Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Sport II

Polecane posty

Widać fanów Diabłów na forum również cieszy. Ciekawe, gdzie ci fani Barcy tak jak wtedy gdy zdobywlai tytuł mistrza LM. Tja "fani"
A ilu się takich na onecie pojawiało po meczach, gdy wygrywali po 5:0. slubowali wierność aż do śmierci :roll: To już nawet nie sezonowcy, tylko jednodniowcy.
Za dwa miliony ja bym go kupił. To nie jest zbyt wiele, a może być świetnym bramkarzem.
Zgadzam się z Niko. Kuszczak jest wart tych dwóch baniek. Ciekawe, po czym jego wartość tak spadła, w końcu jeszcze niedawno wyceniano go na pięć. Czyżby miał na to wpływ mecz z Kolumbią? :twisted:
Piłkarz Ghany zrobił na mnie pozytywne wrażenie, więc można go kupić. Nie przegrajmy tego wyścigu z Arsenalem. ]
Obyś się nie zdziwił przykro. Chociaż nie wiem, po co nam w Arsenalu ten zawodnik. Linię pomocy mamy naprawdę przepakowaną. Jest Reyes, van Persie, (który przedtem rozczarowywał, a na mundialu grał dobrze), Hleb, Gilberto, Rosicky (coś uważam, że jego transfer to będzie niewypał) i Fabregas. Graczy sporo, rywalizacja ostra. A może Arsene chce się ubezpieczyć na ewentualny, zapowiadany szumnie transfer tego ostatniego do Realu?

God, please, no!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany do tego piłkarza, ale zdam się tym razem na opinię kogoś innego, czyli Ciebie. Skoro tak twierdzisz to możliwe, że by się przydał u "nas" na Teatrze Marzeń. Tylko czy cena nie będzie zbyt wygórowana i czy na pewno jest wola zawodnika do przejścia do MU? Oby tak, bo w pomocy ktoś dobry by się przydał, a Gatusso jest świetnym piłkarzem.

Gennaro jeszcze nie podjął decyzji czy ewentualnie przeszedł by do MU. A IMHO pasuje on do "Dibałów" wspaniale. Jest nioezwykle waleczny, nieustępliwy a zresztą mozna to było zauwazyć bez problemu podczas LM oraz Mundialu. On pasuje do MU, ale do Milanu jest bardzo przywiązany - przynajmniej tak mówi. Zobaczymy jak rozwinie się cała sytuacja.

MU walczy, ale czy wywalczy. Zawsze wiele nazwisk jest kojarzonych z naszym klubem, a wychodzi potem niewiele z tych szumnych przeprowadzek pilkarzy. Żal mi najbardziej Rolandinho. JUż mówiono, że całe życie marzył o OT, chce grać u nas i poszedł do Barcy. Marnuje się chłopak. Very Happy

Wiadomo, ze się marnuje :). Choć szczerze to on bardziej pasuje do gry w Hiszpanii niż na angielskich boiskach. Przynajmniej ja tak uważam i nie jestem przekonany czy by się "przerobił" na futbol z Wysp. Pewnie ta, ale niech pozostanie w Barcie :).

Edwin-->Szkoda go szkoda, ale mówi się trudno. Teraz zobaczymy jak bedzie z Kuszczakiem. Oczywiście mój kumpel jak przeczytał info, że MU chce wziąc do siebie Kuszczaka to parsknął smiechem, ale przez cały zeson Tomasz grał bardzo solidnie i jeden pechowy przypadek nie może przesądzać o karierze zawodnika. On się jeszcze pokaże jako jeden z najlepszych bramkarzy MU (jak p[rzejdzie :)). Jednak chyba nikt nie bedzie lepszy od Petera. Tozto lczysta legenda ten bramkarz :).

A i jeszcze a propos Lippi'ego. Zarząd Manchesteru powiedział, że to była tylko plotka o jego prawdopodobnym przejściu do Anglii. Raczej na to się nie zapowiada. W sumie to duet Fergie - Queiroz spisuje się dobrze. Może niech tak pozostanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu się takich na onecie pojawiało po meczach, gdy wygrywali po 5:0. slubowali wierność aż do śmierci :roll: To już nawet nie sezonowcy, tylko jednodniowcy.

