Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action SPEC 01/2011

Polecane posty

Chciałbym zauważyć, że odpowiedź Ghosta mogła wprowadzić w błąd, ponieważ Arma 2 nie została chyba wydana na konsole.

Została, została.

Pełniakiem będzie czysta ArmA II czy może dostaniemy już w komplecie Operation Arrowhead albo chociaż DLC?

Czysta. Więcej by się na płycie nie zmieściło.

Czy gra ArmA II korzysta z usług typu Games for Windows LIVE? Chętnie pograłbym w nią w multi, ale te usługi często wszystko komplikują.

Nie. Więc spokojnie.

mam teraz w oczach lzy szczescia, ArmA 2 cos genialnego. Wlasnie mialem ja kupic. Bedzie jakis cd-key czy cos? Zeby mozna bylo grac w multi?

Będą klucze do multi.

Nie jest tak źle!!! Arma 2 może być, ale w te roboty nie przekonaly mnie bo i tak nie mam z kim zagrać. Mogli zamiast tego dać jakiś średni pełniak. A numer będzie już po raz któryś droższy! :huh:

Nie będzie droższy. Będzie w normalnej cenie.

Jak jest z tym multi w ArmA II. Wymagać będzie jakichś kluczy do gry tak jak np. ostatnio Resident Evil 5 do GfWL?

Do multi są potrzebne indywidualne klucze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj średnio. Arme 2 może odpale ale po niemiłych przejściach z OF:DR troche się boje.

A co do tych robotów ( jak tosię odmienia tą ich prawdzią nazwę?) może sprubuję w lecie.

Troche się rozmarzę ale genialnie by było że we wtorek niespodzianka i do CDA będzię jednak drókowany podręcznik do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że podręcznik RPG mnie niezbyt zainteresował. Za ArmA'ę II natomiast jestem bardzo wdzięczny, bo chciałem ją niedawno kupić, a nie znalazłem w żadnym sklepie. Na CDA zawsze można liczyć. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla części z was Arma II to marny pełniak, to zastanawiam się czego oczekiwaliście. Niedobrze mi się już robi od ciągłych narzekań, co miesiąc to samo. Jeszcze żeby ktokolwiek do kupna CDA zmuszał, nakłaniał... To chyba syndrom rozpieszczenia młodocianych bo innej przyczyny nie potrafię znaleźć. Zamiast się cieszyć, że co miesiąc dostajecie fajne tytuły za bezcen to jęczycie jak połamani reumatyzmem. Kliniczny przykład "moja racja jest najmojsza". Aż dziw bierze, że redakcja w ogóle ma jeszcze ochotę z wami dyskutować w kulturalny sposób, zamiast zamknąć tematy dotyczące pełnych wersji i mieć święty spokój. No nic Arma niekoniecznie pode mnie ale dzięki, odpalona zostanie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ludzie dostają coś bardziej skomplikowanego niż na maksa liniowy CoD i większość obecnych FPSów to narzekają :PArmA II na polu symulacji pola walki nie ma sobie równych i jest bezkonkurencyjna, ale powiem z całą szczerością, że fakt kupienia numeru uzależniam od tekstów ^_^ Pierwszy raz, ale cóż... tyle dobrego, że może temat o produkcji BISu ożyje mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Robotica fajna rzecz niby nigdy nie grałem w taką grę, ale super będzie spróbować. Tylko problemem jest wydrukowanie, ale da się zrobić :) Ale dziwi mnie jedno: czemu ArmA II jest tu traktowana po macoszemu? Ja lubię tego typu gry i ja się z niej cieszę. Ogólnie ten CDA mnie zaskoczył. Pozytywnie, a jakże inaczej. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , wiadomo że wszystkim nie dopasują . Jednym się gra podoba innym nie , niemiej jednak patrząc objektywnie to gra godna swoich pieniędzy . Na pewno za taką cenę nie kupilibyście tej gry , a tu jest dodatkowo świetne czasopismo i ciekawa gra na PDF-a , tak wię nie ma co narzekać :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo ryzykowne posunięcie. Dawać na pełniaka grę, która raczej trafia do dość wąskiej grupy odbiorców. W dodatku jest to jedyny pełniak. No, ale jeśli ktoś lubi takie gry, to na pewno będzie zadowolony.

Ja pewnie nawet nie włożę płytki z tego numeru do napędu, bo nie ma na niej nic, co by mnie interesowało. A szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak tym razem zagości na moim HDD na baaardzo długo! Nie spodziewałem się ARMY, strasznie miłą niespodziankę mi zrobiliście. To jest jedna z lepszych gier(ba! najlepsza), które się pojawiły w CDA.

BTW.Wiecie czy można w ARMIE ustawić język na angielski(całkowicie, nawet napisy)? Normalnie się da, nie wiem czy wy dodacie wszystkie pliki językowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze mówiąc, to kompletnie nie spodziewałem się tego tytułu. Bardzo odważny krok dawać jako jedynego pełniaka ARMA II. Wiele osób z pewnością odbije się od niego z hukiem. Jednak jak dla mnie pełniak bomba. Co do Robotici (poprawna forma?) cięzko mi tu oceniać, gdyż nigdy nie miałem styczności z tego typu RPG. Z chęcią wypróbuję, a nuż widelec mi się spodoba? Może być jedynie problem ze znalezieniem ludzi do grania. Wiem, że się powtarzam, ale szkoda, że karty i podręcznik są w pdf. Macie moje 15 złotych, bez jednego grosza, żeby nie było :wink: Czekam z niecierpliwoście na jutrzejszą zapowiedź numeru. Ciekaw jestem co nam zaserwujecie w tym miesiącu do poczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...