie zawieszona została reprezentacja Grecji? Wiem, że za ingerencję państwa w sprawy związku, ale szczegółów nie znam. No i nie wiadomo, czy wystąpią na Euro 2008 :?

To chyba raczej greckie kluby bo Olympiakos Pireus (do którego przeszedł Michał Żewłakow) został wyrzucony z rozgrywek LM.A podejrzewam że za korupcje bo nic innego stać sie nie mogło :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba raczej greckie kluby

Chyba raczej nie tylko - http://www.fifa.com/en/media/index/0,1369,...rticleid=118144

The suspension means no Greek clubs will be allowed to participate in international competitions and that the Greek national team will not be able to participate in any international matches until the suspension is lifted.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, wszystkich powinni zdegradować na ten sam poziom rozgrywek. Jak ktoś twierdzi, że bez przekrętów Juve nic by nie ugrało, to niech patrzy jak grają piłkarze Juve na mundialu...

Paul :arrow: Za psie pieniądze, to nie, ale na pewno stawki będą niższe. Już wiadomo, że jeśli Juve spadnie do Serie B, to straci m.w. 50% budżetu, a więc będzie ciężko. Ale ciekawi mnie kto zostanie a kto odejdzie. Pół zespołu powinno odejść- budżet by się uratował i reszta by została. Ja bym sprzedał Zlatana, Emersona, Trezeguet'a, Camoranesiego- to już powinno być 50 milionów euro. Może jeszcze kilku starszych zawodników w razie czego- Nedveda czy Vieirę.

A jak kogoś interesuje hokej, to informuję, że AK Bars Kazań został hokejowym mistrzem Rosji- w decydującym meczu Kazań wygrał na wyjeździe z Avangardem Omsk 3:1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, wszystkich powinni zdegradować na ten sam poziom rozgrywek.

To by było bez sensu.Jedni są zamieszani mniej , jedni więcej.Wiadomo że Juventus ostro nabroi i może spaść do Serie C ale Lazio o którym nikt prawie nic nie mówi też ma tam polecieć ?? :shock: :? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, wszystkich powinni zdegradować na ten sam poziom rozgrywek.

To by było bez sensu.Jedni są zamieszani mniej , jedni więcej.Wiadomo że Juventus ostro nabroi i może spaść do Serie C ale Lazio o którym nikt prawie nic nie mówi też ma tam polecieć ?? :shock: :? o_O

-Jedni mniej drudzy więcej??? :lol: Tam wszyscy równo mataczą, tylko na jednych wyszło sporo, na drugich dużo mniej. A o Lazio niewiele wiadomo, bo po prostu się niewiele mówi. Znamienne jest to, że ten klub ledwo uchronił się przed bankructwem i spadkiem do Serie B- czyżby właśnie dzięki oszustwom??? I w tym wypadku to mało jest??? To, że nikt nic nie mówi, to tylko źle, o Milanie też nikt nic nie mówi, a sprawa jest także bardzo poważna, bo Milan też wiele meczów wygrywał po bramkach w 94 minucie or something like that :? Tylko, że wszystko zaczęło się od Juve, bo to Juve zdobyło Scudetto. Jakby to Udinese zdobyło Scudetto, to o Juve by było tak samo głośno jak o Udine teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że klub z takimi tradycjami jak Lazio nie spadnie.W tym roku właśnie grali zadziwiająco dobrze i doszli do miejsca które gwarantuje start w pucharze UEFA.Ale czy to dzięki korupcjom??

-A ja mam nadzieję, że klub z takimi tradycjami jak Juve, nie zostanie uznany za jedynego brudnego w szambie. A Lazio nie lubię z jednego powodu- to jest klub skrajnie faszystowski. Szacunek mam dla nich za to, że Di Canio nie boi się pozdrawiać kibiców nazistowskim gestem, a kibice potem składają się na jego kary :) Ale chyba nie trzeba się martwić- minister sprawiedliwości uznał, że najlepsza by była amnestia dla wszystkich zamieszanych. Ja się cieszę, ale wolę, żeby pousuwać wszystkich odpowiedzialnych za korupcję w Calcio. Więc zarządy won, ale nie karajmy klubów i piłkarzy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli Włosi zdobędą mistrzostwo świata w piłce nożnej, możliwa jest amnestia dla klubów zamieszanych w skandal korupcyjny w Serie A. Taką możliwość zarysował minister sprawiedliwości Clemente Mastella w wywiadzie dla "Corriere della Sera"."

A to jest najlepszy dowcip jaki słyszałem.Toż tak nie można!!.Ale zapewne skączy sie na tym że tylko odejmą punkty i skończy sie to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskiej lidze trzeba zrobić porządek :!: Według mnie to powinno być mniej więcej tak jak we Włoskiej serii A. Nic sie niepatyczkować tylko wszystkich powywalać, zdegradować, porozwalć i odbudować na nowo :!: Jest tylko jeden problem: BOJĄ SIĘ KIBOLI :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskiej lidze trzeba zrobić porządek :!: Według mnie to powinno być mniej więcej tak jak we Włoskiej serii A. Nic sie niepatyczkować tylko wszystkich powywalać, zdegradować, porozwalć i odbudować na nowo :!: Jest tylko jeden problem: BOJĄ SIĘ KIBOLI :wink:

-Oj człowieku, dobrze, że tego winka postawiłeś, bo bym chyba się załamał. Bo nie ma się czego bać- PZPN już tyle meczów ustawił, że kibice się przyzwyczaili... Autentycznie!

