Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Megaplakat - Wiedźmin 2 i World of Tanks

Megaplakat  

790 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą stroną powiesisz plakat. Tak aby był widoczny:

    • Wiedźmin 2
      570
    • World of Tanks
      219


Polecane posty

Zdecydowanie World of Tanks mimo iż nie grałem i raczej nie zagram to powiesze go ze względów estetycznych bo to takie metroseksualne wieszanie Wiedźmina. Nie jestem zachwycony plakatami. Najlepszy plakat jaki kiedykolwiem miałem i wciąż mam to ten który był chyba rok temu z Battlefielda Bad Company2 wisi do dziś i wciąż mi się podoba głównie ze względu na kolorystykę i papier na którym jest wydrukowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dla odmiany żaden z plakatów nie przypadł do gustu. Motyw Geralta przewinął się już w wielu materiałach prasowych tyle razy, że mam go serdecznie dość. Czy CD Projekt nie udostępnił innych, równie ciekawych artów? Niekoniecznie Geralta, mogłaby być również powabna Triss, a nawet Jaskier, którego jakoś podczas tej całej kampanii Wieśka 2 nigdy nie widziałem [chyba, że jest on bardem z żartu Prima Aprilisowego].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgi już se wiszą, musiałem zrobić niemałe przeczepianie, 4 plakaty odeszły na wieki.

[*]

Na chwilę obecna razem 23 plakaty na ścianie: 3 mega, 6 większych i 14 ~A4. Do tego 2 "aczwórki" w witrynie, po innych stronach inne ilustracje. :D

Chyba czas otapetować sufit, plakaty będą wyglądały trochę jak zaraza szerząca się po pokoju z jakiegoś horroru. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy się dokładniej spojrzy na plakat WoT widać kłujące w oczy piksele :sad:

Jak sie dokladnie przyjrzysz Miss Swiata mozesz zoabczyc, ze ma wagry na nosie. Ale czy naprawde trzeba tak patrzec? Plakat zwykle powinno sie ogladac z odleglosci rownej/wiekszej dlugosci dluzszego boku i wtedy prezentuje sie dobrze. Przy takich rozmiarach i tego typu grafice nie sa sie uniknac widocznej Z BLISKA piskelozy. Ale z metra juz niekoniecznie.

Poza tym to sa odlamki :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...