Dokładnie. Żcyie coraz szybsze i fani zmieniają kluby z dnia na dzień. Raz Francji, raz Niemcom, a jak wróci LM to ktrórejś drużynie i żyje się dalej.

Zgadzam się z Niko. Kuszczak jest wart tych dwóch baniek. Ciekawe, po czym jego wartość tak spadła, w końcu jeszcze niedawno wyceniano go na pięć. Czyżby miał na to wpływ mecz z Kolumbią? :twisted:

Pyk - wpuszczona bramka i pyk 3 bańki mniej za zawodnika. Heh - życie jest okrutne, ale widziałem, że 5 milionów funtów to nawet MU nie da. Kuszczak jest dobry, ale nie aż tak, aby tyle za niego dać.

A może Arsene chce się ubezpieczyć na ewentualny, zapowiadany szumnie transfer tego ostatniego do Realu?

God, please, no!

Fabregas niech odejdzie z Arsenalu i będzie spokój. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabregas niech odejdzie z Arsenalu i będzie spokój
Z Fabregasem to są naprawdę jaja, bo nie wiadomo, co jest plotką, a co prawdziwa wypowiedzią. A to pojawiają się niusy, że chce zostać, a toza chwilę, że jedną noga jest w Realu...paść można ze złości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Gennaro (...) On pasuje do MU, ale do Milanu jest bardzo przywiązany - przynajmniej tak mówi. Zobaczymy jak rozwinie się cała sytuacja.

Ja nadal mam nadzieję, że będzie wielka czystka we włoskiej lidze i rozpocznie się wielka wyprzedaż. :D Wtedy GG bedzie nasz, a sentymenty zostawi na boku.

Wiadomo, ze się marnuje :). Choć szczerze to on bardziej pasuje do gry w Hiszpanii niż na angielskich boiskach. Przynajmniej ja tak uważam i nie jestem przekonany czy by się "przerobił" na futbol z Wysp. Pewnie ta, ale niech pozostanie w Barcie :).

Teraz to już i tak niegdy pewnie nie zagości w naszym składzie. Ma kontrakt z Barcą chyba do 2010 roku i raczej nie mamy szans na jego pozyskanie. Cena również byłaby kosmiczna. Jedynie Romek jest w stanie tyle zapłacić. ;] A propos Romka. Pamiętasz jak jeszcze dwa lata temu Abramowicz proponował koło 60 mln za Ruuda? Teraz o takiej kwocie można pomarzyć. Trzeba było sprzedawać tak jak Beckhama.

Jednak chyba nikt nie bedzie lepszy od Petera. Tozto lczysta legenda ten bramkarz :).

Do końca życia będę pamiętał jak on rzucał piłkę. Jedną ręką dorzucał do napastnika na polu karnym przeciwnika. Sporo bramkarzy nie potrafi tam dokopnąć, a on to robił ręką.

A i jeszcze a propos Lippi'ego. Zarząd Manchesteru powiedział, że to była tylko plotka o jego prawdopodobnym przejściu do Anglii. Raczej na to się nie zapowiada. W sumie to duet Fergie - Queiroz spisuje się dobrze. Może niech tak pozostanie?

SAF i Queiroz to zgrana para, a Lippi na OT - od początku wiedziałem, że to niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam nadzieję, że będzie wielka czystka we włoskiej lidze i rozpocznie się wielka wyprzedaż. :D Wtedy GG bedzie nasz, a sentymenty zostawi na boku.

Oj tak, oj tak :D

Teraz to już i tak niegdy pewnie nie zagości w naszym składzie. Ma kontrakt z Barcą chyba do 2010 roku i raczej nie mamy szans na jego pozyskanie. Cena również byłaby kosmiczna. Jedynie Romek jest w stanie tyle zapłacić. ;] A propos Romka. Pamiętasz jak jeszcze dwa lata temu Abramowicz proponował koło 60 mln za Ruuda? Teraz o takiej kwocie można pomarzyć. Trzeba było sprzedawać tak jak Beckhama.

