Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

@Diacon

W meczu Legia - Korona nie napisałeś wyniku. Jest uzasadnienie, ale najważniejszych danych brak. : )

Piszę tutaj, ponieważ temat dyskusyjny Ekstraklasy jest zamknięty.

I tak będzie. To zbiorczy temat, bo tamte i tak sobie wolno umierają...-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diacon

Tak racja , zdarza się, ja w tamtym "sezonie" trochu pm'ów wysyłałem użytkownikom którym się zdarzały podobne wpadki, nawet jak dał wynik inny niż było opisane w uzasadnieniu.

Ja jeszcze nie jestem gotowy do obstawiania, czekam na jutrzejszy meczyk, trzeba poczytać Skarb Kibica i można się zabierać za typowanie, życzę wszystkim szczęśliwych trafów w typerach polskiej i angielskiej ligi.

Lepiej jeden temat, osobny dla każdego typera nie ma sensu, tak jak już napisał Stefan ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banza96, w typerze Premier League mogłeś się bardziej postarać z uzasadnieniami, bo tak na dobrą sprawę większość z nich to lekko zmienione wersje moich. Jak już nie chciało ci się ich wymyślać, to można je było zmienić trochę bardziej i/lub dodać coś więcej od siebie.

@Edit, Down

Moje uzasadnienia:

Fulham 2 - 1 Norwich C.- stawiam na wyrównany pojedynek z lekką przewagą Fulham

Queens Park R. 0 - 1 Swansea C.- QPR udało się obronić przed spadkiem i teraz w ich grze nie powinno się nic zmienić

Reading 0 - 0 Stoke C.- po obu zespołach nie oczekuję cudów więc stawiam na remis

Newcastle U. 1 - 1 Tottenham H.- sprawa transferu kluczowego piłkarza (Modricia) może źle wpłynąć na Koguty

A teraz twoje:

Fulham 2 - 1 Norwich C.- Pojedynek będzie dość wyrównany, ale z mała przewagą Fulham

Queens Park R. 0 - 1 Swansea C.- O mały włos QPR nie spadło i myślę, że w ich grze się niewiele zmieni.

Reading 0 - 0 Stoke C.- po obu zespołach nie oczekuję cudów więc stawiam na remis

Newcastle U. 1 - 1 Tottenham H.- sprawa transferu kluczowego piłkarza (Modricia) może źle wpłynąć na Koguty. Jest to początek sezonu i nikt nie będzie pędzić na łeb na szyję po zwycięstwo.

Przepraszam ale to ewidentnie widać.

W typerze ekstraklasy nie zauważyłem podobieństw do typów pozostałych osób ale tutaj to już raczej pojechałeś po bandzie.

Btw, nie napisałem, że myśle iż nie masz własnego zdania, tylko że mogłeś się trochę bardziej przy tym postarać, nawet jeśli nie chciało ci się tego pisać. I owszem, ekspertem może nie jestem i moje uzasadnienia nie są idealne, lecz nie pozwolę na kopiowanie mojej pracy.

@edit2

I jeśli chcesz to możesz hejtować każdego mojego posta, żaden problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoxtraduS: Jeśli można to chciałbym się zgłosić do typowania Bundesligi.

Elano: Tak samo jak powyżej, jeśli można to proszę o dopisanie.

Pytanie do wszystkich. Wiecie czy można się jeszcze dopisać do typowania Ekstraklasy, czy typować mogą tylko tamte osoby wpisane w pierwszym poście?

Podziękował

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz19944

Zapisać możesz się jeszcze do każdej ligi, ja już umieściłem Ciebie na liście typerów do Bundesligi.

No panowie, jeszcze 3 osoby i będziemy mogli zaczynać. Liga rusza 24.08, wolałbym wystartować tak ze 3 dni wcześniej, ponieważ każdy musi mieć czas na oddanie swojego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatrzyłem na pewnym forum (JM) typer i spodobała mi się tam pewna rzecz, która urozmaica typy. Jest nią takie pytanie dodatkowe, za które można dostać bądź stracić punkty. Przytaczam przykłady:

ZD: Ile bramek stracą beniaminki?

Idealne trafienie: +2 pkt.

Pomyłka o 1: +1 pkt.

Pomyłka o 2: -1 pkt.

Pomyłka o 3 i więcej: -2 pkt.

Znów standardowy ZD: Czy sędzia, w którymkolwiek meczu, podyktuje rzut karny? (+1/-1)
Polecimy klasyką ZD: Czy już na początku sezonu, w pierwszej kolejce sędziowie pokażą czerwoną kartkę? (+1/-1)

Co o tym myślicie? Czy taka opcja urozmaicałaby zabawę czy raczej działała na jej niekorzyść? Czekam na opinie :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, dodałbym jeszcze kilka pytań które mi teraz przyszły do głowy tj

Ile będzie remisów

Ile razem bramek zdobędą gospodarze(lub goście).

Podaj nazwisko zawodnika który w tej kolejce zdobędzie bramkę .

Który z zespołów szybciej strzeli bramkę

itd,

Można wymyślać, ale wiadomo żeby miało ręce i nogi. Ale dodałbym żeby pytanie nie było obowiązkowe- może nie każdy chcieć ryzykować, lub 2 pytania i z przymusu wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tako pomysł jest ciekawy, ale mogłoby to być na zasadzie - można odpowiedzieć, ale nie ma przymusu czyli naprawdę bonus. Jeśli ktoś lubi ryzyko to spróbuje odpowiedzieć, jeśli nie to nie musi tego robić.

m(s) - no to ok ;) Dałoby się to wprowadzić jakoś w niedługim czasie do typera Premier League? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tymi pytaniami. Szklana kula będzie miała trochę więcej pracy :D Ale moim zdaniem najlepiej będzie wdrożyć to przy okazji przyszłorocznego typera, bo teraz już się zaczęło wszystko... Chyba, że LM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...