Co do Serie A: Szczerze mówiąc, to od początku sprawy myślę, że wszystko się rozejdzie i tyle. Na razie to się sprawdza :)

I jeszcze jedno- poczytajcie sobie, co za brednie kolejne wymyśla Sepp Blatter, bo mnie jego BEZDENNA głupota już załamała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transferowego zamioeszania w Man Utd ciąg dalszy :). Jednak teraz dobre wiadomości przybywają od włodarzy MU. Wicemistrz Anglii włączył się w walkę o pozyskanie do klubu Gennaro Gattuso :). Co prawda jeszcze cena nie została zasugerowana, ale pozyskanie takiego gracza byłoby naprawde dobrym posunięciem. Póki co gracz Milanu zaprzecza jakoby miał przejśc na Old Trafford, ale jestem pełen dobrych myśli. Gennaro pasuje jak ulał do "Diabłów" - jest prawdziwym wojownikiem, cały czas walczy o piłkę i przez to jest takim dobrym graczem. Tak, Gattuso byłby w sam raz do słabnącej pomocy "Czerwonych Diabłów". Z innych informacji MU chce dać 2 miliony funtów za Kuszczaka. Ciekawe, nie powiem :). Ja tam mam nadal do niego zaufanie, bo ciezko oceniac zawodnika po tym jak miał pecha w jednym meczu. A w Premiership pokazywał się z jak najlepszej strony. Jednak szkoda Evina van der Sara, bo on jest naprawdę doskonałym bramkarzem, ale też już ma swoje latka. Byc może do MU przejdzie Aldo Duscher a to całkiem niezły pomocik wiec w razie czego może się przydać. Poza nimi MU walczy razem z Arsenalem o pozyskanie Stephena Appiah, który bardzo dobrze pokazał się na Mundialu. Póki co cena proponowana to 7 milionów funtówi teraz ruch nalezy do gracza. Równiez z przejsciem do Mu wiązany jest kolejny piłkarz, który bardzo dobrze zaprezentowałsię na Mundialu w reprezentacji Anglii czyli Oweb Hargreaves. Cena póki co nie jest znana. Zatem Manchester walczy i to dzielnie o pozyskanie dobrych graczy i jestem raczej optymistą jeżeli chodzi o osoby, któe zawitają na Old Trafford. Bedzie dobrze :). A i może jeszcze u Man Utd pojawi sie M. Lippi, który być może bedzie nawet trenerm "Diabłów". Jak nie patrzeć to plany sa naprawdę dobre, ale jak to wyjdzie rzekonamy się w niedalekiej przyszłości :). Glory, glory Man United! :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transferowego zamioeszania w Man Utd ciąg dalszy :).

Jak miło. :twisted: Wszystko co dobre i związane z MU cieszy podwójnie. Widać fanów Diabłów na forum również cieszy. Ciekawe, gdzie ci fani Barcy tak jak wtedy gdy zdobywlai tytuł mistrza LM. Tja "fani"

Gennaro pasuje jak ulał do "Diabłów" - jest prawdziwym wojownikiem, cały czas walczy o piłkę i przez to jest takim dobrym graczem. Tak, Gattuso byłby w sam raz do słabnącej pomocy "Czerwonych Diabłów".

Nie jestem przekonany do tego piłkarza, ale zdam się tym razem na opinię kogoś innego, czyli Ciebie. Skoro tak twierdzisz to możliwe, że by się przydał u "nas" na Teatrze Marzeń. Tylko czy cena nie będzie zbyt wygórowana i czy na pewno jest wola zawodnika do przejścia do MU? Oby tak, bo w pomocy ktoś dobry by się przydał, a Gatusso jest świetnym piłkarzem.

Z innych informacji MU chce dać 2 miliony funtów za Kuszczaka. Ciekawe, nie powiem :).

Za dwa miliony ja bym go kupił. To nie jest zbyt wiele, a może być świetnym bramkarzem.

Jednak szkoda Evina van der Sara, bo on jest naprawdę doskonałym bramkarzem, ale też już ma swoje latka.

Szkoda, ze EvdS ie zjawił się w naszym klubie od razu po Peterze, albo chociaż po Barthezie. A nie musieliśmy przeżywać upokorzenia z bramkazrami klasy Boschnic (czy jak to się pisze), który został zdyskwalfikowany za posiadanie kokainy. Sic.

Byc może do MU przejdzie Aldo Duscher

Nie znam, nei wypowiadam się.

Poza nimi MU walczy razem z Arsenalem o pozyskanie Stephena Appiah, który bardzo dobrze pokazał się na Mundialu.

Piłkarz Ghany zrobił na mnie pozytywne wrażenie, więc można go kupić. Nie przegrajmy tego wyścigu z Arsenalem. ]

Zatem Manchester walczy i to dzielnie o pozyskanie dobrych graczy i jestem raczej optymistą jeżeli chodzi o osoby, któe zawitają na Old Trafford. Bedzie dobrze :).

MU walczy, ale czy wywalczy. Zawsze wiele nazwisk jest kojarzonych z naszym klubem, a wychodzi potem niewiele z tych szumnych przeprowadzek pilkarzy. Żal mi najbardziej Rolandinho. JUż mówiono, że całe życie marzył o OT, chce grać u nas i poszedł do Barcy. Marnuje się chłopak. :D

Glory, glory Man United! :)

Glory, glory ManUtd :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...