Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Yeah, jak najbardziej! Chcemy robić kilka streamów na tydzień - dzisiaj tylko sprawdzaliśmy czy to działa, jak działa, czy kogokolwiek to interesuje :)

Prawdopodobnie interesuje więc będziemy się starali wymyślać coraz to nowe, ciekawsze rzeczy :)

Magicka -- good idea!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka -- good idea!

Ten moment gdy przy kilku setkach widzów na żywo przez przypadek "psujesz" zaklęcie i rozwalasz towarzyszy - bezcenny :)

Nic już mnie nie dziwi. Nic.

Skoro tak to zapraszam do grajdoła. Próbujemy tam zorganizować sesję medio :)

Kill la Kill nie oglądam, ale coś widziałem na blogach, że się jaraliście więc może spróbuję

Jeśli podobało ci się TTGL to Kill la KIll również powinno się spodobać. W końcu to dzieło tych samych ludzi. Animiec kompletnie odejechany w kosmos ;)

Co do High School DxD... Cóż, gratuluje. Ja zrezygnowałem po samych screenach. Oglądasz w ogóle coś z obecnego sezonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir

Taa, bo znajdę czas na sesję jeszcze... :D

Z anime to teraz postanowiłem wziąć się za Sayonara Zetsubou Sensei. Znajomi zachwalają strasznie, a ja chyba już nie mogę tych gdzie jest akcja akcja akcja cycki akcja oglądać. Od SNK mnie odrzuciło (przegadane i ten płaczliwy blond bachor), potrzebuję czegoś przeintelektualizowanego, dobrego ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Legend of Galactic Heroes? To przecież tylko 110 odcinków jezyk2.GIF Zawsze pozostaje Kara no Kyoukai, bo jeśli dobrze pamiętam to kiedyś wspominałeś, że nie oglądałeś (a że to tylko 7 nie za długich filmów to wiele czasu też nie pożre).

Jak zobaczysz Senseia to liczę na jakąś malutką opinię (choćby i na PW) bo sam za serię planuję się zabrać, ale jakoś nigdy nie mogę się zdecydować. Zawsze biorę się za co innego.

SnK też przestałem oglądać, ale z innych powodów. Jestem na bieżąco z mangą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin, czytam wlasnie w robocie Twoja recke Pokemonow i ostatnie zdanie oddaje sens wszystkiego :) Wlasnie dla tej produkcji (Y bo jest Charizard na okladce :P) zamowilem 3DS-a z Amazona, ktory dotrze do mnie wraz z gra po weekendzie. Moje pytanie w zwiazku z tym - czlek podchodzacy pierwszy raz do PokeRPG, a lubiacy jrpgi bedzie dobrze sie z nia bawil? I co zacnego ograc na tebkonsole zaraz po Pokemonach - mowa oczywiscie o jakims rpg :) Pozdro i nie dawaj sie malkotentom pierniczacym, ze Berlin jest suaby. Nie znaja sie :P

Ps. I jeszcze jedno - okna masz teraz szczelne? Bo od wtorku ma pizgac sniegiem ponoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez Berlin, Listopad 24, 2013 - żal
Ukryte przez Berlin, Listopad 24, 2013 - żal

Nie jemu wyjaśniaj, tylko mi wyjaśnij czemu ty mi nie odpisujesz pracusiu jeden? Ta farba aż tak źle na ciebie podziałała? co.gif (ałałaałałaałała)

Link do komentarza

Berlin, czytam wlasnie w robocie Twoja recke Pokemonow i ostatnie zdanie oddaje sens wszystkiego smile_prosty.gif Wlasnie dla tej produkcji (Y bo jest Charizard na okladce tongue_prosty.gif) zamowilem 3DS-a z Amazona, ktory dotrze do mnie wraz z gra po weekendzie. Moje pytanie w zwiazku z tym - czlek podchodzacy pierwszy raz do PokeRPG, a lubiacy jrpgi bedzie dobrze sie z nia bawil? I co zacnego ograc na tebkonsole zaraz po Pokemonach - mowa oczywiscie o jakims rpg smile_prosty.gif

Najs! 3DS jest świetnym wyborem :)

PokePoke podejdzie ci bardzo -- to nie jest "jRPG" w klasycznym stylu, bo tekstu w nim malutko a fabuła jest raczej drugorzędna. Mechanika gry jest jednak naprawdę potężna i jak się wkręcisz w hodowanie, trenowanie, a potem odważysz wskoczyć do multi, to masz setki godzin z głowy :)

Co do RPG i jRPG -- możesz tanio kupić gry z DS-a, jeżeli nie miałeś z nimi do czynienia do tej pory. Wskocz tutaj: http://www.cdaction.pl/artykul-35764/weekend-pozegnanie-z-ds-em-20-gier-w-ktore-musicie-zagrac.html - spikain polecał kilka naprawdę świetnych rzeczy, a 3DS ma wsteczną kompatybilność z DS-em :). Jeżeli szukasz czegoś konkretnie pod 3DS-a, to znacznie lepiej będzie ci w stanie właśnie spikain doradzić - ja trochę z obiegu wypadłem :)

