Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Tak jak się spodziewałem, osiągnąłem słaby wynik.

Jakby Legia nie strzeliła gola w końcówce miałbym 3 punkty.

FaceDancer w tej kolejce zaszalał i "zmiótł" konkurentów :-)

W klasyfikacji generalnej jest mocny ścisk. Ketro na razie jest na fali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaceDancer w tej kolejce zaszalał i "zmiótł" konkurentów

Porobieni :D Bardzo dobra kolejka dla mnie, nie tylko dlatego, że zdobyłem sporo punktów, ale sporo osób osiągnęło dośc niskie wyniki. Dzięki temu znacznie zbliżyłem się do reszty stawki. W kilku meczach mogło jeszcze wpaść więcej punktów. Bełchatów mógł wygrać o tę bramkę niżej, podobnie Zawisza, wtedy byłoby 4 punkty więcej. Choć Legia zdobyła gola w ostatniej minucie, co zapewniło mi 3 oczka, więc narzekać nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę. Obstawiłem jak na razie dwa mecze i w obu trafiłem dokładne wyniki tych spotkań :D Myślałem, że będą tylko trzy punkty, ale w końcówce lechici zdobyli jeszcze dwa gole i dzięki temu zainkasowałem kolejny komplet. Chciałbym pobić w tej kolejce swój rekord punktowy, ale zobaczymy jak będzie przy innych typach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Napisz na PW jakie dajesz dokładne dziś wyniki i tak obstawię na Fortunie :-) Są duże kursy na takie zakłady.

Nie spodziewałem się, że Ruch wygra. W meczu Lecha dałem 1:0, więc znowu uciekły mi punkty w końcówce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam więcej niż pięć punktów w kolejce. Teraz wytypować dokładny wynik jest bardzo ciężko, ba wytypować zwycięzcę a co dopiero dokładny wynik.

. Chciałbym pobić w tej kolejce swój rekord punktowy, ale zobaczymy jak będzie przy innych typach.

Mi chyba nie grozi bicie moich rekordów, ja w tej rundzie cieszę się z każdego punktu zdobytego ponieważ idzie mi jak po gruziesmile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna ta nasza liga typerów. Jeszcze dwie kolejki temu, byłem gdzieś w dole stawki, a teraz po dwóch udanych kolejkach brakuje mi tylko dziesięć punktów do pierwszego miejsca. Mogło być znacznie lepiej, bo Legia strzeliła o bramkę za dużo, a Korzym odebrał 2 oczka w meczu z Koroną, ale nie ma sensu narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgadłem ilość bramek w meczu Śląsk-Legia lecz niestety nie spodziewałem się zwycięstwa Legii. Liga typera jest podobna do naszej ligi, nawet ten z dalszego miejsca ma szansę dogonić pierwszą trójkę. Ja po nieudanych dwóch pierwszych kolejkach w końcu zdobyłem dobra ilość punktów, i mam nadzieję że nie ostatnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że już nie może pójść mi gorzej niż tydzień temu. Tym razem poszło mi o niebo lepiej i choć mogło być lepiej to w ostatecznym rozrachunku udało się odrobić parę punktów do większości uczestników i pozostać w walce o czołowe lokaty. Zobaczymy co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zły po wczorajszych meczach. Jak to mówią: pierwsza myśl najlepsza.

Chciałem dać na Legię 2:0, ale zmieniłem na 1:0. Coś czułem, że będzie remis w meczu Śląska, ale dałem na Śląsk.

Przynajmniej trafiłem Lecha za 3 punkty.Zwycięstwa Cracovii się nie spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejce tylko Górnik mnie zawiódł, liczyłem na minimum jeden punkt ale niestety klątwa własnego boiska trwa. Jak pokazują moje punkty ta kolejka była bardzo udana dla mnie i oby tak dalej. Dziś kolejna kolejka, z dzisiejszych meczów liczę na minimum dwa punkty, ale jak będzie to zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była świetna kolejka. Zdołałem znacznie zbliżyć się do prowadzącej dwójki i to już tylko 10-11 oczek straty. Teoretycznie niewiele, ale znając moje poprzednie dokonania teraz przyjdzie pora na kilka kolejek o wiele słabszych jeśli chodzi o dorobek punktowy i znów zostanę trochę w tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się ku końcowi rozgrywek, zarówno w lidze jak i w typerze nic jeszcze nie wiadomo. Wczoraj tylko Zawisza mnie zawiodła, a tak z pozostałych meczów zdobyłem jakieś punkty. Dziś decydujący dzień, mam nadzieję że Legia straci punkty a Lech wygra i zapewni sobie mistrzostwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikogo on nie interesował najwidoczniej. A co do Typera Ekstraklasy, to nie będę go w następnym sezonie prowadził i nie wiem, czy ktokolwiek będzie musiał to robić. Chętnych jest coraz mniej, a pod koniec tegosezonowej edycji głosy oddawały 3-4 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie ta niedogodność to bym sam założył Copę Americę. Puchar Konfederacji nieźle nam wyszedł.

Ja nie mogłem typować, a reszta uczestników się zniechęciła bo pierwsza trojka uzyskała za dużą przewagę. Tak więc to ich wina była. :) Ja bez problemu mogę prowadzić Typer Ekstraklasy w nowym sezonie od 18 lipca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też w tym moja wina, bo przez trzy tygodnie w kwietniu nie miałem dostępu do neta i dlatego odpuściłem typowanie typera Ligi Polskiej.

Wątpię, że za miesiąc ruszy kolejna edycja typera Ekstraklasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...