Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

O dzieki za stronke ogarne ;)

Dodaj mnie do ziomków jak zaczniesz ogarniać, zbieram Pokemony ;D

Co do Michael'a ,Taa Jackson to byl gosc , swoja droga to cale spiewanie o pokoju smierdzialo mi zawsze hipisowkim (tak ? tak to sie odmienia ? Lulz ...) podejscie , alá John Lennon ,ktorego nie chce obrazac bo dokonal naprawde wielkich rzeczy i byl niesamowity pod wzgledem artystycznym ,ale sam dopial swego w 1980 roku .

Wiesz, to jest spoko - ale ja nie lubię takich smutów. Lubię, jak ktoś śpiewa o pokoju i się z tego cieszy, robi coś, co ma w sobie życie, a nie jakieś tam proklamacje z Biblii jak "Imagine" Lennona, nie wiem - nie dzierżę.

A co sadzisz o Beatles'ach ? Gdzie bym nie czytal o 100 najwazniejszych zespolach czy artystach tam wszedzie na pierwszych miejscach plasuja sie Beatelsi . Wiem ,ich muzyka naprawde zmienila ten gatunek artystyczny ,podoba mi sie ich muzyka naprawde jest fajna , ale nie jest to muzyka ktorej bym mogl sluchac na okraglo jak muzyka z epoki lat 30-50 np. Patsy Cline etc.

Bitelsi rządzą. Ostatnio dorwałem dyskografię zremasterowaną do stereo i leciałem po kolei - nikt nie ma tylu genialnych przebojów, co oni. Mógłbym słuchać non stop, ale nie mogę, bo moja kobieta nie dzierży i by mnie z domu wyrzuciła ;). Ale man... Please Mister Postman, Help, Taxman, Norwegian Wood, Hey Jude, I'm Only Sleeping - goddamn, mógłbym bez końca ;D.

Co do zupki , to czy jadles kiedys zupke chinske Won Ton ? Jesli przygotuje Ci ja ktos z talentem , zupka naprawde potrafi powalic na kolana , jest poprostu wysmienita ;) ;D , polecam sprobowac za granica w dobrej chinskiej restauracji. Bo w polsce raczej te zupki smierdza ...

Nie jadłem niestety :(. Muszę ogarniać, ale generalnie jak chcę takie rzeczy, to muszę w warunkach domowych ogarniać (bo - jak zauważyłeś - w polskich knajpach to ŚMIERDZI), a to drooga zabawa :(. Ostatnio jadłem jakąś inną za to, a powoli zabieramy się za prawdziwe ramen, chociaż cholera wie co z tego wyjdzie ;)

Jeżeli chodzi o muzykę, filmy, gry to lubisz czasem odpalić/poczytać/posłuchać coś starszego czy tylko nowości?

Lubisz Led Zeppelin?

1. Jedno i drugie, po równi praktycznie. Albo i nie - z książek wolę starocie, z muzyki raczej nowości. Lubię, jak płyta jest dobrze wyprodukowana i nagrana porządnie, starocie jakoś mi nieprzesadnie wchodzą. Rozbestwiam się na starość ;)

2. Nie, są w TOP 3 najbardziej znienawidzonych przeze mnie zespołów :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok , dodam :) .

Dziwne ze nie dodales piosenki Yesterday ;( , nie no dzolk ;) .

O kurcze Ramen , kojarzy mi sie to z Manga , i mam cholerna ochote to sprobowac ,zycze powodzenia i pochwal sie wrazeniami jak sprobujesz !

Wlasnie , Manga co o niej sadzisz ? Czytales kiedys ? A moze ogladales jakies Anime ? Wiem ,ze dla niektorych to dosc ciezki temat ale warto zapytac .

Widzialem na stronie ktora podales , twoje ratingi albumow ktorym dales 5 gwiadek i zauwazylem the Doors . Cholera stary , ten zespol jest poprostu genialny ,zespol z mojego dziecinstwa kiedy to mialem 2 lata i rodzice mi puszczali ten zespol na noc bo nie moglem zasnac , a ja przy tym zasypialem (ta wiem weird) . Ale kurcze nie sadzilem ,ze tobie tez sie ten zespol podoba .

