Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Widzę że wszystkim dobrze poszło w tej kolejce :-)

U mnie kolejne, beznadziejne, słabe typy. Jeden mecz sobotni zapomniałem obstawić, reszta meczy cieniutko. Tylko zwycięstwo Śląska udało się trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto pisze w dyskusjach, może coś się ruszy. Ostatnie dwie kolejki u mnie to po prostu masakra. Pobiłem absolutne rekordy nie zdobywając nawet punktu. Pomyśleć, że jeszcze niedawno było gdzieś na drugim miejscu, a teraz pętam się na samym końcu. Jednak w każdym meczu grają tak jakby na złość. Nawet podczas meczu Śląska, gdyby Mila trafił te kilka centymetrów w bok, to byłyby trzy punkty, a tak nic.

PS Jeszcze zapomniałem wspomnieć o meczu GKS i Cracovii. Obstawiłem 1:0 i w samej końcówce gol na remis. Tym samym zamiast 6 oczek i niezłego wyniku w tej kolejce zostałem z niczym. Warto wspomnieć, że Cracovia już mnie tak trzeci raz ogrywa, że strzelają gola w 90 minucie meczu i tracę komplet punktów, zostając z zerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie ma wiecej niż 2 punkty po wczorajszych meczach.

Wygrana Ruchu pokazuje jak dziwna jest nasza liga. Legia była faworytem, ale tak wysokiego zwycięstwa to nikt się nie spodziewał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem jakiś wynik i to dokładny meczu Ślaska z Pogonią.

Niestety dałem również na remis w meczu Lecha z Górnikiem. Lech był faworytem, ale zawsze wierzę w Górnika nawet kosztem punktów w typerze :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za mecz Śląska z Pogonią mam komplet punktów. Za drugie spotkanie tylko punkcik mi wpadł, ale i tak mam najlepszą kolejkę w tym sezonie typera, no i jeszcze liczę na jakieś punkty za dzisiejsze spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dziękujemy za tak profesjonalne prowadzenie typera :-)

Czas szybko minie i znowu będziemy się zastanawiać co nasza ukochana liga wyprawia.

Czas na podsumowanie rundy jesiennej? :

Początek sezonu miałem fatalny i zdarzały się kolejki, że miałem po 1-2 punkty, a może nawet i 0. Później było znacznie lepiej, a końcówka była bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadszedł ten moment gdzie zawodnicy udali się na przerwę zimową, a uczestnicy typera odpoczną od typowania wyników które są jak zwykle w naszej lidze nieprzewidywalne.

Dołączam się do podziękowań dla Elano za bardzo dobre prowadzenie typera.

Podsumowując moje wyniki to jak pokazuje tabela jestem bardzo zadowolony z moich typów.

I na koniec wszystkim uczestnikom typera życzę zdrowych i wesołych świąt, i obyśmy w tym gronie spotkali się w lutym na dalszym typowaniu Ekstraklasy.

DO USŁYSZENIA W LUTYM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko ten czas przeleciał i już niedługo zaczyna grać nasza ukochana liga.

W tym tygodniu obstawię również następną kolejkę. W poniedziałek wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę. Powinienem w czwartek-piątek, ale może się to przedłużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek tej kolejki miałem dobry.

W piątek zdobyłem 5 punkty, ale już wczoraj okrągłe 0. Nie spodziewałem się wygranje Podbeskidzia. O Lechu to szkoda gadać, bo tego chyba nikt się spodziewał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie zimowej. Jak widać w tabelce pierwsza kolejka wszystkim bardzo dobrze poszła. Pierwsza kolejka pokazała że drużyny się wyrównały, i prawdopodobnie nie będzie już łatwych zwycięstw więc będzie trudniej typować. Druga kolejka wydaje się prosta, ale jak będzie to czas pokarze. Ja liczę ze zdobędę w tej kolejce więcej niż 1pkt.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie idzie mi bardzo dobrze, bo mam aż 0 punktów.

Może Górnik zapewni mi jakieś punkty, bo na razie prowadzą.

Nie spodziewałem się wygranej Zawiszy. Wczoraj zaskoczyły mnie remisy Lecha i Lechii.

Z drugiej strony nie ma się co dziwić- w końcu to nasza ukochana liga :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat notuję dobrą kolejkę. Remisów Lechii i Górnika się spodziewałem. Podobnie wygranych GKS-u i Zawiszy. Szkoda tylko, że wygrywali o tę jedną bramkę za dużo, to miałbym wtedy komplety punktów :) Jedynie zawiódł mnie Lech, którego obstawiłem jako zwycięzcę w meczu z Cracovią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...