Pozdro i nie dawaj sie malkotentom pierniczacym, ze Berlin jest suaby. Nie znaja sie tongue_prosty.gif

:)

Ps. I jeszcze jedno - okna masz teraz szczelne? Bo od wtorku ma pizgac sniegiem ponoc wink_prosty.gif

Uszczelnione, ale wciąż czekają na wymianę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila od kuriera, że we wtorek będzie u mnie z cudeńko od Nintendo w rozmiarze XL :P. Y na start, a potem jeśli Pokemony mnie naprawdę wciągną to planuję zakup jakiś Black lub White, chyba że którąś część polecasz szczególnie?

Właśnie przeczytałem wasz tekst o grach na DS-a i kilka perełek dla siebie znalazłem smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila od kuriera, że we wtorek będzie u mnie z cudeńko od Nintendo w rozmiarze XL tongue_prosty.gif. Y na start, a potem jeśli Pokemony mnie naprawdę wciągną to planuję zakup jakiś Black lub White, chyba że którąś część polecasz szczególnie?

Właśnie przeczytałem wasz tekst o grach na DS-a i kilka perełek dla siebie znalazłem smile_prosty.gif

B/W jednak bym odradził -- niestety BW i BW2 są w porównaniu z X/Y po prostu... no, gorsze ;). Jak wciągną cię Pokemony po X/Y to możesz skoczyć do HeartGold/SoulSilver, bo nie dość, że nostalgia, to świetnie się w nie gra na ekranie dotykowym. Najlepszy interfejs w historii PokePoke :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może nie jesteś moim ulubionym redaktorem CD-A, ale podziwiam to, że odważyłeś się skrytykować GTA dając jej podajże 7. Dałeś mi wtedy do zrozumienia, że wielkie hity nie mogą na starcie dostawać 9+. Z perspektywy czasu bardziej wolę Saints Row za poczucie humoru i dystans. Czy twoim zdaniem do trójki po raz kolejny powinna dołączyć Mafia?.

2. Dlaczego ludzie kupują gry od Techlandu skoro wiadomo, że te gry trafią do Cd-a? ;)

3. Dlaczego masz ksywkę Berlin, a nie na przykład: Zwinny Janusz?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startowanie od Pokemonów Y? To trochę świętokradztwo, dlaczego nie popychasz ludzi w stronę klasyki? Red, Blue, Yellow, Silver, Gold, Crystal, Rubiny, Szapiry, Emeraldy, Fire Redy... To przecież zabawa na lata i chyba nie da się be tego w pełni docenić cudowności X/Y :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka do Berlina:

1. Kibicujesz jakiemuś zespołowi/ zawodnikowi? W dowolnej dyscyplinie sportowej.

2. Czy uważasz, że komputer zamazuje, a nawet skreśla więzi międzyludzkie?

3. Najlepiej wspominaną książką przez Ciebie jest? Jak byś mógł, króciutko dlaczego.

@up

Ah Pokemon Yellow widzę, że znamy się na rzeczy ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smokes

Nie zabiłem ale długo byłem obrażony ;D

@wysokiandrzej

Cieszę sie bardzo - w mojej wizji swiata to właśnie te największe gry powinny byc traktowane najostrzej i bez żadnej taryfy ulgowej. Na przykład CoD Ghosts to choroba, rak na naszej branży i w mojej skali zasługuje na 2/10 w wersji pecetowej. Ale dobrze ze to tylko moja osobista wizja świata :D

Nie wiadomo, ze gry Techlandu trafia do CDA, nigdy nic nie wiadomo :)

Raczej Gupi Berlin :]

@Gofer

Bo klasyka po latach jest najcześciej nie do strawienia. Jak oglądałem Star Trek to najdalej byłem w stanie cofnąć sie do NG, TOG jest dla mnie nie do obejrzenia.

@ArchaidowyPL

1. Niet

2. Tez chyba nie, ale to jakis potężny temat jest z masa wątków a nie post na forum ;)

3. To sie zmienia co chwile, w tej chwili np myśle ze chętnie bym wrócił do Kafki nad morzem Murakamiego. Bo klimat, bo narracja, bo te obrazy, postacie, bo treść, bo Murakami.

@inzagh2

Oj strasznie trudne pytanie ;) stawiam na Long hard road out of hell, na No one here gest out alive, na Fight club... I masę innych.

I oczywiście Rogasia z doliny roztoki - po tej książce znienawidzilem szkole i wszystko, co z nią związane ;)

@lowi

Naaaah

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...