Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Megaplakat - Wiedźmin 2 i World of Tanks

Megaplakat  

790 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą stroną powiesisz plakat. Tak aby był widoczny:

    • Wiedźmin 2
      570
    • World of Tanks
      219


Polecane posty

Taki nieogolony...;)? Wolę owe lufy.

PS:Nie podoba się wam wygląd Wiedźmina, jaki zrobił CDP? Może wolelibyście coś a'la Żebrowski? On (Wiedźmin, nie Żebrowski) z założenia ma być straszny, inaczej nie byłby wiarygodnym pogromcą dziewic i wyzwolicielem potworów (czy jakoś tak ;) ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jak wczoraj rozłożyłem plakat to szukałem szczęki na podłodze. Nawet nie myślałem, że aż taki wielki on będzie. :P Jeszcze nie wiem, którą stroną go powiesić, ale myślę, że to będzie Wiedźmin. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, wiemy co Smugler czyta. Ja też nie pomyliłem pism, a dostałem plakat z gołym panem :ohmy: ... To co w końcu czyta Smuggler? :tongue:

JOKE!

Tak na poważnie, to ja wieszam tanki. Zgadzam się, że Wiesiek ma być starszny. Ale czy odrażający? Chociaż dobrze by kontrastował z plakatem z hot pursuita... tym z gej-testem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że ten plakat będzie dużo mniejszy. Od chwili kupna numeru 6/2011 i po wyjęciu plakatu z folii, szukam idealnego miejsca na niego (tam, gdzie chciałem go upchnąć, to nie ma miejsca na niego :laugh:). Co do wyboru, którą stroną ma wisieć - niby zaznaczyłem opcję "Wiedźmin 2", ale co kilka dni będzie zmieniana strona plakatu :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko proste, czy wolicie aby ze ściany patrzyła na Was bliznowata twarz Wiedźmina, czy wolicie oglądać lufy rozpędzonych czołgów?

Hehe a ja nie mam takiego dylematu bo w moim egzemplarzu były dwa plakaty... ale to i tak nieistotne bo nie mam ściany wolnej.

A ja dostałem plakat z gołą babą czy redakcja coś o tym wie?

Widać masz taki wiek kiedy to człowiek wszędzie widzi gołe baby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie Wieśka powiesił,ale co dzień patrze na plakat z jedynki (z biegiem czasu robi się bardziej klimatyczny) i żona zagroziła że jak powieszę drugą taką mordę to Ona porozkleja swoich idoli ,a że jest KIBOLEM przez duże K ,to groziło by mi to oglądaniem zastraszającej liczby patałachów :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wydaniem pisma, myślałem, że powieszę sobie na ścianie czołgi z World of Tanks. Na żywo plakat z Wiedźminem prezentuje się jednak o wiele lepiej.

Zgadzam się w 100% ... Ale plakat jest strasznie duży nie mam gdzie go powiesić, może w garażu, zamiast skąpo udzianych panienek, będzie morda wiedźmina , i jest git!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...