Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Megaplakat - Wiedźmin 2 i World of Tanks

Megaplakat  

790 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą stroną powiesisz plakat. Tak aby był widoczny:

    • Wiedźmin 2
      570
    • World of Tanks
      219


Polecane posty

Ja olewam plakat, mam na ścianie jeszcze ten z AC II, a z tych to mogę tylko powiedzieć- Wiedźmin zbyt statyczny, a Świat Czołgów nie ma tego "czegoś"...

@up Jeżeli to nie temat na dyskusję o przeciekach to gdzie takowy jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego miejsca. Poza tym jakbyście się pofatygowali do profilu Ghosta to byście zobaczyli, że nie logował się na forum od 16 więc i tak Wam nie odpowie. Cierpliwie czekajcie i nie spamujcie bez sensu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cierpliwy do czasu, a to że nie ma jeszcze przecieków to nie wina Ghosta, lecz prawdopodobnie obowiązków jakie ma na głowie, ale i tak sądzę że powinien zamieścić jakieś info. odnośnie czasu takowych "zgadywanek"... Ok, koniec offtop'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wybieram Wiedźmina. Plakat z World of Tanks fajnie wygląda i nieźle się prezentuje, ale nawet nie gram w tą grę, a jestem fanem Wiedźmina. Poza tym stary plakat z wieśkiem na drzwiach już czeka na wymianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Apuu

Bardzo fajny i dynamiczny ten z Word of Tank's ,ale sentyment dla Wiesia nie pozwala abym na ścianie powiesił kogoś innego . :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Smuggler" przegląda ten temat. <PIIIIIIIIIIIIIISSSK>Robie to samo co Smuggler!!!! Jestem zajedwabisty!

A żeby nie robić całkowitego oftopu to powiesze WoT, mimo, że gra mnie nie interesuje, to:

1jest poziomy

2wygląda fajnie

3mam już dość tego hypu na wieśka mimo, że na pewno gre kupie

4ten skrin jest tak oklepnay, że szkoda gadać

5i do tego jest strasznie sztywny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zawieszę ani tanków ani Wieśka - szkoda ściany paprać :wink: ale żeby nie było że są nieładne (plakaty) tylko po prostu nie mam takiego zwyczaju :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że duszek nie dodał trzeciej opcji "żadna z nich" to bym to wybrał :rolleyes:

no cóż... gdybym musiał wybrać to co podano na tacy... to zdecydowanie czołgi :cool:

to tyle w temacie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko proste, czy wolicie aby ze ściany patrzyła na Was bliznowata twarz Wiedźmina, czy wolicie oglądać lufy rozpędzonych czołgów?

A oto miniaturki obu stron plakatu:

Zdecydowanie Wiedźmin 2! ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...