Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Mordobicia^^

Polecane posty

goodman nie bede się ciebie czepiał ale jestem pewien ze nie grałeś w Virtue4,soul Calibur3,Tekkena5 i dead or Alive3 bo w jnnym przypadku bys takich głupot nie wypisywał... porównywanie MK4 do którejkolwiek z tej czwórki jest porównywaniem Malucha do Ferrari nic tego nie zmieni... o ile mnie pamieć nie zawodzi to MK4 miało ten pech że jego premiera (rok 98)była blisko premiery Tekkena 3 i już wtedy została przez niego zgnieciona/zmiażdżona/zniszczona a Ty teraz po 9 latach gdy ukazały się gry lepsze od tekkena 3 (chocby TTT) wygłaszasz że MK4 jest najlepsza bijatyką?

Przeciez juz chocby najnowsze MK Deception miażdzy MK4, i jednocześnie jest miazdżone przez np Dead or Alive 3

Twoje rozumowanie nieźle mnie ubawiło; wynika z niego ze najlepsza przygodówką jest Tomb raider bo powstał film, najlepsza strzelanką Doom itp...

PS potencjał a skill to dwie różne rzeczy- Rasiak też miał potencjał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

A ja chętnie podziele się z wami wiadomością że powstaje nowy Mortal Kombat. Ten MK zatytułowany "Mortal Kombat: Armageddon". Mają w nim być WSZYSTKIE (coś koło 60) postacie znane z wcześniejszych części. Myślę że jeżeli twórcy rozegrają to dobrze, będzie jedną ręką żucał Tekkenami i Soul Caliburami i nawet się nie zmęczy :D . Premiera w pażdzierniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chun Li roxx Very Happy swietna postać, a w DoA to Kasumi gram w kólko...

Pewnie ze rzadzi. Ciuchy ma fajne. Kasumi zreszta tez, zwlaszcza w niebieskim stroju, gdy gramy nią okolo drugiej nad ranem, totalnie pijani, a jedyne co nam w glowie to...ekhm...chyba sie zapomnialem :mrgreen:

Trochę mnie to rozbraja, że sterowanie jest... trudne. Smile Ja joy'a nie mam i grałem na klawiaturze.

Trudne? ;| Trudne to moga byc speciale w SF... MK jest proste jak konstrukcja cepa, ciosy nie wykonuje sie polkolami, jedyny problem to fatale gdzie trzeba trzymac jakis przycisk, albo wklepywac [gora]. W porownaniu do Tekkena sterowanie jest jak dla przedszkolakow.

Aha - ja zawsze gralem na klawiaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no fakt sterowanie w Tekkenie to jest gnój! tzn steruje się łatwo ale żeby konkretnie się popanoszyc to trzeba długo trenować- ja dwa pafy na tekkenie połamałem :D te wszystkie comba i multiparty gdzie była minimalna tolerancja framerate'u to coś czego nie zapomne do końca zycia, a zrobienie komuś chickena to ogólnie odjazd!

@Darekader oj zniszczenie TK i Soula (obie od Namco :D ) to nbyłby wyczyn... nie mówie ze się to MK nie uda ale jestem pewny że część 'armagedon' tego nie zrobi, programiści musieliby się wysilic na za duży przeskok techniczny- w tej części mogę się coprawda zbliżyć do czołówki ale na nawiązanie walki trzeba do conajmniej armgedon2 poczekać... nie da się odrazu zrobić systemu-kolosa, zobacz jak ewoluowało Dead or Alive, od dobrej bijatyki, przez naprawde b.dobra gre, do gry z najwyższej półki... Mortala czeka ta sama droga (chociaż niekoniecznie)

Bijatyka to nie wyścigi- tu "z nikąd" hitu nie będzie, developerzy musza rozwijać serie i zdobywac doświadczenie zanim stworzą hit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader
@Darekader oj zniszczenie TK i Soula (obie od Namco :D ) to nbyłby wyczyn... nie mówie ze się to MK nie uda ale jestem pewny że część 'armagedon' tego nie zrobi, programiści musieliby się wysilic na za duży przeskok techniczny- w tej części mogę się coprawda zbliżyć do czołówki ale na nawiązanie walki trzeba do conajmniej armgedon2 poczekać... nie da się odrazu zrobić systemu-kolosa, zobacz jak ewoluowało Dead or Alive, od dobrej bijatyki, przez naprawde b.dobra gre, do gry z najwyższej półki... Mortala czeka ta sama droga (chociaż niekoniecznie)

