Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Masz może ulubioną grę pod względem fabularnym, coś co oprócz zwykłego zaznajomienia z fabuła wyzwala wiele emocji?

Jeżeli nie, to co mógłbyś polecić człowiekowi szukającemu emocji w grach i zaangażowania fabularnego (gram we wszystkie gatunki i jestem już po "Dear Esther" czy "The Walking Dead"), którego obecnie ulubioną produkcją jest "To the Moon"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dawno tu nie zaglądałeś, ale co tam.

Jesteś największym fanem Dark Souls jakiego widziałem. Oglądałem twoje "zagrajmy" - szczególnie spodobał mi się odcinek o multi. Miło widzieć kogoś, kto czerpie taką radość z gry.

Planuję kupić niedługo Dark Souls 2 na PS3 i dzięki Tobie nauczyłem się m.in. zasad walki z bossami (chciwość) czy "etykiety" pojedynków.

Mam do Ciebie kilka pytań odnośnie Dark Souls 2:

1. Czy po premierze na PC zamierzasz przesiąść się na komputer?

2. Naprawdę masz ochotę przechodzić grę raz jeszcze po zaliczeniu jej na potrzeby recenzji?

3. Jak wyobrażasz sobie teoretyczne Dark Souls 3? Czy From Software zdoła ulepszyć "grę doskonałą"?

Mam nadzieję, że nie zawracam Ci głowy. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spędziłeś sylwestra i dlaczego na FA smile_prosty2.gif ?

Masz postanowienia noworoczne?

Bo mam w domu dwa psy, a psy + fajerwerki = koszmar, a psów nie ma z kim zostawić, dlatego siedzę w domu na sylwestra. To znaczy -- nawet gdybym miał je z kim zostawić, to siedziałbym w domu na sylwestra biggrin_prosty.gif

Postanowienia noworoczne? Kilka mam, ale nie wypada o nich mówić smile_prosty.gif

Jeśli Saints Row IV miałby mieć polski dubbing to jakich aktorów najbardziej chciałbyś usłyszeć w grze?

Nie jestem w stanie odpowiedzieć -- ta gra jest tak bardzo amerykańska, że polski mi w ogóle do niej nie pasuje smile_prosty.gif

Masz może ulubioną grę pod względem fabularnym, coś co oprócz zwykłego zaznajomienia z fabuła wyzwala wiele emocji?

Jeżeli nie, to co mógłbyś polecić człowiekowi szukającemu emocji w grach i zaangażowania fabularnego (gram we wszystkie gatunki i jestem już po "Dear Esther" czy "The Walking Dead"), którego obecnie ulubioną produkcją jest "To the Moon"?

Jeżeli szukasz zakręconej fabuły, która ma milion wątków i możesz w niej grzebać -- a i grzebią z niej twórcy gier aktualnie i to hurtem -- to leć serię Metal Gear Solid od jedynki z PSX-a do czwórki. Niektóre motywy tam się pojawiające są rozwijane w nowoczesnych grach - np. Spec Ops: The Line jest fragmentami mocno inspirowane tym, co Kojima próbował przekazać lata temu. Z takich "wyciskaczy łez" typu To the Moon... nic mi do głowy teraz nie przychodzi. Jeżeli jednak chcesz trochę fantasy, smutku itd., to ogarnij Dark Souls smile_prosty.gif

Wróciłeś już do Polski? Jak tam w kraju kwitnącej wiśni? smile_prosty2.gif

Jak to pisałeś, to chyba już byłem w domu -- w Japonii było i fajnie i niefajnie smile_prosty.gif. Jak chyba w każdym kraju. Generalnie -- nie mogła dorosnać do oczekiwań.

Widzę, że dawno tu nie zaglądałeś, ale co tam.

Jesteś największym fanem Dark Souls jakiego widziałem. Oglądałem twoje "zagrajmy" - szczególnie spodobał mi się odcinek o multi. Miło widzieć kogoś, kto czerpie taką radość z gry.

Planuję kupić niedługo Dark Souls 2 na PS3 i dzięki Tobie nauczyłem się m.in. zasad walki z bossami (chciwość) czy "etykiety" pojedynków.

Mam do Ciebie kilka pytań odnośnie Dark Souls 2:

1. Czy po premierze na PC zamierzasz przesiąść się na komputer?

2. Naprawdę masz ochotę przechodzić grę raz jeszcze po zaliczeniu jej na potrzeby recenzji?

3. Jak wyobrażasz sobie teoretyczne Dark Souls 3? Czy From Software zdoła ulepszyć "grę doskonałą"?

Mam nadzieję, że nie zawracam Ci głowy. Pozdrawiam.

Hejka!