Inna rzecz to Linkin Park , widze ze tez go lubisz ,a przynajmniej jego stare plyty , kurde szkoda mi tego zespolu na poczatku to byl naprawde fajny zespol z swietnymi kawalkami ktore naprawde wciagaly , potem druga plyta jeszcze mi sie podobala , ale kiedy zaczeli spiewac Chrzescijanskiego Rocka typu "god bless us everyone" to mi sie flaki przewracaly .

Musze przyznac ze jestes jedynym obok Marka Lenca redaktorow na CDA z ktorymi tak milo i luzno mozna pogadac ,a to sie chwali :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Ramen , kojarzy mi sie to z Manga , i mam cholerna ochote to sprobowac ,zycze powodzenia i pochwal sie wrazeniami jak sprobujesz !

Teraz kombinuję czy lepiej na sushi do kogoś, czy też w domu robić. Próbowałeś robić może?

Wlasnie , Manga co o niej sadzisz ? Czytales kiedys ? A moze ogladales jakies Anime ? Wiem ,ze dla niektorych to dosc ciezki temat ale warto zapytac .

Gdzieś tam już pisałem jakiś czas temu - uwielbiam. Ostatnio łoję japońskie filmy raczej, ale manga/anime = megasuperOKsprawa. Ostatnio jakieś klasyki od Ghibli łoiłem i wszystkie smutne pierdoły typu 5cm Per Second itd., uwielbiam ten klimat. No i manga - yeah, chociaż NIE STAĆ MNIE na to, a marzy mi się caaaała szafka wypełniona seriami skompletowanymi od A do Z :)

Widzialem na stronie ktora podales , twoje ratingi albumow ktorym dales 5 gwiadek i zauwazylem the Doors . Cholera stary , ten zespol jest poprostu genialny ,zespol z mojego dziecinstwa kiedy to mialem 2 lata i rodzice mi puszczali ten zespol na noc bo nie moglem zasnac , a ja przy tym zasypialem (ta wiem weird) . Ale kurcze nie sadzilem ,ze tobie tez sie ten zespol podoba .

The Doors to ja mam świątynię w domu ;). Mam chyba wszystko z książek o nich, co po polsku wyszło, kilka po angielsku, a i ciułałem chyba w liceum na ten boks Perception z wszystkimi płytami - dżizas, w dniu premiery kupiłem! :D. Najlepszy na świecie zespół, nie było i nie będzie lepszego ;)

Inna rzecz to Linkin Park , widze ze tez go lubisz ,a przynajmniej jego stare plyty , kurde szkoda mi tego zespolu na poczatku to byl naprawde fajny zespol z swietnymi kawalkami ktore naprawde wciagaly , potem druga plyta jeszcze mi sie podobala , ale kiedy zaczeli spiewac Chrzescijanskiego Rocka typu "god bless us everyone" to mi sie flaki przewracaly .

Linkin Park lubię pierwszą płytę - praktycznie tylko ją i ten album z remiksami. Reszta kompletnie mi nie wchodzi, a te ich ostatnie dokonania to jakaś tragedia, której nie ogarniam. "Hybrid" wchodzi mi głównie dlatego, że jest... hm, no perfekcyjne. Tam nie ma słabego kawałka, są przemyślane od A do Z, płyta jest wyprodukowana genialnie, sprzedała się genialnie, gitary chociaż banalne to MOC, a te mieszające się rapowodarte wokale w tamtych czasach jeszcze były czymś nowym i niespotykanym w muzyce popularnej - dalej mnie to jara, bo wciąż robili to świetnie. Teksty Chestera to koszmar, ale Shinoda daje mocno radę, chociaż kiczowato - ma świetne te liryksy ;)

Musze przyznac ze jestes jedynym obok Marka Lenca redaktorow na CDA z ktorymi tak milo i luzno mozna pogadac ,a to sie chwali :) .

