Jump to content

Reaper7027

Forumowicze
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Reaper7027

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Gdy grałem z kumplem w coopie od samego początku on wbił 5 lvl podczas gdy miałem dopiero drugi. Dodam ,że obydwaj ukończyliśmy prolog i zaczynaliśmy grę w 1 akcie z 2 lvl. Wie ktoś czym ta różnica może być spowodowana?
 2. Hard Reset nie obchodził mnie w ogóle, jednak kiedy wyszło demo postanowiłem je pobrać, żeby utwierdzić się w przekonaniu że to gra po prostu średnia lecz ku mojemu zdziwieniu, w kilka(-naście) minut zmieniłem zdanie. - Podstawa, czyli karabin. - Broń raczej drugorzędna, coś ala pistolet. Czas - tak w kilka minut, demo nie jest zbyt długie ale wystarczające(trochę dłuższe też by mogło być) żeby przekonać się o grze i ją przetestować. Grafika - gra jak na fps'a XXI w. wygląda ładnie, i również działa płynnie(na ultra trochę mi ścinało, ale to wina mojego kompa), a to chyba najważniejsze co nie? Lokacja przedstawiona w demie to zniszczona metropolia przyszłości(jakby co to mnie poprawcie bo nie znam fabuły) która wygląda dość okazale. Przeciwnicy - W demie spotkałem dwa typy przeciwników małe roboty i duże napakowane roboty, te były oczywiście bardziej wytrzymałe i posiadały zdolność szarży. Walka czyli strzelanie - Strzelanie jest oldschool'owe i bardzo przyjemne, sprawiające satysfakcje i ogólnie "fajne".(Przy obrazkach zamieściłem krótki opis broni) Wrażenie ogólne - Na Hard Reset nie czekałem wręcz nie obchodziła mnie ta gra, a zapowiada się na naprawdę dobrą i ciekawą grę i to w dodatku polską, po tym demie rozważam kupno. Jestem również ciekawy czy w finalnej wersji będzie multiplayer, oby był.
 3. A ja kibicuję obcokrajowcą.
 4. ... na NK się skończyła
 5. Dołączam do pytania: Ile masz lat? :starwars: :starwars: :starwars: :starwars:
 6. HoMM 3 i HoMM 2 najlepsze części.
 7. Reaper7027

  Która FIFA? #2

  Fifa 95 - jest taka realistyczna, epicka i w ogóle PS: 13 słaba, 14 lepsza bardziej oczy bolą i jest tryb pseudo kibica i możliwość rozwalania stadionów
 8. Chyba przejdę Braida, The Path ciekawi mnie o pewnego czasu...
 9. Mass Effecta ukończyłem, bez rewelacji "taka se" gra.
 10. Lol, Twój komentarz mnie rozwalił... 5 gwiazdek!

 11. A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany: wierzysz T-Mobile? Będziesz oje*any
 12. Brakuje tylko "Pier*olę, nie robię" - Polscy Robotnicy
 13. Ty się tu kur*a cieszysz a ci to kupi np. ja się wkur*iają.
 14. TF2 free to play ich ostro poje...
×
×
 • Create New...