Bijatyka to nie wyścigi- tu "z nikąd" hitu nie będzie, developerzy musza rozwijać serie i zdobywac doświadczenie zanim stworzą hit

Według mnie pierwsze Mortale biły wszystkie inne bijatyki w 2D. Dlaczego uważasz że twórcy nie mogli dostać nagłego olśnienia i znacząco odświeżyć serie? Według mnie najnowszy mortal mógłby przezwyciężyć pozostałe tytuły i zapewnić im długie planowanie " jak pokonać tego @#$%^& mortala :!: " Wiele było przebłysków z nikąd, ja może się zabardzo napaliłem (oprócz tego że będzie i kiedy będzie nie wiadomo NIC) jednak uwarzam że MK da radę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze mortale to prehistoria... przebłysków z nikąd w bijatykach juz nie znajdziesz, teraz żeby na tym powojować to trzeba maxymalnie rozwinąć system walki (niebotyczna rzecz by zrobić to z nikąd) a tego nie da się zrobic na engine'ie starych mortali- trzeba zrobić wszystko od nowa, a Tekkena 5 z zera się nie zrobi.

połączenie wyważenia postaci,stałego framerate'u, wywazonych juggli, okizeme, techrolli,poruszania się w 3d, detekcji kolizji, reversali, chickenów, uppercutów, stringów, multi-throwów i wielu innych 'na raz' jest naprawde BARDZO MAŁO prawdopodobne...

dlatego tez nie uważam by nowy MK dał rade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras wszystkie gry (Tekkeny i reszta... :twisted: ) które wymieniłeś są na konsole. Sorry, że nie napisałem wcześniej, ale ja nie mam konsoli. Więc brałem pod uwagę to w co grałem na kompie. :wink: To że powstał film na podstawie tej gry musi jakoś o niej świadczyć. Tak napisałem. Jezu. Czepiasz się, bo podałem jeden argument? Gra jest dobra i tyle. Świetnie się walczy. Dla mnie sterowanie jest trudne, bo trzeba naciskać kilka przycisków jednocześnie, jeśli chce się stworzyć efektowną walkę. Mortal Kombat IV jest jedną z lepszych bijatyk na PC. Jesteś fanem konsol? OK. Masz swoich faworytów. Rozumiem to. Lecz Ty zrozum, że ja nie mam konsoli. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to czego jestem fanem, pisze posty więc proste jest że mam też kompa... to że na PC nie ma dobrych excluesivnych bijatyk i wszyscy grają w 9 letnią gre to nie mój problem... Topic jest o bijatykach a ze najlepsze są na konsolach- takie sa fakty

zrozum patrzę na temat z boku- ani razu nie dzieliłem tu gier na PC i konsole! gdyby MK był rzeczywiście taki dobry to byłyby w niego prestiżowe turnieje- tym się mierzy bijatyki... było setki wielkich turniejów w Tekkeny,Soule,VFy i DoA- z międzynarodową obsada, z zawodnikami którzy trenują codziennie technikę po 6 godzin by nie wyjść z formy (gdybyś grał tyle czasu w kółko w MK4 to bys się nią zrzygał a ci kolesie co chwile wynajdują nowe taktyki i zastosowanie poszczególnych zgrań- nazywa się to głębia systemy walki- tego brak mortalowi)

A na nowego Mortala tez nie licz bo Midway przestaje wydawac gry na PC i skupia się na konsolkach- i skoro ostatnie 3 części smoczej sagi nie ukazały się na Pc to na najnowszą tez nie oczekuj... Mortal opuścił PC pogódź sie z tym