Są tacy hardkorowcy, którzy mają i jedynkę i powoli już dwójkę w małych palcach, że się przy nich rumienię biggrin_prosty.gif Mogę grać w miarę kompetentnie, ale do grania w te rzeczy "dobrze" jeszcze mi baaaaaaaaaaardzo dużo brakuje smile_prosty.gif

1. Na pewno zrobię nową postać i będę grać na niej z kumplami którzy biorą wersję pecetową. Potem -- zobaczę, kwestia wygody.

2. Yeah, przechodzę jeszcze raz w redakcji na potrzeby letsplejów, a do tego jeszcze raz w domu dla przyjemności smile_prosty.gif

3. Nie mam najmniejszego pojęcia - serio. Nie wiem jak można poprawić to, co zrobili w dwójce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, postaram się gdzieś kupić MGS, a sam jestem w trakcie przechodzenia pierwszego Dark Souls i radzę sobie jakoś smile_prosty.gif

To jeszcze tylko jedno pytanie - Czy opłaca się kupować MGS HD Collection na X360 (mam PC'ta i Xbox'a) czy szukać jakichś alternatywnych dróg?

I przy okazji - jestem zupełnie zagubiony w numeracji Final Fantasy.. Od której części polecasz zacząć z nią przygodę i w jakiej kolejności przechodzić następne? biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Bladejs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

z EXPO , można wyczytać , że miałeś możliwość zagrać w Lords of the Fallen . Jak oceniasz tą produkcję , czy twym zdaniem będzie to druga po Dark Soul II klimatyczna oraz wymagająca produkcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, postaram się gdzieś kupić MGS, a sam jestem w trakcie przechodzenia pierwszego Dark Souls i radzę sobie jakoś smile_prosty.gif

To jeszcze tylko jedno pytanie - Czy opłaca się kupować MGS HD Collection na X360 (mam PC'ta i Xbox'a) czy szukać jakichś alternatywnych dróg?

I przy okazji - jestem zupełnie zagubiony w numeracji Final Fantasy.. Od której części polecasz zacząć z nią przygodę i w jakiej kolejności przechodzić następne? biggrin_prosty.gif

Nie wiem czy na X360 się opłaca, ja mam na PS3 i jest super - tam jest MGS2, a wszystko, co zawiera MGS2 się opłaca, bo to nieziemsko dobra gra jest ;)

Final Fantasy? Wyszła niedawno remasterka HD dziesiątki - ogarnij! W nowym numerze jest recenzja, która może rzuci ci trochę światła na to wszystko :). Jak dla mnie koniecznie trzeba zrobić (może być w tej kolejności): 10, 7, 9, 6!

(one nie mają związku ze sobą - dopiero od X-2 zaczął się koszmar sequelizacji, który #nikogo)

Będzie jeszcze "zagrajmy" z Dark Sous 2?

Będzie!

Elo Berlin. :*

Pękła Ci kiedykolwiek płyta w napędzie? tongue_prosty.gif Bo takie rzeczy się zdarzają, ale nigdy nie widziałem czegoś podobnego na własne oczy.

nope

Oglądasz serial "The Blacklist" (Czarna Lista)?

nie, warto?

Witaj

z EXPO , można wyczytać , że miałeś możliwość zagrać w Lords of the Fallen . Jak oceniasz tą produkcję , czy twym zdaniem będzie to druga po Dark Soul II klimatyczna oraz wymagająca produkcja

w następnym numerze będą 2 strony o tym! :)

Nawiązując do wczorajszej rozmowy: o jaki komentarz chodziło wink_prosty.gif?

Siemka!

Ha, o ten:

ABL6RA2.jpg

Pod bardzo starym tekstem o Bulletstormie: http://www.cdaction.pl/news-21113/by-the-way-bulletstorm.html

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Blacklist" to fajny serial, ale żeby przyjemnie się go oglądało trzeba mieć duży dystans. Bo koncepcja fabuły jest bardzo dobra i intrygująca. Niestety z realizacją jest już gorzej. :) Sporo scen i rozwiązań fabularnych jest kuriozalna. Dodając powagę z jaką są wymyślane i przedstawiane pewne absurdy nie sposób się nie śmiać podczas seansu. I dla mnie w tym tkwi moc tego serialu. Mamy też wiele plagiatów od konkurencyjnych produkcji. Głównie Person of Interest, ale masa klisz i banałów (bardzo śmiesznych przez swą powagę) też się znajdzie. Także warsztatowi głównej obsady aktorskiej wiele można zarzucić - najlepiej sprawdzić to w praniu i zobaczyć jak śmieszni potrafią być "grając". :) Wyjątkiem jest główny bohater - James Spader (oryginalny Daniel Jackson z filmu SG-1) który gra fenomenalnie, co tylko uwypuklają słabi partnerzy. Za to w występach gościnnych jest dużo znanych i dobrych aktorów co jest trzecim prawdziwym plusem.

