Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed: Revelations

Polecane posty

właśnie skończyłem rewelację. nad wyraz zadowolony ^^ ta część wyjątkowo przynudzała początkiem (że ja nie wiem jak się w tej grze biega? dziecko, jestem weteranem!), ale jak już się rozkręciło to nic nie było w stanie mnie zatrzymać. ogrom konstantynopola i misji dla asasynów w obrębie morza śródziemnego przytlacza, ale jak się po jakimś czasie wszystko ogarnie, to wychodzi całkiem przystępnie. no i bieganie 92 letnim

altairem...

ps. nie miałem ani razu do czynienia z tower defense (poza tym tutorialowym) >:O wystarczy odpowiednio szybko obsadzić wszystkie kryjówki mistrzami asasynów.

i jeszcze jedno - z samej końcówki gry można się było zorientować, że następna część będzie w ameryce północnej -

na cutscence widać, że to tam jest wspomniana przez pierwszą cywilizację świątynia.

. to jedyne co zapamiętał z zakończenia, bo pozostawia spore zniszczenia mózgu >:O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do tower defence to nieźle, bo jednak kilka z nich a właściwie jedna w południowej części miasta sprawiła mi lekki problem jeżeli chciałem ją zrobić maksymalnie się nie narażając ;] Sporo patroli dookoła, tyleż samo łuczników albo strzelców po dachach nie wspominając o tych wkurzających - acz pożądanych co by gra za prosta nie była - kryjówek dla strzelców, których tak prosto wyjąć się nie da i... chyba sprawa samego kapitana Templariuszy, szczególnie jeden z nich mnie wkurzył, bo już go miałem dorwać, ale akurat zniknął dobiegając do konkretnego punktu... na moich oczach się teleportował :P

A co do sugerowania Ameryki -

końcówka DLC do

Brotherhooda dawała koordynaty na Nowy Jork albo jego okolice

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah... mnie szlag trafiał, jak nie obroniłem jednej kryjówki i mi ją zabrali... a bronił jej uciekający kapitan, który miał trochę za dużo szczęścia. Ja go w końcu dopadłem to wybiłem całą straż w dzielnicy na polepszenie ciśnienia... kilku nieudanych prób dorwania skubańca.

Teraz mam ciut inne problemy, bo... nie rozumiem niektórych wyzwań gildii. Np. ostatnie dla ładunków - użyj każdego z efektów dwukrotnie... tzn. co? Mam każdego typu efektu ładunków użyć na dwóch różnych grupach i wtedy dostanę jedno "zaliczenie" i będę to musiał powtórzyć?

EDIT: Nope. To już mam, teraz zabawniej - jak można komuś podrzucić granat? Chodzi o to, żeby nas nie zauważyli czy jak?

EDIT2: Samoprzylepną... dżizas, kto to tłumaczył? Podobne cyrki były przy Batman: Arkham City, gdzie przez nieodpowiednie tłumaczenie można było szukać właściwego "celu"...

Zdecydowanie w tej odsłonie najgorsza jest mechanika. Nie wiedzieć czemu gra nie chce mi niektórych komend wykrywać, jak np. kontr-kradzieży. Wciskam i nic. Kilka razy wcisnę przycisk - wtedy nagłe olśnienie i się zaczyna... Tak samo nie reaguje rzucanie ładunków w trakcie walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w tej odsłonie najgorsza jest mechanika. Nie wiedzieć czemu gra nie chce mi niektórych komend wykrywać, jak np. kontr-kradzieży. Wciskam i nic. Kilka razy wcisnę przycisk - wtedy nagłe olśnienie i się zaczyna... Tak samo nie reaguje rzucanie ładunków w trakcie walki.

