Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action SPEC 01/2011

Polecane posty

Witam.Może ktoś pomoże uruchomić Armę? Otóż podczas próby odpalenia gry pokazuje komunikat "Wrong Disc Inserted", tak jakby płyta nie była włożona do CDRomu. Z tego co się orientuję awanturuje się SecuRom z zabezpieczeniem.

Patch z płytki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może ktoś pomoże uruchomić Armę? Otóż podczas próby odpalenia gry pokazuje komunikat "Wrong Disc Inserted", tak jakby płyta nie była włożona do CDRomu. Z tego co się orientuję awanturuje się SecuRom z zabezpieczeniem.

Patch z płytki :)

Witam, właśnie zarejestrowałem się na forum by napisać, iż mam identyczny problem. Jak to jest? Jedyna, ale świetna gra dodana do czasopisma, lecz... nie działa? Patch wyrzuca 2 błędy pod koniec instalacji, z rozszerzeniami .exe - drugi dotyczy dezinstalacji, pierwszy prawdopodobnie uruchamiania gry.

Ignorowanie błędów pozwala na ukończenie instalacji patcha, lecz uniemożliwia uruchomienie gry wołającej o oryginalną płytę, natomiast wybranie innych opcji przerywa instalację patcha, w związku z czym gry również nie da się uruchomić. Mój system to 32-bitowy XP.

Proszę administrację o wypowiedzenie się w tej kwestii - myślę, że ten temat jest odpowiedni, gdyż prowadzi do niego link bezpośrednio z płyty zatytułowany "Podyskutuj o grze na naszym forum".

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem, błąd podczas patchowania (ignore) i brak płyty podczas odpalania gry

windows 7 64 bity robię reinstala i ściągne patcha z netu i zobaczę czy będzie działać

edit: działa :smile: wszystkim z tym problemem polecam odinstalowanie gry i ściągnięcie patcha z internetu (słowo klucz : arma 2 1.00 to 1.09 patch)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem od siebie podziękować redakcji za zamieszczenie mojej ulubionej gry. Był to pierwszy numer CDA który kupiłem od czasu tego z Vegasem.

Ludzi zainteresowanych Armą II zapraszam do stosownych tematów grze poświęconym, tu na forum - tam też można znaleźć trochę info jak i gdzie można w arma2 fajnie pograć i o owej co nieco przeczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto spróbować zainstalować grę w innym niż domyślnym katalogu (Nie w Program Files).

A jak to nie pomoże, to ręcznie ściągnąć patcha z oficjalnej strony.

http://www.arma2.com/index.php?option=com_...=20〈=en

Nie mam w zwyczaju instalowania gier na partycji systemowej.

Niestety wyczerpałem transfer w Play Online, co oznacza zmniejszenie prędkości łącza do max 32kb/s (choć w CD-Action w teście mobilnego internetu przeczytałem parę m-cy temu kłamstwo o tym, że po prostu internet się wyłącza a nie zwalnia po wyczerpaniu limitu - a wtedy również można było z niego korzystać, choć nie komfortowo), więc na 2 doby ściągania patcha przez przeglądarkę się nie zdecyduję.

Dziękuję za zainteresowanie i ufam, iż odpowiedni patch pojawi się na płycie do następnego numeru CD-Action, jak to miało miejsce w poprzednich tego typu niedopatrzeniach.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CDA i musze przyznać że miałem niezłego zonka. Wyszedłem z empiku i nagle patrze ze w CDA nie ma podręcznika Robotiki no to się wracam i robie borute że mi shit wsadzają niekompletny. Po czy wyjaśniło się że to na dvd sie znajduje. Panowie porażka, nawet mi do łba nie przyszło że to na płycie jest. Po kiego grzyba w takim razie? Mam targać kompa w plener aby zagrać w nowy system??? Gram w Neuro i Wampira, nie wyobrażam sobie abym ten podręcznik miał na pc. Cała zabawa polega na tym aby nie mieć go na kompie a wydruk 360str nie wchodzi w gre.

Moim zdaniem strasznie to spieprzyliście.

Dodatkowo mam propozycje:

Czy moglibyście dodawać pudełka na wasze płyty (takie cienkie dvd). Fajnie mieć kolekcje z oryginalnymi grami a z waszymi "kopertami" nic nie można zrobić, tylko się walają, zamiast być ładnie wyeksponowane.

