Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Megaplakat - Wiedźmin 2 i World of Tanks

Megaplakat  

790 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą stroną powiesisz plakat. Tak aby był widoczny:

    • Wiedźmin 2
      570
    • World of Tanks
      219


Polecane posty

A ja bede sprytny i powiesze plakat kantem/grzbietem - w zaleznosci od przeciagu bede mial na scianie albo Wieska albo czolgi! :P Chociaz gdybym mial wybierac to wole czolgi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przecieki ? Ghost mówił że przecieki będą w środę i w czwartek a teraz mówi że przygotowuje jakiś przeciek ? Co jest grane ?

To był przeciek, że przecieku nie będzie :trollface:

Aha widać nie domyślłem się ;) Przeciek że przecieku nie będzie - '' ... ''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powieszę człogi. Plakat jest znacznie dynamiczniejszy, na tym z Wieśka nie dzieje się absolutnie nic. Tutaj są jakieś wybuchy, można na coś popatrzeć. A gęba Geralta jest tak paskudna, że nawet marka nie namówi mnie do wywieszenia plakatu stroną Wiedźmina :tongue:

Zdecydowanie popieram kolegę. :P

Zresztą plakatów wiedźmina mam już bodajże dwa i są o wiele ciekawsze niż ten, dlatego czołgi górą! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecieki będą za chwilkę (tak mi się wydaje), bo Ghost już obserwuje temat. Rozumiem, że już nie ma raczej możliwości zmiany plakatu z Wieśkiem na inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią powieszę plakat z Wiedźminem z dwóch powodów. Po pierwsze jestem fanem części pierwszej i nie mogę się doczekać premiery dwójki, a po drugie ostatnio pobrudziła mi się ściana w pokoju, więc będzie ją czym zakryć. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tankami, plakat z nimi jest ciekawszy. Gęba Geralta szpetna jak noc, jak się nagram w Wiedźmina 2 to będę miał jej serdecznie dość :cheesy: No i ta tygrysia lufa kalibru 88 mm patrząca nam prosto w oczy... coś pięknego :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak , wiedzmin 2 ( weeeee , albo nie bo paskudne i z fioletem jakims :( chyba )

napisze WoT ( weeeeeee , albo nie bo w zlym ustawieniu )

kaszana i tyle , dobrze ze i tak nie mam gdzie teraz powiesic :P

...a przeciekow nie ma i nie ma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat z Wiedźminem okropny. Może znajdzie się gdzieś miejsce na ścianie dla WoT, wygląda dynamicznie, ale adres strony gry za duży. Może w realu będzie lepiej wyglądał. Jak nie to zawsze będzie czym rozpalić ognisko. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...