Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action SPEC 01/2011

Polecane posty

jak zwykle bezkonkurencyjnie, i to na skalę europejską :) nie spodziewałem się, że przebijecie samych siebie po ledwie miesiącu. jeśli tendencja się utrzyma to niewykluczone, że w grudniu dostaniemy GTA IV albo coś równie wielkiego i dobrego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ten numer daruję o ile nie będzie nic ciekawego do poczytania. Jeden pełniak, w dodatku nie dla mnie (bo Robotici czy jak to się zwie nie liczę jako fulla). Cóż, wakacje się zbliżają, będzie dużo promocji więc kasa się przyda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też musieliście w pdf taką cegłe jak Robotica dać :rolleyes:

Musze przyznać, że to bardzo zaskakujący ruch z kilku powodów

1. to jest papierowe rpg

2. porusza mało popularną konwencję (apokalipsa i upadek moralności? a gdzie smoki?)

3. sam system uzyskał średnie oceny od recenzentów

4. nie jestem pewien czy to dobry system na początek przygody z papierowym rpg

Arma II może dam kiedyś szanse, ale po kiedyś danej przez Was symulacji dwóch 4 osobowych oddziałów jestem dosyć sceptyczny do tego gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że 2011 r. jest jednym z najlepszych okresów pod względem dodawanych pełniaków w historii pisma (choć Falloutów już chyba nic nie przebije :) ), a przecież mamy dopiero czerwiec. Arma II to względnie wysoko oceniany (76%) shooter, którego taniej niż za 45 zł (na allegro) w zasadzie nie da się kupić.

Osobiście, jako maniaka wszystkiego co realistyczne, Arma II bardzo mnie cieszy. Szkoda tylko, że z zagraniem będę musiał poczekać do kolejnego upgrade'a kompa (czyli nie szybko), bo w minimalnych nie mam ochoty grać :/.

BTW: W sieci dostępne jest demko tej gry (2,8 Gb..), tak więc każdy zainteresowany może już dziś sprawdzić czy wasz sprzęt udźwignie tego potwora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ byłem pozytywnie zaskoczony ,że jako pełniak będzie ARMA II :smile: . U mnie na dysku gości stareńki Operation Flashpoint , a tydzień temu dostałem paczkę z zamówionymi grami ,w których była także ARMA + Queens Gambit Złota Edycja. No to teraz będzie prawie cała kolekcja w kupie. Dzięki CDA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ARMA 2 plus macie wielgachny, bo już dawno ciągnęło mnie do jakiejś gry w tym stylu, i nic nie zapowiadało, że prędko dane mi będzie w coś takiego zagrać.

Co do Robotica, to tak jak pisałem na początku: system trochę nie w moim klimacie (wolę czysty cyberpunk w stylu Ghost in the Shell, albo Warhammera Fantasy, albo 40000), ale przeczytam to ze zwykłego poczucia obowiązku (i ciekawości). Poza tym inicjatywa z wydaniem papierowego RPGa jak najbardziej słuszna i liczę na jej kontynuację w kolejnych numerach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer to jakiś żart?

Zart to jest wtedy jak w jednej knajpie siedzi Polak, Rusek i Niemiec a diabel mowi... :tongue:

Spodziewałem się jakiegoś komentarza odnosnie mego posta ale nie spodziewałem się, że to będziesz Ty xD. Mogliście dać trochę więcej tych pełniaków. Aha i to, że teraz był specjalny to znaczy, że następny numer będzie jakos wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciekawy numer nie powiem, lecz co do Robotici, to podręcznik (jak ktoś nie chce Sobie drukować go z PDF-ów...) można kupić na Allegro a ja z ciekawości widziałem w sumie kolekcjonerską wersję tej książkowej gry RPG (bo tak to się poprawnie wymawia)... Nie wiem czy akurat fani systemów RPG powinni narzekać, bo normalnie cały podręcznik + płytka do niego, kosztuje ze 100-120zł, na "Śmallegro" kosztuje dokładnie 85,50zł też kolekcjonerka, więc lepiej opłaca się kupić ten podręcznik (cały! - 360 stron to to ma, bo widziałem i patrzyłem, bo we Wrocku można go znaleźć). :) Naprawdę sporo rzeczy jest w nim do ogarnięcia, lecz wszystko PL i jak pisze: "Postapokaliptyczna gra fabularna w konwencji sci-fi", to nawet może się skuszę, by w to wciągnąć (choć wątpię :P - gdyby nie to sci-fi... to tak, ale jak z tym sci-fi, to... hmm... nie wiem...). ;] A i cena CDA z tym podręcznikiem do "Robotici" pewnie kosztuje z 16,99zł a tak jakby Ktoś chciał kupować go za 120zł, to chyba lepszy taki wybór...

Co do Army II, to nie grałem w tą grę, lecz takie wojskowe klimaty mnie nie kręcą...

Podsumowując... nie wiem czy się skuszę... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by radę aby w przyszłym specjalu albo za jakis czas poprostu w CD-ACTION był by jako jeden z pełniaków Microsoft Flyin Symulator X albo jeden z FSX-ow ?

P.S Prosze o pozytywne rozpatrzenie mego podania :-) haha

Co do Army, to gra wymaga patchy ktore sa do pobrania, ogolnie gra jest swietna tym bardziej z Arrowhead-em i modyfikacjami typu ACE itp. Jedynie co mnie boli to to że kilka miechow temu wydalem na nia 80 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Army, to gra wymaga patchy ktore sa do pobrania, ogolnie gra jest swietna tym bardziej z Arrowhead-em i modyfikacjami typu ACE itp. Jedynie co mnie boli to to że kilka miechow temu wydalem na nia 80 zl.

Sa patche na DVD,,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Starzec

A ja tam chętnie zagram w Arma 2. Nigdy nie grałem w coś takiego i chętnie spróbuję.

Dotychczas tylko muliłem Crpg i Crpg oraz Crpg i gry akcji( aktualnie Broterhood). Więc dla odmiany pójdę do wojska i to za małą opłatą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numier ciekawy. Aczkolwiek wolałbym więcej klasyków typu diablo (Torchlight wymiata!). Nie wielu ludzi może kupić tą gre ponieważ nie lubią TAK HARDCOROWYCH klimatów. Nigdy nie grałem w Arme, więc postanowiłem przetrzęsnąć wszystkie płytki w domu i znalałem demo ArmA I (pierwsza część). Włączyłem grę odrazu na trybie Veteran i odrazu pierwszy przeciwnik i Game Over. Wtedy zrozumiałem, że to nie jest gra typu Cod (za co bardzo szanuję), przyłożyłem się i za 21 razem przszedłem misję. A potem już było z górki po takim przestawieniu. Niestety nie obyło się bez bugów, ale jak czytałem to gra ma słabe ładowanie (o jedynce mówie), jednakże ja takiego problemu nie miałem. Konfiguracja kompa: Windows Vista; 3 GB RAM; GeForce 9800GT; Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz. Ogólnie to chyba kupie ten numer, a wieśka 2 pożyczę od kolegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...