Dzięki! :D. Ale wiesz - oni są zapracowani wszyscy bardzo, a ja tylko udaję, że coś robię i mam czas odpowiadać ;). No i zawsze miło pogadać, jak ktoś ma fajne pytanie do rozpoczęcia rozmowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj owszem ,robilem Sushi i nawet zarazilem tym paru moich znajomuch ktorzy zarazaja kolejnych ;) ,komu bym tego nie pokazal kazdemu sie podoba i smakuje ;) ,polecam sprobowac naprawde ,nie przepadam za rybka ,ale ten smak jest tak nie typowy ,zwlaszcza za co pare miesiecy odwiedzam sklep chinski gdzie kupuje specjalne sosy do sushi ,albo czarna fasole w tubce ^^ . Naprawde smak jest nieziemski polecam . Chociaz bardziej nurtuje mnie smak Ramen i jak to smakuje i do czego podobne to jest ;) .

Manga , taak to cos pieknego , ale powiedz jaki gatunek mangi Cie interesuje bo mnie osobiscie (ta wiem zapewne nie wielu to interesuje) to tylko cos z gatunku Naruto , rowniez Death Note , czy tez One Piece , sa to dosc ciekawe Mangi ale najbardziej interesuje mnie Naruto ,ciekawe jest to ze w rzeczywistosci naruto to nie jest bajeczka z Disney Channel czy cos podobnego , tylko jest to raczej momentami krwawa manga . Jesli interesuja Cie jakies inne gatunki to moze moglbys mi cos polecic ?

Ol meen , chetnie bym popisal ale jutro musze wstawac o 8 rano ; ( .

Mam nadzieje ze jutro jeszcze milo "porozmawiamy"

A i jutro zaczne dodawac raitingi na ta strone muzczna ;) .

Zycze milej nocy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj owszem ,robilem Sushi i nawet zarazilem tym paru moich znajomuch ktorzy zarazaja kolejnych ;) ,komu bym tego nie pokazal kazdemu sie podoba i smakuje ;) ,polecam sprobowac naprawde ,nie przepadam za rybka ,ale ten smak jest tak nie typowy ,zwlaszcza za co pare miesiecy odwiedzam sklep chinski gdzie kupuje specjalne sosy do sushi ,albo czarna fasole w tubce ^^ . Naprawde smak jest nieziemski polecam . Chociaz bardziej nurtuje mnie smak Ramen i jak to smakuje i do czego podobne to jest ;) .

Moja sąsiadka robiła i rzeczywiście - to jest genialne. Uwielbiam wasabi zresztą i w ogóle - ten smak - goddamn, to jest jakiś kosmos. Niesamowita sprawa, nie mamy w polskiej kuchni nic, co by się zbliżało nawet :D. A jak robisz i jakie sushi?

Manga , taak to cos pieknego , ale powiedz jaki gatunek mangi Cie interesuje bo mnie osobiscie (ta wiem zapewne nie wielu to interesuje) to tylko cos z gatunku Naruto , rowniez Death Note , czy tez One Piece , sa to dosc ciekawe Mangi ale najbardziej interesuje mnie Naruto ,ciekawe jest to ze w rzeczywistosci naruto to nie jest bajeczka z Disney Channel czy cos podobnego , tylko jest to raczej momentami krwawa manga . Jesli interesuja Cie jakies inne gatunki to moze moglbys mi cos polecic ?