W sumie Ruud przez te dwa sezony grał dobrze dla MU i zdobywałwiele bramek czyli nie był wcale taki najgorszy. Choć te 60 mln. dwa lata temu zarobione za Ruuda wystarczyłoby na innego klasowego napastnika :).

Do końca życia będę pamiętał jak on rzucał piłkę. Jedną ręką dorzucał do napastnika na polu karnym przeciwnika. Sporo bramkarzy nie potrafi tam dokopnąć, a on to robił ręką.

Peter na zawsze bedzie dla mnie najlepszym bramkarzem Manchesteru United w historii. Wyjatkowa postać. Bardzo go lubiłem kiedy grał dla "Diabłów".

SAF i Queiroz to zgrana para, a Lippi na OT - od początku wiedziałem, że to niemożliwe.

Ja raczej też nie byłem do końca przekoanny o Lippi'm na OT, ale nie miałbym raczej nic przeciwko jego przybyciu do Manchesteru. Swoją drogą dobrze zauwazyłeś, że Fergie i Queiroz to dobra para.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oficjalne logo mistrzostw świata w RPA. Jak wam się podoba?

Nie jest źle, choć tak na jedno kopyto te wszystkie loga robią. Piłkarz składający siędo przewrotki nie robi na mnie wrażenia. Całe logo przypomina mi klimatu z IO w Atenach. Czyli panie wtórność i jeszcze raz wtórność, chociaż ciekawe co tu można wymyślić, aby kojarzyło się z MŚ i piłką nożna? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Italia może wypaść z wyścigu o organizację Euro 2012. Tym samym szanse Węgier i Chorwacji rosną. Polska nie wygra, bo Lipiec już szykuje się do ustanowienia zarządu komisarycznego w PZPN podobnie, jak w związku biathlonowym. Możemy skończyć jak druga Grecja - wyślą Polską reprezentację na wakację :D:D:D (ale rym !!!!!). I kandydatura przepadnie.

Chociaż z drugiej strony mamy duże szanse. W 2012 ma być koniec świata - zdobycie przez polskę Mistrzostwa Europy byłoby idealnym powodem :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam nadzieję, że będzie wielka czystka we włoskiej lidze i rozpocznie się wielka wyprzedaż.

Widze ze właściwie każdy fan drużyny spoza Włoch wręcz modli się o degradację xD.

Ja równiez jestem za tym, żeby spadło Juve i Milan, bo wtedy zacznie się tworzenie wręcz kosmicznych składów. Juve to niech najlepiej spadnie do Serie C, bo wtedy do Realu trafi Cannavaro, Emerson i Zamrotta :twisted: . Teraz przynajmniej Królewscy nie bedą tracić idiotycznych bramek.

Jeszcze tylko Milan do Serie B i Kaka zagości an środku pomocy, gdzie razem w Fabregasem stworzą świetny duet :D. A wtedy Real znów nawiąże walkę z Katalończykami.

Możemy skończyć jak druga Grecja - wyślą Polską reprezentację na wakację :D:D:D (ale rym !!!!!). I kandydatura przepadnie.

Właściwie tu nie ma czego żałować :). Reprezentacja gra fatalnie, młodych nie widać i nie bedzie, bo Listek predzej sobie kolejny dom postawi, niz wprowadzi jakąś zmianę. Tak wiec jestem za rozwiązaniem PZPN-u i stworzeniem wszystkiego od podstaw. A, że nas zdyskwalifikują? Ja tym się nie martwię i taka przerwa wydjzie nam tylko na dobre. Próbkę naszych szans w pucharach dał ostatnio Lech, który został wyeliminowany przez mołdawską jedenastkę i to w wymiarze 4:1.