Dlatego gorąco go tobie polecam Berlin. Nie powinieneś żałować dotrwania do końca 1 sezonu, a drugi został już zamówiony i produkcja powróci jesienią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że nigdy nie lubiłem oglądać gameplayów, ale dla Twoich gameplayów z Dark Souls 2 zasubskrybowałem LiveDistraction na Youtube.

I pytanie: czy teraz po premierze Dark Souls 2 na PC warto zacząć przygodę z serią od części pierwszej Dark Souls? Pytam i pod względem gameplayowym jak i technicznym (czy dwójka śsie gigabajty aktualizacji po instalacji z płyty). Czy może lepiej sobie odpuścić i np. zakupić Skyrima?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz uczyć się w grach na błędach/spadać co chwilę w przepaść i masz pada, to zacznij od jedynki. Z recenzji wynika, że dwójka jest lepsza, więc jak ją przejdziesz, to możesz nie mieć ochoty nigdy grać w jedynkę, ot taka rada.

A Skyrim jest banalny, zatem polecam ustawić najwyższy poziom trudności, dowalić parę modów, łatwych do pobrania z warsztatu steama i również może stanowić wyzwanie.

Technicznie bym powiedział, że DS 1 ssie, ale tak jak mówię, pad i jedziesz, z dwójką nie wiem jak jest, ale wychodzi na to, że lepiej. Skyrim nie odbiega od standardów technicznej techniczności. smile_prosty.gif

Wszystkie gry wymienione są godne polecenia, ale zadaj sobie pytanie, czego właściwie oczekujesz.

@EDIT

Nawet nie zauważyłem, co to za temat, a byłem pewien, że dyskusje na temat gier. aniolek.gif

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Blacklist" to fajny serial, ale żeby przyjemnie się go oglądało trzeba mieć duży dystans. (...) Dlatego gorąco go tobie polecam Berlin. Nie powinieneś żałować dotrwania do końca 1 sezonu, a drugi został już zamówiony i produkcja powróci jesienią.

Mam cholernie mało czasu na seriale niestety -- wpisałem na listę, thx za polecenie. Teraz wieczorem sobie odpalam raz na jakiś czas Parks & Recreation: jestem zaorany, to jest takieee dobreeee!

Zacznę od tego, że nigdy nie lubiłem oglądać gameplayów, ale dla Twoich gameplayów z Dark Souls 2 zasubskrybowałem LiveDistraction na Youtube.

I pytanie: czy teraz po premierze Dark Souls 2 na PC warto zacząć przygodę z serią od części pierwszej Dark Souls? Pytam i pod względem gameplayowym jak i technicznym (czy dwójka śsie gigabajty aktualizacji po instalacji z płyty). Czy może lepiej sobie odpuścić i np. zakupić Skyrima?

Miło to słyszeć! Nowy odcinek własnie wjechał, postaram się jakoś dociągnąć ten letsplej do końca ;)

Drugie pytanie - teoretycznie DS1 warto znać... ale no DS2 jest po prostu lepsze, wygodniejsze, przyjemniejsze i na PC śmiga tak ślicznie, że woooah. Dlatego polecam DS2, gigabajtów dociąganych sobie nie przypominam... i no, come on, oczywiście że DS2 > Skyrim ;)

A Skyrim jest banalny, zatem polecam ustawić najwyższy poziom trudności, dowalić parę modów, łatwych do pobrania z warsztatu steama i również może stanowić wyzwanie.

Nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł - Skyrim jest super jako open world cokolwiek, ale nie gra-wyzwanie. To po prostu inna rzecz, inny gatunek, inne wszystko. Gdybym miał w Skyrima cisnąć na najwyższym poziomie trudności, to by mi nie wszedł w ogóle: to tak, jakbym książkę dla dzieci czytał od tyłu, żeby była mniej zrozumiała ;)

Wszystkie gry wymienione są godne polecenia, ale zadaj sobie pytanie, czego właściwie oczekujesz.

Yup, dokładnie!

Na ile oceniłbyś gry z serii TES? Przynajmniej te nowsze jak Morrowind, Oblivion i Skyrim. Nie pytam o żaden wywód, po prostu 3 cyferki lub 'nie grałem'.

Na wysoko ;)

Ulubione aplikacje na telefon?

Pocket, Feedly, Alien Blue, Spotify, Twitter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ;)

Bayonetta 2 będzie jedną z gier roku - miałem okazję pograć parę godzin, nieziemska jest. Do tego, generalnie, większość rzeczy, które pokazało Nintendo wygrywa, bo przynajmniej pokazywali przez cały tydzień rzeczywisty gameplay, a nie tylko trailery CGI i oskryptowane, przeprowadzane w warunkach kontrolowanych dema.

No i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak będzie wyglądał ten nowy Doom. Mam nadzieję, że ktoś tam w tym id software jeszcze jest, kto myśli i nie będzie robił nowoczesnego, nudnego FPS-a, tylko oldskulowy geniusz. Wątpię w to, nie wierzę, ale nadzieja umiera ostatnia, czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...