Super mieć Arme 2 na półce a tak znowu ląduje w szufladzie.

Możecie zrobić ankiete w stylu dodatkowe 1zł za pudełka czy coś w ten deseń

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A d;la waszych informacji to jeszcze w tym miesiącu ARMA II ma stać się darmową grą. Całe szczęście, że kupuję CDA dla tekstów a nie pełniaków bo w tym numerze faktycznie jest dno i metr mułu. Btw. Teksty całkiem przyzwoite. Czekam z niecierpliwością na wrażenia z E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś tylko dodać, że darmowa wersja nie będzie miała grafiki w wysokich rozdzielczościach, nie będzie można używać w niej modów oraz, że nie będzie w niej kampanii dla pojedynczego gracza. Które to właśnie rzeczy są w wersji dawanej przez CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płytce jest dokładnie ten patch co pod tym linkiem. Więc wrzucanie po raz drugi tego samego jest bez sensu.

Stąd - polecanie ściągania z netu 276MB, które są pod ręką na płytce jest bez sensu. Wniosek - wystarczyło zgrać patch z płyty na dysk twardy i z niego uruchomić jego instalację. Wiele słyszałem już narzekań na jakość płyt - teraz i ja się do nich dołączę, już nie wspominając, iż zupełnie niepotrzebnie hałasują i są jedynymi jakie znam, na które nie działa kontrola obrotów DVD Nero Drive Speed (działa jedynie Stop).

Niemniej jednak chwała za to, że daliście jedną lecz dobrą grę, miast trzech-czterech średnich/słabych (wyjątkiem poprzedni numer z kilkoma dobrymi ;) ) - od zawsze na to czekałem i bardzo za to dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CDA i musze przyznać że miałem niezłego zonka. Wyszedłem z empiku i nagle patrze ze w CDA nie ma podręcznika Robotiki no to się wracam i robie borute że mi shit wsadzają niekompletny. Po czy wyjaśniło się że to na dvd sie znajduje. Panowie porażka, nawet mi do łba nie przyszło że to na płycie jest. Po kiego grzyba w takim razie? Mam targać kompa w plener aby zagrać w nowy system??? Gram w Neuro i Wampira, nie wyobrażam sobie abym ten podręcznik miał na pc. Cała zabawa polega na tym aby nie mieć go na kompie a wydruk 360str nie wchodzi w gre.

Moim zdaniem strasznie to spieprzyliście.

No jasne, wydrukujemy 360 stronic ksiazki? Jak to sobie wyobrazasz?

Chcielismy pokazac ludziom, dla ktorych "RPG" = cRPG, ze na komputerze swiat sie nie konczy.

Zeby posmakowali "papierowej" RPG.

Kto chce, moze sobie wydrukowac, kto nie chce - moze wydac 60 zl na "firmowy" podrecznik.

I tyle.

Ten specj to porażka największa na świecie. Już wolałbym podkładkę pod myszkę lub naklejkę .

Pieniazki w garsc i kup co chcesz.

I nie bedzie normalnego odcinka przez speciala .... zal..

Niby co, nie bedzie np. numeru lipcowego, tylko od razu sierpniowy? RLY? Faktycznie - zal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie , jak to jest, to jest specjał więc nie powinien być jako czerwcowy tylko osobny. Tak jak zachwalacie prenumerate że specjalne są darmo , tylko one nie są dodatkowymi tylko tak RLY są standardowe (chyba ze będzie łącznie 13 numerów w tym roku)

Jak to jest????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Noigel - kiedyś nie było numerów SPECjalnych, a nr XIII wydawany w grudniu. Zrezygnowano z tej daty a 13 numer CDA ukazuje się w innej porze roku. Tylko, że numeracja numerów odnosi się do miesięcy, więc 13 numer musi mieć inną nazwę i stąd stał się SPECjalnym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, jest ale praktycznie martwy.

W ArmA 2 głównie gra się jak ktoś zauważył coop, a z gier PvP - w tryby podobne do Battlefielda (armowe Warfare i Advance And Secure) i HL'owego modu Empires. Co nie zmienia faktu że TDM (często też w wersji "walka o flagę", bynajmniej nie CTF) w grze jest.

Tylko że customowych prawie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...