Tak wiec rozwiązmy tą mafię i za dwa lata zacznijmy wszystko od nowa. I tak do EURO się nie dostaniemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Black Pearla. Żadnej szkody dla nas nie będzie. O klubach szkoda wspominać, wczoraj jakaś Mołdawia wyeliminowała Lecha Poznań z Intertoto, reprezentacja nie ma sznas w el. ME. Poza tym takie strzaszenie jest trochę głupie. Czy ktoś wyklucza Włochów? Nie! Dlaczego? BO co prawda mają problemy, ale próbują coś z nimi zrobić. U nas też, gdyby zaczęto coś starać się robić, spotkałoby to się na pewno z przychylnością FIFA i UEFA, bo widzieliby, że coś staramy się naprawić. Więcej może zaszkodzić takie przeczekiwanie. NIe mówiąc o takich sprawach, jak to, że jeden z członków PZPN chciał bronić oskarżonych w sprawie korupcyjnej (sic!), czyli przeszkadzać niejako prokuraturze w tym, by prawda ujrzała światło dzienne. Całe szczęście że wyszło to na jaw i ktoś facetowi powiedział, że chyba jest szalony. Ale i tak w normalnej sytuacji taka propozycja z jego strony powinna się była zakończyć wywaleniem ze struktur PZPN. A tu jak zwykle nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pereł, ty weź nie bluźnij- Cannavaro i Zambrotta do Realu??? Przecież to byłby ich upadek... Nie sądzę, żeby oni chcieli przejść, bo Capello jest nowym trenerem Realu, a piłkarze Juve ponoć go znienawidzili. Ja też :)

Co do ligi polskiej, przez życzliwych zwaną "ekstraklasą" :arrow: Żeby bezbłędnie ocenić potencjał naszej piłki, wystarczy spojrzeć, że jeden z najbogatszych klubów przegrywa z FC Tiraspol :lol: Biedny F@mas, musiał się załamać. Ale mnie wkurza gadanie UEFA, że nas zdyskwalifikują. Listek jest jak widać ogólnie szanowaną postacią w świecie dziadów podających się za sympatyków piłki :evil: PZPN ma być państwem w państwie? Lepiej niech już nas wywalają, przynajmniej coś się zmieni... Ale nie zgadzam się ze zdaniem, że młodych nie widać- jest naprawdę dużo kapitalnej młodzieży, ale kiedy tylko kończy się ich czas juniorski, to przepadają... Bo większość klubów w Polsce woli ściągać Brazylijczyków( Pogoń i Legia ), Rumunów i Australijczyków ( Wisła ), Serbów i spółkę ( cała reszta :lol: <joke> ). A polscy piłkarze? Może ze dwa, trzy kluby wypromowały w ciągu ostatnich lat kilku swoich juniorów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość klubów w Polsce woli ściągać Brazylijczyków( Pogoń i Legia ), Rumunów i Australijczyków ( Wisła ), Serbów i spółkę ( cała reszta :lol: <joke> ). A polscy piłkarze? Może ze dwa, trzy kluby wypromowały w ciągu ostatnich lat kilku swoich juniorów...

Z tą Wisłą to bym się nie zgodził. U nich właśnie są jedni z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy odego pokolenia (bracia Brożkowie, Błaszczykowski), a cała reprezentacja opiera się na byłych piłkarzach Wisły - to już nie jest korzystne, bo są zupełnie bez formy. W zasadzie też jestem zwolennikiem terapii szokowej - żeby nas UEFA zdyskwalifikowała, ale żeby zrobić porządek. Może wreszcie ktoś zadba o rozbudowę infrastruktury treningowej, żeby więcej talentów odkrywać. Ale bez pomoc rządy, to g**** da się zrobić. Wszędzie na szkolenie młodzieży przeznacza się wielkie pieniądze, a u nas przeznacza się na to dziesiątą część tego, co winnych krajach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszczak nareszcie przechodzi do Czerwonych Diabłów! Będzie długoterminowym następcą Van Der Sara! Kibicuje MUtd od jakichś 6-7 lat. Ten fakt mnie naprawde ucieszył!

Ja również cieszę sie, z Kussczak trafi (najprawdopodniej do MU), bo jest to naprawdę dobry bramkarz, który po prostu miał pecha w meczu z Kolumbią. A i pytanie do Blue Sky - Czy jest już na 100% potwierdzone, że Kuszczak bedzie nabytkiem Manchesteru czy są do tego bardzo mocne przekonania? I za ile go kupili? Ostatnio czytałem o 4 milionach funtów. Sporo, ale mam nadzieję, że się opłaci.