Ja ten, no, raczej nie siedzę w tych bijatykowych mangach i animach - przygodowce też mnie nie kręcą, jakoś nie mam czasu na te sprawy, czasami tylko sobie Dragon Balla jakiegoś odpalę, ale raczej anime. Death Note za to - mocno w porządku, chociaż widziałem tylko filmy i parę odcinków anime, świetna sprawa. Z mang wolę te "nic się nie dzieje, ale jest ciekawie", tytułami raczej nie rzucę, bo gdzieś mi się zgubił notatnik z tym wszystkim, a z głowy o tej porze już nie polecę - ale obadaj Fullmetal Alchemist, Hellsing (koniecznie)... Dejm, do japońskich tytułów pamięci nie mam, więc nie podam, moich ulubionych też nie, bo to działa "przeczytałem, zapomniałem tytuł".... ale jak lubisz Narutasy i insze - k o n i e c z n i e Hellsinga obadaj, to jest trafiony-zatopiony, to się wszystkim podoba :D

Ol meen , chetnie bym popisal ale jutro musze wstawac o 8 rano ; ( .

Ja mam pociąg 8:40, się w nim wyśpię może ;)

Mam nadzieje ze jutro jeszcze milo "porozmawiamy"

A i jutro zaczne dodawac raitingi na ta strone muzczna ;) .

Zycze milej nocy ;)

Jutro jestem poza domem i wracam dopiero w niedzielę, itd., ale jak będę przy kompie i coś tu się pojawi, to postaram się odpisać ;).

Dodawaj ratingi i szukaj nowych rzeczy! Moje serce rośnie, jak widzę ludzi zainteresowanych muzyką :)

No i dobranocka! Miło się gadało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to znowu ja ;)

Coz jakie i jak robie sushi ?

Jakie ?

Normalne czesto robie z warzywami ,owocami morza , wodorostami nori , rybami oczywiscie , nawet z jajkiem probowalem ale cos mi nie podeszlo . Oczywiscie probuje rozne kombinacje ;) .

Oczywiscie do tego sos sojowy , to pewne , czesto chrzan wasabi .

Jak ? Tradycyjna metoda zwijania wszystkiego bambusowa mata ;) , polecam goraca taki sposob ;) . Nie probowalem golymi rekoma i jakos nie mam zamiaru :D .

Wlasnie czytalem hellsinga "in inglish of korz" i powiem Ci ze to jest swietne , dzieki wielkie za polecenie tego ;) , a ja Ci polecam obadac jakiegos death note'a czy cos ;) . Nie jest to nawalanka w stylu naruto , lecz to swietne 38 odcinkowe anime chyba ze wolisz mange , ale naprawde chlopak geniusz ;) .

A powiedz Berlin jak masz na imie , jesli oczywiscie moge wiedziec :) , jesli pytam o imie to wypadaloby sie przedstawic ja mam na imie Piotr/ek ;) .

Co masz zamiar robic po twoich nadwyraz interesujacych i rozwijajacych studiach ? Wiazesz swoja przyszlosc z czyms innym niz CDA czy moze jednak CDA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz jakie i jak robie sushi ?

Jakie ?

Normalne czesto robie z warzywami ,owocami morza , wodorostami nori , rybami oczywiscie , nawet z jajkiem probowalem ale cos mi nie podeszlo . Oczywiscie probuje rozne kombinacje ;) .

Oczywiscie do tego sos sojowy , to pewne , czesto chrzan wasabi .

Jak ? Tradycyjna metoda zwijania wszystkiego bambusowa mata ;) , polecam goraca taki sposob ;) . Nie probowalem golymi rekoma i jakos nie mam zamiaru :D .ż-

MUSZE TO OGARNĄĆ!!! :D

Wlasnie czytalem hellsinga "in inglish of korz" i powiem Ci ze to jest swietne , dzieki wielkie za polecenie tego ;) , a ja Ci polecam obadac jakiegos death note'a czy cos ;) . Nie jest to nawalanka w stylu naruto , lecz to swietne 38 odcinkowe anime chyba ze wolisz mange , ale naprawde chlopak geniusz ;) .

Cieszę się, że Hellsing ci wszedł ;). Tam im dalej jest, tym lepiej - obejrzyj sobie też serię animowaną OVA, bo serial telewizyjny to koszmar jakiś. Death Note po filmach mnie interesuje, ale słyszałem, że w sumie są mocno wierne mandze i anime, więc raczej niekoniecznie mam czas, żeby wszystko powtarzać :) Warto?

