Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action SPEC 01/2011

Polecane posty

(żadnych awantur, love and pis, twoje prawo mieć swój gust :))Nie mam już niestety czasu żeby należycie odpisać, więc powiem tylko tyle, że oczywiście masz rację, że można się wczuć w bohatera gry komputerowej. Moje podejście do Baldura jest takie samo jak twoje. Tylko, że gry papierowe umożliwiają to wczucie w o wiele większym stopniu właśnie przez to, że cię nie ograniczają.

Zresztą, ja byłem w podobnym wieku, gdy zacząłem się interesować grami RPG. Tu nawet opisałem jak to się zaczęło: http://forum.cdaction.pl/RPGowe-poczatki-t65567.html Wcześniej też znałem tylko to co na kompa, ale gdy tylko usłyszałem (a właściwie przeczytałem) o tym, że można w to grać na papierze, od razu wiedziałem, że to jest to!

No i wcale nie trzeba szukać specjalnych miejsc do grania. Opowiedz o tym koledze bądź dwóm (najlepiej grać z trzema osobami MG + Gracze, ale tych jest zwykle straszny deficyt ;)) i spróbujcie. Jeśli Mistrz Gry będzie dobry, a gracze zdyscyplinują się do tego by trzymać klimat gry, to będziecie mieli przepyszną zabawę. Polecam też przeczytać ten krótki wpis blogowy: http://khaki.polter.pl/Wolsungowe-herezje-b11872 Powinien pokazać co można wykonać w czasie takiej małej sesji. :)

I podziękowania dla Smugglera. Mam nadzieję, że to ciekawy temat postów, a nie spadający poziom listów w AR natchnął go do tego wyróżnienia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerv0 wielkie dzięki na pewno zajrzę na tę strony i zgłębię niezbadany przeze mnie fenomen jakim dla mnie są papierowe rpg'i :) Pragnę ci także podziękować za bardzo ciekawą wymianę zdań dzięki, której mam nadzieję powiększę swoją wiedzę na temat rpg'ów papierowych a może nawet tak jak ty zostanę przy nich na dłużej. Nie martw się twoja odpowiedź była należycie należyta ;)

No i ode mnie także podziękowania dla Smugglera żeby nie było :D Przedmówca dobrze ujął nasze nadzieję odnośnie powodów ,,natchnienia'' Smugglera a ja wyrażę także swoje nadzieję, a mianowicie że nie była to ostatnia tak ciekawa i pouczająca dyskusja jakiej zaznam na tym forum tym bardziej że młody jestem a trochę wiedzy z różnych tematów się zawsze przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem numer specjalny cd-a patrze pisze pełna wersja ArmiaII i Robotica no więc kupuje wsadzam płytkę klika na zakładkę robotickem i niema żadnej instalki czy to jakiś kiepski żart ze strony redakcji?? nawet na stronce przed kupieniem czytałem że będzie taka pełna wersja no kurde jaki żal.Przynajmniej gazetę można poczytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem numer specjalny cd-a patrze pisze pełna wersja ArmiaII i Robotica no więc kupuje wsadzam płytkę klika na zakładkę robotickem i niema żadnej instalki czy to jakiś kiepski żart ze strony redakcji?? nawet na stronce przed kupieniem czytałem że będzie taka pełna wersja no kurde jaki żal.Przynajmniej gazetę można poczytać

Chyba trzeba bedzie dodac ikone ""Facepalm"...

Czytanie ze zrozumieniem tego co pisze na worku i w zapowiedzi pisma na forum najwyrazniej boli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...