Ciekaw jestem jaka bedzie decyzja rządu włoskiego w sprawie Milanu, Juve iinnych drużyn zamieszanych w tą słynną aferę. Lepiej żeby spadli, bo wtedy MU byc może ściągnie do siebie kilku dobrych piłkarzy właśnie z Milanu lub Juve :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszczak nareszcie przechodzi do Czerwonych Diabłów! Będzie długoterminowym następcą Van Der Sara! Kibicuje MUtd od jakichś 6-7 lat. Ten fakt mnie naprawde ucieszył!

4mln Ł, bo na tyle ma opiewać transfer to dość wysoka kwota jak za Kuszczaka, ale niska dla takiego klubu jak Manchester United. Tyle lat istnienia MU, a dopiero będzie grał tam pierwszy Polak.

Również cieszy mnie wiadomość o możliwym sprowadzeniu na OT Torresa. Podobno Glazer (właściciel Manchesteru) jest w stanie wysupłać te "nędzne" 41 mln Ł za tego utalentowanego 22-latka. 41 mln Ł, bo tyle wynosi klauzula odejścia zawodnika z Atletico. Szykowałby się hit transferowy na Wyspach. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również cieszy mnie wiadomość o możliwym sprowadzeniu na OT Torresa. Podobno Glazer (właściciel Manchesteru) jest w stanie wysupłać te "nędzne" 41 mln Ł za tego utalentowanego 22-latka. 41 mln Ł, bo tyle wynosi klauzula odejścia zawodnika z Atletico. Szykowałby się hit transferowy na Wyspach. :twisted:

Torres byłby naprawdę przydatny w linii ataku, bo z tego co podają serwisy C. Ronaldo już prawie napewno odejdzie z MU tak samo jak do Bayernu wybiera się Ruud van Nisterlooy. Szkoda Ruuda, ale za kaskę za Ruuda i Ronaldo spokojnie mozna kupić Torresa i jakiegoś pomocnika. Miłoby było zobaczyć w barwach "Czerwonych Diabłów" Michela Carricka (Tottenham i jest to dość prawdopodobny transfer) jak również może Gennaro Gattuso. A jak nie Gattuso to wezmą może Duschera albo jakiegoś innego dobrego pomocnika. Może MU wreszcie się odblokuje z tymi transferami :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zgadzam się ze zdaniem, że młodych nie widać- jest naprawdę dużo kapitalnej młodzieży, ale kiedy tylko kończy się ich czas juniorski, to przepadają...

To znaczy oni są utalentowani jak na polskie warunki, czyli delkatnie mówiac coś tam umieją, ale wszystko starają się nadrobić walecznością.

Generalnie nasze talenty powinny być przede wszystkim dużo lepsze technicznie i powinno ich być zdecydowanie więcej. A jakie są tego przyczyny? Na zachodzie piłkarz do 16 roku życia pracuje tylko i wyłącznie nad techniką. Na wydolność przyjdzie jeszcze czas. U nas jest odwrotnie i mamy piłkarzy surowych technicznie, którzy źle układają pilke nawet do przyjęcia piłki.

Zresztą jak na polskie warunki, to Żurawski jest rzeczywiście Magikiem, a to przemawia samo za siebie :?.

Czy ktoś wyklucza Włochów? Nie! Dlaczego? BO co prawda mają problemy, ale próbują coś z nimi zrobić.

To jest zupełnie inna sytuacja. FIFA nie karze, za korupcje, lecz za brak suwerenności związku. We Włoszech jest korupcja jednak walka z nia to suwerenna decyzja związku, wiec FIFA nie ma nic przeciwko temu.

U nas z kolei jest korupcja, co PZPN ma gdzieś i za sprzątanie chcą się wziąc komisarze. Według mnie jest to oczywiście słuszne, jednak nie jest to suwerenna decyzja związku i zamach (;))na jego wolnośc i właśnie za to można dostać dyskwalifikacje.

4mln Ł, bo na tyle ma opiewać transfer to dość wysoka kwota jak za Kuszczaka, ale niska dla takiego klubu jak Manchester United. Tyle lat istnienia MU, a dopiero będzie grał tam pierwszy Polak.