A powiedz Berlin jak masz na imie , jesli oczywiscie moge wiedziec :) , jesli pytam o imie to wypadaloby sie przedstawic ja mam na imie Piotr/ek ;) .

Siema Piotrek! Raczej wolałbym publicznie się nie zdradzać, bo oddzielam totalnie CD-A od mojego życia prywatnego i "osobowości prywatnej" - Berlin na CD-A to jedna osoba, Berlin gdzie indziej to inna osoba, a ja-ja to jeszcze inna osoba ;) Mam nadzieję, że rozumiesz - nie chcę w żaden sposób być "osobą publiczną", czy czymkolwiek w tym stylu, jakkolwiek gwiazdorsko by to nie brzmiało. Ale o takich rzeczach to możemy na PW pogadać, ew Google Talk: najlepsza metoda ogarnięcia mnie w necie i chatowania ze mną ;)

Co masz zamiar robic po twoich nadwyraz interesujacych i rozwijajacych studiach ? Wiazesz swoja przyszlosc z czyms innym niz CDA czy moze jednak CDA ?

Weź przestań z tymi studiami :-/ We wrześniu poprawki mnie czekają, a kompletnie nie mam ochoty tych kochanych wykładowców oglądać, bo to jakaś tragedia jest - na szczęście mam prywatną szkołę, więc jak koleś sobie robi jaja z moim dyktandem, to jest jego problem, a nie mój i mogę pyskować ;).

A przyszłość: cholera wie, to nigdy nie jest w żaden sposób pewne. Jak mnie za kilka miesięcy Smuggler ścierą pogoni, to raczej nic z tego CDA nie będzie (chociaż rzeczywiście: to największe "pragnienie" teraz i jeden z nielicznych "realnych" planów na czas najbliższy).

Ale ogólnie mam zamiar być wielką gwiazdą rocka i spać na łóżku ze studolarówek, tyle że chyba nic z tego nie będzie... :D. Na pewno nie mam zamiaru robić niczego, co jest jakkolwiek związane z moim kierunkiem studiów - ot uroki polskiej edukacji ;). A ty co planujesz, co robisz teraz?

Ale masz stary timing - dostałem powiadomienie, że tu napisałeś w momencie, kiedy wysiadałem z taksówki pod domem, tylko nie zdążyłem wczoraj odpisać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam teraz Hellsinga regularnie , a co do Death Note'a to jest warto i to jak najbardziej uwierz , filmow nie ogladalem tylko anime i przeczytalem mange czyli 2 razy to samo praktycznie .

Nie ma sprawy , calkowicie Cie rozumiem ;) ,a przynajmniej sie staram :) moze jak tu popiszemy troche i sie ,ze tak powiem "zblizymy" popiszemy troche na jakis communicators'ach .

Ta studia z angielskiego we wroclawiu ,wiem cos o tym . Odrazu odpowiem Ci na pytanie co robie . Kiedy 3 lata temu chcialem pojsc na kierunek angielski okazalo sie ze nie ma poziomu mi odpowiadajacego ... Zalamalem sie , nie wiedzialem ,ze tak ciezko w Polsce o poziom wyzszy nic C1 ,ale mniejsza o to ,okazalo sie ze moge zdawac egzaminy semestralne i nie musze chodzic na wyklady i inne pierdoly .

Coz zycze Ci powodzenia w spelnianiu marzen ^^ :D , ja teraz jestem na Kierunku Matematyka - Infa , i jest fajnie choc za ciezko to tam nie jest .

Heh to jaja z tym timingiem , jak tam bylo na vacation powiedz lepiej :) , i gdzie ty wogole byles Berlin ;) .