w tej grze sam system namierzania też działa najsłabiej... przyda się kilka usprawnień w 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Powiedziałbym, że raczej przydadzą się patche do AC:R. A Ubi już zapowiedziało, gdzie ma sterowanie klawiaturą i myszką... Pomijając ostatnią (dostępną) część - grało się dotychczas komfortowo, więc nie rozumiem, dlaczego nagle stwierdzili, że trzeba mieć pada... true, że gra ma w pewnym sensie autocelowanie, ale co z tego? Wolę klawiaturę, niż wywalać kasę specjalnie na pad... którym w nic innego raczej nie zagram, bo we wszelkich bijatykach/grach tpp używam i przyzwyczaiłem się do gry na klawie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że pod względem sterowania ac zawsze mi imponowały - z jednej strony chamsko przeniesione z x pudła (kolorki ikon, interfejs w prawym górnym rogu...), z drugiej strony poza niektórymi elementami (ehh to celowanie) szalenie wygodne. jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby część z pistoletami i łukiem była kiepska na myszkę.

no, a walka tomahawkiem ma (powinna?) wyglądać tak jak w arkhamach (skakanie między przeciwnikami, premiowana agresja) a tam jakoś się dąło to w miarę wygodnie zmontować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu pojawiła się w polskich sklepach "Edycja Ottomańska" (tłumaczenie własne ^^) Assassin's Creed: Revelations, która, poza podstawką, zawiera jeszcze DLC Lost Archive. Gdzieś jeszcze słyszałem, że ma zawierać wszystkie DLC. Cena wersji PC jest nawet kusząca, więc rozważam kupno, ale chodzi właśnie o te dodatki... Jakie zawiera Ottoman Edition? Czy tylko Lost Archive czy również resztę, czyli "Mediterrenean Traveler Map Pack" oraz "Some Characters for Multiplayer"?

Mam nadzieję, że ktoś już kupił tą Edycję GoTY, bo chciałbym mieć 666% pewność. ;)

@down: Śmiem wątpić, aby były dostępne za Ubi punkty. Ten "MTMP" jest wart jakieś 9,99 ojro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał, że to co piszą na internetach, to to to błąd jest, bo ona ma szyskie dlc, nie tylko lost archive. daje jakieś 80% pewności.

ps. te 2 pozostałe możesz chyba kupić za ubipunkty, których powinieneś mieć wystarczająco po jednokrotnym przejściu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Witam, mam pewne pytanie. :) Otóż zacząłem sobie grać w ACR właśnie. I tradycyjnie jak to z tą serią bywa, chce grę wymaksować na 100%. A do tego potrzebne są skarby. I moje pytanie dotyczy skarbów z tajnych miejsc, gdzie zdobywa się klucze do biblioteki Altaira.

Czy one są zawsze porozmieszczane pod koniec tej "misji"? Czy trzeba się uważnie rozglądać, przechodząc? Bo pierwsze zadanie z tym kanałem, przechodziłem z 50 minut, oglądając się na wszsytkie strony, w poszukiwaniu skarbów, żeby znaleźć wszystkie 3 w przedostatniej miejscówce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altair1404 - Tak, w tajnych miejscach skarby zaliczane do statystyk zawsze znajdują się na sam koniec niedaleko siebie. Wszystkie inne skrzyneczki, które są po drodze to takie, w których są składniki bomb i chyba jakaś ilość Akcze. Ich nigdzie nie zalicza, czyli wystarczy, że otworzysz te trzy na koniec. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

O wielkie dzięki. Bo głowiłem się, latałem z włączonym zmysłem orła z dobre 50 minut, konsekwentnie pojedynczo eliminowałem, żeby przypału nie zrobić i misje na 100% zaliczyć, każdy skrawek mapki przeczesałem, każde ciało obszukałem nawet, a tu wszędzie tylko składniki do bomb były, a na koniec wałek, bo 3 skarby obok siebie. I mnie to zdenerwowało, że szukałem tak na darmo. :P

Powie mi ktoś, z łaski swojej dlaczego, po aktualizacji UPlay straciłem swoje save w grze? Miałem sumiennie ukończone 31%, dużo różnych rzeczy nazbierane, dobrze wyposażonego Asasyna i już dość ładnie odnowione miasto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No dobra, zacząłem grę od nowa, bo nie znalazłem nigdzie tych save'ów.