Jak na razie to są doniesienia prasy, a nie wiecie moze kiedy można będize spodziewać się oficjalnego komunikatu zarządu ManU?

Mimo, ze nie lubię MU to jestem oczywiście niezwykle zadowolony z faktu, że Polak zagra w tak wielkim klubie. Edwin pogra jeszcze około 2 lat, wiec przed Kuszczakiem świetlana przyszłość :).

Ja za to jestem ogromnie ciekaw dzisiejszej decyzji we Włoszech. Marzy mi sie dyskwalifikacja Interu i Juve, ale jak poleci tylko Turyn to się specjalnie nie zmartwię. Oby nie było skandalu i mam nadzieję, że nie będzie amnestii.

EDIT. Oczywiście to miał być Milan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pereł ciągle swoje :)

Ja za to jestem ogromnie ciekaw dzisiejszej decyzji we Włoszech. Marzy mi sie dyskwalifikacja Interu i Juve, ale jak poleci tylko Turyn to się specjalnie nie zmartwię. Oby nie było skandalu i mam nadzieję, że nie będzie amnestii.

-Jak poleci tylko Juve, to będzie pusty śmiech z pięknej pokazówki. A o Interze, to ja czegoś nie wiem, czy też może się pomyliłeś???

BIANCO-NERI!!! Niezależnie od tego co się zdarzy, najwierniejsi i tak zostaną z wami!!!

Nie podobo mi się tylko jedno w tej sprawie- karanie klubów. Na jakiej zasadzie kluby mają płacić za to, że mafia urządziła sobie z nich miejsce pracy i dobrych zarobków??? Oni tego nie robią dla i z miłości do klubów... Ale tego ludzie i zwłaszcza prokurator nie są w stanie zrozumieć. Wyjdzie na to, że najbardziej zainteresowani sprawą wyjdą najmniej ukarani...

To znaczy oni są utalentowani jak na polskie warunki, czyli delkatnie mówiac coś tam umieją, ale wszystko starają się nadrobić walecznością.

-A czy aby na pewno widziałeś ich kiedyś w akcji??? Tych najlepszych oczywiście :) Bo ja widziałem i mówię ci- coś to ja potrafię- oni potrafią duuuużo więcej :) Talenty są, tylko jak sam dobrze mówisz- technika, technika, technika. Kiedy człowiek rośnie, robi się coraz bardziej drewniany, dlatego tak ważne jest ćwiczenie techniki w młodym wieku. A siłę i wytrzymałość można ćwiczyć w każdym wieku. Niestety, tego nie rozumieją nawet sami piłkarze :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niusów o Arsenalu ciąg dalszy.

Według najnowszych doniesień Cesc Fabregas ucina wszelkie spkulacje i stwierdza, że chce grać nadal dla Arsenalu. Z zawodnika wpłynęla na biurko Wengera oferta wymiany, za Julio Baptistę. Oby jej nie zaakceptował.

Oprócz tego, na 50% szanse swojego trasferu donaszej ekipy ocenia ppiah, którym interesujemy się od jego dobrych, mundialowyhch występów.

Natomiast znany już wszystkim Ribery gdzie tylko może podkreśla, jak świetnie mu się na mistrzoswach współpracowało z Thierrym Henrym. Dopiero co zdążył podpisać kontrakt z Lyonem, ale już trbi o odejściu, do uwaga! " klubu angielskiego prowadzonego przez francuza najlepiej"- ktoś się nie połapał o jaki zespół chodzi? ;]

Kuszczak w MU. Czekamy na Borusca w Londynie. :geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas ludzie... Leon Beenhakker (pewnie się pomyliłem przy nazwisku... trza się bedzie go nauczyć ;)) został trenerem Polskiej Repry, a tutaj cisza o tym jak makiem zasiał? :) To jest więść, z której można się tylko cieszyć... w końcu naszych będzie trenował ktoś, spoza układów PZPNowych... ktoś z zagranicy i przede wszystkim inną myśl taktyczną niż typowe polskie "Wyjazd k****". Oby poskładał naszą reprę, bo zaraz eliminacje do kolejnego EURO. W końcu pojawiła się ta iskierka nadzieji... mam nadzieje, że za szybko nie zgaśnie...