A powiedz czy pamietasz taka gre jak Neverhood i powiedz jak ja oceniasz ? Moim zdaniem jest to najlepsza przygodowka ever, i zaden Monkey Island z tym sie rownac nie moze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weeze,

LOL, to ty kozak jesteś z tego angielskiego! Ja idę na trzeci rok i nawet gramatyki porządnie nie umiem - lepiej więc dla świata, żebym w zawodzie nie pracował ;D. Matematyka-infa? Dżizas, poza moim zasięgiem kompletnie, bo z matmy jestem cieciem totalnym, ale takim absolutnym ;) Chociaż chciałbym coś poprogramować kiedyś, próbowałem z C++, ale czasu nie ma...

Byłem w Warszawie na spotkaniu-takim-tam-z-takimi-tam-ludźmi-z-takiej-tam-strony i u kumpla, teraz kumpel siedzi u mnie i jest spoko ;). Ciężko to nazwać 'urlopem', albo 'wakacjami', ale nad tym też trzeba popracować, bo wakacje cały czas przed kompjutrem fajne nie są ;)

Neverhood, człowieniu! Jedna z najlepszych w historii, a ja kocham gry w dziwacznych stylach utrzymane - wolę Grim Fandango, ale Neverhood jest w absolutnie ścisłej czołówce. Nawet kombinowałem, żeby to na Win7 odpalić i ostatnio sobie odświeżałem :)

@Spriggs,

Dobrze wyczuwasz ;). Nie dzierżę DRM, nienawidzę głupkowatych zabezpieczeń, nie ogarniam jak można utrudniać życie ludziom, którzy płacą za produkt jednocześnie wiedząc dobrze o tym, że gra tydzień po premierze będzie w wersji całkowicie grywalnej na torrentach. Paranoja - a Ubisoft ostatnio mi strasznie podpada tymi swoimi pomysłami w stylu "Masz tu kod, nie sprzedawaj gry, a jak sprzedasz to pamiętaj, że ten drugi koleś będzie musial zapłacić za multi". I to ile? 10 dolarów? 30? Nawet nie pamiętam, wyrzucam takie rzeczy z głowy, bo mi tylko ciśnienie skacze, jak o tym myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam kozak odrazu , troche cos tam umiem ;) .

To zorganizuj sobie cos ;) i pochwal sie gdzie jedziesz :) .

Ta Grim Fandango swietna gra , ale jakos Neverhood jednak mi bardzie podszedl ... :)

A teraz z innej beczki , powiedz czy przed zostaniem wspolpracownikiem CDA ,czy czytales CDA ? Dlugo ? Zastanawia mnie to bardzo , bo to dosc smieszna sytuacja .

Bo nie wiem czy wiesz ale Qník to 10-11 lat temu byl czytelnikiem , ale ze pisal duzo ladnych listow zostal redaktorem ! To dosc smieszna sytuacja , dlatego zastanawia mnie jak to bylo z toba ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki , powiedz czy przed zostaniem wspolpracownikiem CDA ,czy czytales CDA ? Dlugo ? Zastanawia mnie to bardzo , bo to dosc smieszna sytuacja .

Bo nie wiem czy wiesz ale Qník to 10-11 lat temu byl czytelnikiem , ale ze pisal duzo ladnych listow zostal redaktorem ! To dosc smieszna sytuacja , dlatego zastanawia mnie jak to bylo z toba ;) .

Yeaah, czytałem CDA i to całkiem długo. Jakoś od 1997-1998, nie pamiętam dokładnie, a wszystkie stare numery mam po pudłach jakichś więc nie mam jak sprawdzić, a i wyszukiwarka na stronie naszej wspaniałej pokazuje tylko kilka lat wstecz to wszystko :/.