Masakra z tym Uplay, same problemy. Dobrze, że mi nie usunęło save z 2 i BH, bo tam mam zrobione całkowite 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pewien kłopot ze zrozumieniem gry (całości)

W brotherhood Ezio zdobywa rajskie jabłuszko a nawet wykorzystuje, następnie chowa je pod koloseum gdzie znajduje je Desmond i przy okazji zapoznaje Lucy ze swoim ukrytym przyjacielem(ekhm), więc proszę wytłumaczcie mi jak cudem w revelations Ezio znajduje jabłko po raz drugi i to w Masjafie, bo ja jakoś tego nie mogę ogarnąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brotherhood Ezio odzyskuje Fragment Edenu. Ale chowa go z dala od niepowołanych ludzi. Desmond znajduje Fragment Edenu ukryty przez Ezio, a potem zabija Lucy pod wpływem działania artefaktu. W śpiączce synchronizuje się z Ezio i Altairem ibn La Ahadem, który ukrył w Masjafie drugi Fragment Edenu. Ezio po prostu znajduje DRUGI Fragment Edenu ukryty przez Altaira.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile było tych jabłek? jestem pewien że w 2 jet powiedziane że to ten sam fragment co miał go Altair, w brotherhoodie to samo a nagle w revelations okazuje się że Altair miał jeszcze jakiś. Więc skąd do jasnej wytrzasnęli ten pierwszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Jak ja kocham Ubisoft, to mój Boże... Chcę sobie zagrać dziś w ACR, włączam, wyskakuje okno UPlay i pyta mnie o hasło, które miałem zapamiętane w aplikacji. Wpisałem hasło, ale aplikacja na siłę chce mi wmówić, że się pomyliłem. Wpisałem po raz kolejny - to samo. Daję "Odzyskaj hasło". Przyszedł mail z odnośnikiem, który kieruje mnie na stronę z błędem: "There was an error accessing the requested web page."

A co najśmieszniejsze, na stonie ubi moge się zalogować, używając tego hasła, które w aplikacji już jest widziane jako złe.

Ma ktoś na to jakąś radę? Bo normalnie coś mnie zaraz trafi i jeszcze kilka takich akcji i nie kupię niczego od Ubi, a że gram już TYLKO w serię AC, to skończy się wspieranie rynku gier, bo siły człowieka opuszczają, gdy płaci 100zł za grę, w której usuną mu save, a później, gdy to nadrobi wmawiają mu, że nie zna własnego hasła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nigdy wcześniej nie grałem w żadnego Assasina, ale wiem że w którejś części jest multiplayer, i jest on ponoć ciekawy, jednak stawiam że nie jest to część 1, a singe fabularnie pewnie jest powiązane, może mi ktoś powiedzieć w skrócie coś o tych częściach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie dzisiejszych problemów z logowaniem? Szukam i nigdzie nie mogę nic znaleźć poza aktualnymi dyskusjami użytkowników, jakie to Uplay jest złe. Żadnego oficjalnego stanowiska firmy. Paranoja, kupiłem wczoraj grę, zainstalowałem ją bez problemu, uruchomiłem i dane mi było cieszyć się rozgrywką cały wczorajszy wieczór. Już myślałem, że czarna era użytkowania legalnych gier za nami, wszystko takie piękne. Oczywiście na następny dzień (tzn. dziś) Ubisoft pokazał, że ta era wciąż trwa. Gdy mogę zrozumieć jeszcze problem techniczny to braku jakichkolwiek informacji już NIE. Zawsze byłem uczciwy i moralność mnie przed zwykłym chomikowaniem odstraszała, ale teraz krew się we mnie gotuje, jak nam za tą uczciwość odpłacają dystrybutorzy. Gdy kupuję produkt oryginalny to jasnym powinno być, że prócz mojego spełnionego obowiązku względem właścicieli praw autorskich, otrzymuję profity takie jak: zapewnienie o najwyższej jakość rozgrywki i pomocy technicznej. Nikogo więc nie powinno dziwić, że przy obecnej sytuacji gdzie Ubi i inne molochy traktują uczciwego klienta jak kupę, poważnie zastanawiam się nad regularnym kupnem PIRACKICH KOPII! Boże broń, żebym nie dostał ostrzeżenia za "nieprzestrzeganie regulaminu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...