Okej niko... "powiedzmy" że masz racje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas ludzie... Leo Benchaker (pewnie się pomyliłem przy nazwisku... trza się bedzie go nauczyć ;))

Leon Beenhakker - tak dokładnie nazywa się nasz nowy szkoleniowiec. Don Leon (taki przydomek otrzymał trenując piłkarzy Realu Madryt) to imho bardzo dobry wybór, ale dla normalnego kraju. Nasz do takich nie należy, więc mam sporo wątpliwości. Zastanawia mnie czy trener światowej klasy poradzi sobie w polskim bagnie zwanym z litości reprezentacją Polski w piłce nożnej. Leo ma sporo osiągnięć na koncie. Dwa tytuły z Ajax'em, tytuł z Feyenoord i superpuchar, 3 tytuły mistrza z Realem Madryt, awans z reprezentacją TiT, a teraz Polska. Życzę mu jak najlepiej, ale fakty mówią same za siebie. Jeszcze nigdy nie awansowaliśmy do ME i nie sądzę, aby ta sytuacja się zmieniła. Najbardziej mnie rozbawiło zagwarantowanie minimum raz w miesiącu porad nowego selekcjonera dla trenerów z Polski. Toż nikt ni przyjdzie, bo to ujma i jakiś Holender nie będzie mieszał się do naszych spraw. ;]

EDIT Specjalnie szybko wysłałem z poprawnym nazwiskiem, aby być pierwszy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas ludzie... Leo Benchaker (pewnie się pomyliłem przy nazwisku... trza się bedzie go nauczyć ;)) został trenerem Polskiej Repry

Habemus Papam! Przy okazji: Beenhakker. Też się cieszę, że trenerem został obcokrajowiec, który w dodatku coś kiedyś osiągnął i potrafił doprowadzić takie coś jak Trynidad i Tobago do MŚ. Wprawdzie wprowadzenie Polski do Euro 2008 jest zadaniem o wiele trudniejszym (no nigdy się do ME nie dostaliśmy) i to chyba po to jest ta klauzula w kontrakcie, że po eliminacjach mogą z nim umowę zerwać :P (i wrócić do masterów treningu z naszego rodzimego podwórka) Na cuda żadne nie liczę, ale jeśli nasi będą się starać i nie odwalą w eliminacjach takiej kichy jak z Ekwadorem i w sporej części z Kostaryką, to ja będę zadowolony :) Awansu do Euro 2008 się nie spodziewam.

EDIT: sorry, kiedy pisałem posta jeszcze tego autorstwa niko14 nie było.

EDIT2:

Specjalnie szybko wysłałem z poprawnym nazwiskiem, aby być pierwszy. :D

Goldbaum, Rosenzweig.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyjazd k****"

Przypomniało mi się, gdy Polska grała w Wyspami Owczymi i niemal wszystko, co "mówili" nasi piłkarze było bardzo dobrze słyszalne. Najbardziej zapadł mi w pamięć komentarz Dudka: "K****, jest wyjazd, no nie?".

Moża powiedzieć, że się cieszę z tego, iż Polska reprezentacja ma obcokrajowca na stanowisku trenera. Holandia wkróce chyba zasłynie z trenerów opiekujących się klubami/reprami innych krajów. ;) Nas jednak interesuje teraz tylko Leo Beenhakker, w którym pokładam niezbyt wielkie nadzieje, bo na wyjście z grupy kwalifikacji do ME też nie liczę, ale gość ma doświadczenie i może obniży bagno w Polskiej piłce o jakiś centymetr, może dwa. Narazie musimy poczekać na jakieś konkretne wydarzenia, tzn. mecz towarzyski itp., ale do tego raczej daleko.

Przed Don Leo bardzo dużo pracy, a jak sam powiedział: "Dajcie mi 20 piłkarzy i dobre boisko, a zrobię z tego piłkę" (czy jakoś tak...).

Problem jest tylko jeden - tego drugiego w Polsce nie ma (a oni chcą Euro wraz z Ukrainą w 2012 robić...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...