Rozumiem że nie masz konsoli ale podejście "mam PC więc gry na kompa są najlepsze" jest niezbyt rozważne. A ja mam "malucha więc nim mi się jeździ najlepiej, co z tego ze inni mają Ferrari- maluch jest najlepszy na świecie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic jest o bijatykach a ze najlepsze są na konsolach- takie sa fakty

Nie da się ukryć - bijatyki które są czymś więcej niż radosnym nawalaniem w klawisze, a w które chciałbyć porządnie potrenować i osiągnąć jakąś tam wprawę (choć Koreańczyków pokonać się nie da :D), potrzeba stabilnie działającej gry - a nawet na emulatorze PSX zdarzają się różne zaciachy, które uniemożliwiają część sztuczek, combosów itd. Brak efektowności grafiki i wspomnianego systemu walki, rozwijanego przez kultowe serie na konsolach zaowocował wymarciem bijatyk na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh biorc takie rzeczy wypisujesz w czasach Dead or alive 3, Tekkena5, Soul Calibur 3 i Virtua Fighter 4:evolution niezły lol, zwłaszca przy porównywaniu systemów walki (ten z VF4 to kolos) i gamy ciosów (tu popis DoA3), kwestie grafiki można przemilczeć... zresztą co ja się produkuje wypisałeś tylko produkcje z PC (i z emu) a nie te najlepsze w gatunku... :-s

Sorki ale nie biorc a BioOrc :) Tak wypisuje takie rzeczy bo mimo ze grałem u kumpla na PS2 w wiekszość nowych bijatyk (stare Teekeny tez mam obcykane) to nie podobały mi sie i wole klasyki, pozatym nie mam konsoli wiec wymieniam tytuły z PC (nie EMU powiedz która z nich niby jest z emu mądralo :) ) A wg. mnie są one NAJLEPSZE z gatunku, lażdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrażać!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na emu gram w street fightery, mortale i virtua fighter 1 i 2...

ciężka sprawa jest bo nigdy nie słyszałem żeby ktos olał Tekkena5, Soul Calibura i Deada3 (na pewno w niego nie grałeś....) żeby grac w oldskullowe bijatyki. Mortal najlepszy w gatunku, "bo w tekkena grałem u kumpla i mi się nie podoba" bijatyki są grami w które gra się miesiącami a nie od czasu do czasu, są po to by się w nie wgłębiać a stary Mortal to uppercut, cios specjalny i dwa projectile- więcej nie potrzeba żeby wygrać- tez mi król gatunku.... wyszło troszkę lepszych gier przez te lata, i wśród "rządzącej czwórki' każdy cos znajdzie co mu przypasi... (no offence) nie grałes dłużej to się nie obuzaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Teeken-a 5 (4 i TT też) grałem nie raz ale szczerze mówiąc 3 była lepsza. DoA grałem w 2 był niezły ale nie na tyle zeby sie zagrywać, SC nie grałem ale jakoś mnie nie ciągnie zeby pograć, MKT uważam za najlepsza bo po latach czasem do niej wracam grając kilka dni bez przerwy i jeżeli takie jest moje zdanie, i JA (nie TY) uważam tą grę za najlepsza bijatyke to pownineneś mój wybór uszanować, moze jak kupie PS3 i pogram w nowe MK to coś się w moim rankingu zmieni, choc watpie, jestem dosc oldshollowym graczem, gram od wielu lat i stare tytuły mają coś czego nowe juz raczej nie zdobeda... tzn mam do nich sentyment, szacunek i lubie do nich wracać, do wiekszości nowości wracać się niechce i to niezależnie od platformy!

PS. Po co grasz w MK, VF1,2 i SF na emu skoro zostały wydane na PC i wiekszość z nich wyladowała w czasopismach pełna!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,zwykle nie kupuje czasopism dla CD, zawartość to shit i się ciesza że mają wielu klientów a jakbyś wziął im te płytki to by nikt tego nie kupował (ostatnio ze względu na Guilty Gear XX kupiłem clicka i po przejrzeniu gazety omal się nia nie podtarłem- niskie loty).

a co do tekkena to ja tez jestem za trójką ale przed 5 musza się pokłonic bo system ma mega-wielki tylko postacie trochę źle wyważone- jak ta wada zniknie w 6 to będzie gra idealna...