Pamiętam jednak jeszcze długaśne AR, "jak cię toporknę pierdołkiem to trupniesz padem", Archwimilimilopotopoczerpaczkiwiczanina (z pamięci, mogłem się pomylić) w Action Magu, czarne płyty i insze 'kultowe' rzeczy ;). Potem - jak wszyscy wiemy - zeszli na psy, ale wciąż kupowałem ;). Qnika z dawnych czasów też pamięęętam, a także jego epicki trolling jak wkręcał na IRC-u, że Troy jest kobietą ;)

A ty od kiedy czytasz? Twój pierwszy numer?

podratuje cię co myślisz o grach w CD-ACTION i inne kto wymyśla okładki :blink::rozpacz: proszę o odpowiedź :tancze::pokerglass:

mysle że som fajne bo som fajne i normalnie som drogie w sklepach bo tak jakos tez lubie jak som za darmo do gazety ale nie wiem prawde mowiac bynajmniej chyba OK no i nie wiem kto robi okladki ale pewnie jacys grafikowie w redakcji co siedzom i skladajo gazete tam bo muszo :blink::rozpacz::tancze::pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle że som fajne bo som fajne i normalnie som drogie w sklepach bo tak jakos tez lubie jak som za darmo do gazety ale nie wiem prawde mowiac bynajmniej chyba OK no i nie wiem kto robi okladki ale pewnie jacys grafikowie w redakcji co siedzom i skladajo gazete tam bo muszo :blink::rozpacz::tancze::pokerglass:

Roflmao m8 . ^^

Taa , czytam od poczatku istnienia CD-Action tzn. od pierwszego numeru , i pamietam czasy jak to Smuggler pomagal w pisaniu w AR , heh zabawnie sie czyta stare numery kiedy to Smuggler odpowiada na pytania tak z obwiazku i bez trollingu .

A IRC'a tez pamietam i te czasy byly istnie przeswietne .

No a teraz przejdzmy do innego tematu , Konsole vs. PC , nie bedziemy walczyc co jest lepsze , tylko sie spytam czy masz PC'ta czy moze jednak masz na poleczce tudziez na ziemi pod TV konsolke ?

Pozdrowionka od rodzionka ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz przejdzmy do innego tematu , Konsole vs. PC , nie bedziemy walczyc co jest lepsze , tylko sie spytam czy masz PC'ta czy moze jednak masz na poleczce tudziez na ziemi pod TV konsolke ?

To będzie bardzo niepopularne w tych czasach, co powiem, ale mam w domu całkiem sprawnego peceta i uważam go za jedyną poważną platformę do grania - kiedy siadam wygodnie przy konsoli, to albo zasypiam z miejsca, bo za dużo relaksu na raz, to niezdrowe, albo czuję, jakbym marnował czas. Nie gram już praktycznie "dla przyjemności" - na pewno bardzo rzadko - bo nie mam na to czasu i generalnie traktuję konsole jako coś, co jest zwyczajną rozrywką, ale i żal mi na to kasy ;). Mam w domu PC, Wii i DS-a, w ogóle nie interesuje mnie rozkładówka tytułów Xboksowych, a i od dłuższego czasu zbieram na PS3, ale jakoś ta kasa się rozchodzi na wyprzedażach na Steamie ;)

Ogólnie: mam Wii do pierdół, DS-a do zabawy w jRPG i inne dziwne rzeczy i PC-ta do grania. Może nie pogram w Halo, ale to niewielka strata ;).

Dlatego też nie recenzuję konsolówek, a i zawsze moje wrażenia z gier oparte są na pecetowych wersjach i tradycyjnym zestawie mysz i klawiatura. Pewnie to średniowieczne trochę w tych czasach, ale dopóki nie będę zarabiać kupy forsy - prędko ta sytuacja się raczej nie zmieni ;)

A mnie naszło pytanie o drugiej w nocy. Czy masz zniżki na CDA ? A może nie masz po prostu dostajesz za darmo:) ? A jeśli nie będzie żadnej potwierdzającej na te dwa pytania odpowiedzi to mam kolejne. Czy nadal kupujesz CDA ?

