Skocz do zawartości

Fable (seria)


RoZy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 975
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

ChosenOne - No nie, bvez przesady. Dojście z trolla do drzwi zajmuje tyle czasu, że mnożnik może co najwyżej o 1 opaść, chyba, że zajmujesz się zbieraniem doświadczenia i tego, co wypada z trolla, wtedy może więcej. Ja to kompletnie olałem i zdążyłem dojść do drzwi, zanim mi mnożnik w ogóle opadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale ja otwarłem w tej grze dosłownie 3 drzwi i przeszedłem gre do konca, znalazłem może z 5 srebnych kluczy :/

Najdziwniejsze były te drzwi co mi kazały okazać miłość, filtrowałem z nimi dawałem prezenty i nic, wiecie co tam trzeba było zorbić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistermigrena trochę się pomyliłeś.oczywiście korneliusza nie można pod żadnym pozorem zabić.

plan na ofiary:

1.Zabierz do świątyni 15-18 osób i złóż je w ofierze jak dobrze pójdzie to dostaniesz 2000 punktów cienia

2.weż ślub zabierz małżonka do świątyni poczekaj do północy czasu gry i złóż ofiarę

3.od kolesia przy kole fortuny automatycznie dostanie nagrodę(miecz na cywili i strażników)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Fable prześciga Gothica o głowę.

Wspaniała grafika, niezła fabuła i wiele profesji do wyboru.

Zdegustowała mnie jednak kontynuacja serii :(

Po pierwsze wyszła tylko na next gen, po drugie z tego co słyszałem to ulepszono tylko grafikę.

Mam nadzieję, że następna część będzie nieco lepsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z Fable zrezygnowałem po godzinie gry. I nie wrócę do niej, chociaż wygląda na niezłą. Odrzucił mnie sposób zapisu. Co za kretyn wymyślił, że jeśli nie zakończyło się misji, to trzeba ją zaczynać od nowa? I kij z tym, że exp i inne rzeczy zostają. Zainstalowałem Fable z CDA, przeszedłem wstęp w wiosce i trafiłem do szkoły. Wykonałem tam parę zadań, ale musiałem wyłączyć komputer. Po ponownym włączeniu gry okazało się, iż muszę wszystkie treningi przechodzić jeszcze raz. A w (_!_) to mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Fable : Zapomniane Opowieści zasiadłem u kolegi. Wystarczyło mi 15 min. żeby dojść do wniosku że mam przed sobą grę wybitną, arcydzieło z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem. 2 godziny później złożyłem zamówienie w sklepie gram.pl... Zakochałem się w tej grze. Peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 złotych, no tak, ale z drugiej strony można czasem kupić oryginał, nawet za dychę. Przykładowo, w grudniu można było nabyć go za taką cenę w biedronce.

Właśnie sprawdziłem na gram.pl - 15zł ;) Ta kwota jak za tą grę brzmi śmiesznie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: jeżeli musiałbym wybrać jedną grę, jakiej zazdroszczę Xboksowcom, byłby to Fable II. Jedynką jestem oczarowany - to tytuł pełen magii i uroku, któremu nie można się oprzeć. Jeżeli wyjdzie na PC, to wymagania zgniotą mój nędzny komputerek... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...