Różnie to bywa - zależy czy ktoś ma wolny egzemplarz, czy pojawię się w redakcji itd., ale raczej chodzę do kiosku. Trochę to zabawne, ale nawet nie orientowałem się w temacie ;). Prawdopodobnie jakbym chciał i spytał, to bym dostawał to za darmo, ale póki co nie chcę nikomu tyłka zawracać. Ostatnio jak spytałem Huta, czy ma Plejboksa nowego, to mi dał po chwili, więc pewnie wielkiego problemu z takimi rzeczami by nie było... no ale trzeba się spytać, a zawsze są ważniejsze rzeczy do obgadania ;)

Nooo, masz odpowiedź o drugiej w nocy ;)

Może trochę głupie pytanie, ale sam zrobiłeś swój avatar czy pożyczyłeś z neta?

"Pożyczyłem" z neta. Ten tutaj: http://www.cdaction.pl/news-20749/czasami-...em-ukradne.html narysowała mi moja, niedługo pewnie też mi narysuje autorską wersję tego, co mam teraz, ale ogólnie - "computer guy reaction face blue" w google i wyskoczy ci pełna wspaniała galeria tego typu obrazków i reakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałeś się moim ulubionym redaktorem za to że odpisałeś tak szybko. Nie ale serio co ty do cholery robisz o 2 w nocy ? (już w pół do 3 :))

Siedzę ze znajomymi i kobitą, zamulamy i krzyczą na mnie, że mam już wyjść z pracy ;)

A ty co o tej porze robisz, człowieniu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera , wiem co mowisz ... sam tak mam , mimo ze jestem zawzietym konsolowcem mam PS3 i X'a i Wii i PC tez i to nawet nie slabego bo z i5 i karta HD 6770 , to powiem Ci szczerze ze kazda konsola ma swoje zalety i wady , np. w takie MW2 wole sobie pograc na X'ie niz na PS3 . Ale na takiego X'a mam ledwo 10 tytulow na PS3 ponad 100 a na wii to kupuje gry typu Pokemon czy wlasnie inne zeldy i Mario .

Mam tez nawet DS'a od 6 lat , i powiem Ci ze to najelpsza konsole przenosna ever , 3DS tez fajny , ale jeszcze w Ocarine nie gralem ;) .

Ale kurcze wiem co mowisz z tym marnowaniem czasu , sam tak mam ze jak sobie sprowadze 2-3 nowe tytuly to przy zasiadaniu do nich czuje ze to jednak troche tracenie czasu , ale mimo wszystko milo mi sie w ten czas traci .

A ta nawiasem to gdzie chodzisz na Studia ? We wrocku bo troche mi wypadlo z glowy zapytac .

A teraz inna sprawa , powiedz czy lubisz gatunki ksiazek - Fantasy ? Jesli tak to jakie ? C.S Lewis i jego Narnia ? Czy moze taki Tolkien ? Czy moze cos innego ? Moze Cie teraz zdziwie ,ale moim mistrzem gatunku jest Tolkien i jego srodziemie , a zwlaszcza Silimarilion ktorego przeczytalem jakies 3-4 razy . Ja np. takiego Pratchett nie dzieze , wiem ze teraz moga mnie fani zadzgac,zjesc , zabic etc. ale mnie poprostu jego ksiazki nie smiesza i ich najzwyczejniej w swiecie nie lubie . Tolkien . Ta wiem ze dla niektorych jego ksiazki sa nudne i ze to jedno pierwotne zlo jest przestarzale etc. ale mnie to wciaga . A ty ? Co lubisz ? ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, które mnie opisuje :) - ulubiony gatunek gier i dlaczego to RPG, które kochasz dzięki Tormentowi? ^^ A z fanboj mode off - co sądzisz o gatunku RPG i P:Torment?

I pytanie bonusowe (za fajny awatar ;)): czy Mac Abra naprawdę jest taki bezpośredni i otwarty dla (w gruncie rzeczy) obcych ludzi, czyt. redaktorów?

I z rozpędu trzecie pytanko: co Cię najbardziej urzekło w redakcji (chodzi zarówno o budynek, jak i stworzenia tam przebywające [smuggler też się liczy, jakby co])?

Pozdrawiam.

PS Mimo, że pytania zadane z otoczką nonsensu, proszę o poważne odpowiedzi lub również z ww. otoczką. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...