Szanuje twoje zdanie ale wiem że wynika z tego że 'nie jestes na bierząco' z fighting games... ja je sledze od czasów TK2 i gdy widze ich ewolucje to serce rośnie, gama ciosów z Deada 3 to do teraz bezkonkurencyjna sprawa (i szkoda że empirycznie się o tym nie przekonałeś, bo 2 jest dużo gorsza).

napisze o co mi chodzi na przykładzie: to tak jakbym uważał Quake4 za najlepszy FPS mając kontakt tylko z nim red faction i medal of honor. Nie zdając sobie sprawy i zapominając o istnieniu Halo, Metroida, Half-life,Dooma, CoD, Unreala itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kontakt z TK5 jeszcze sie nie skonczyl i nie było to 15, 30min czy nawet 1h grania, graliśmy kilka czy kilkanaście razy, kumpel chciał mnie w gre wciągnąć zebym tez kupił PS2 i TK5 ale mi poprostu gra sie nie podoba, wole bardziej techniczną serię Virtua Fighter lub ciekawszego Arcade czyli serię Mortal Kombat (musze skombinować choć emulatorek i najnowsze części)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze rzadzi. Ciuchy ma fajne. Kasumi zreszta tez, zwlaszcza w niebieskim stroju, gdy gramy nią okolo drugiej nad ranem, totalnie pijani, a jedyne co nam w glowie to...ekhm...chyba sie zapomnialem
Mylicie sie "naladniejsza" postacia w nawalankach jest ..... Mai z King Of Fighters

http://usuarios.lycos.es/sectorxmx/descarg...001_800x600.jpg

Trudne? ;| Trudne to moga byc speciale w SF... MK
To zalezy niektore fatale i combo znacznie latwiej zrobic na padzie, np. niektore fatale sa prawie niewykonalne bez pada albo innego przyrzadu co pozwali nam plynnie i dobrze zrobic polkola.
A ja chętnie podziele się z wami wiadomością że powstaje nowy Mortal Kombat. Ten MK zatytułowany "Mortal Kombat: Armageddon". Mają w nim być WSZYSTKIE (coś koło 60) postacie znane z wcześniejszych części.
Jezeli wyjdzie cos podobnego do Trilogy to nawet nie chce slyszec o tej grze Trilogy jest nudne jak flaki z olejem. Bezapelacyjnie przegrywa z 1 i 2 a takze 4.
PostWysłany: 15 Sty 2006 07:16 Temat postu:

Co do kombinacji 4 klawiszy to na szczęście pleciesz bzdury saphiel. O ile się nie mylę to w opcjach gry jest możliwość ustawienia klawisza emulującego naciśnięcie P+K+S+HS.

Fajnie tylko tworcy zablokowali ta opcje na PC nie wierzysz to zobacz w opcjach :wink:

BTW Pierwsze Mortale to jedne z najlepszych jak nie najlepszych nawalanek jakie kiedykolwiek wyszly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co ci chodzi. Ja mam GGXX z clicka (przedtem miałem GGX z underdoga) i używam tej opcji. Musisz mi wierzyć na słowo, ale ja wygrałem story mode gdzie trzeba było walczyć z regenerującym się bossem. Jak myślisz, jak to zrobiłem jeśli nie używakjąc instantów?

Ja używam tego klawisza, więc on nie może być zablokowany. Wiem, że w menu jest jakieś szare i wysunięte, ale to nic nie znaczy.

PS:Jako, że aras-ocb powiedział, ze albo mnei wyśmiej, albo zwróci mi honor,a mylił się i honoru nie zwrócił no to ja go wyśmieje:

Buahahahaha, ale lamer. Szpanuje informacją i oskarża o używanie emulatorów nawet nie sprawdzając wcześniej czy ma racje buahhahahahahahha. Już wiem czemu na PS2 nie ma opery, czy mozlli. Po porstu twórcy nie chcieli, że takie lamery jak aras-ocb pisały na forach buahahahhahahha. Niestety nei przewdzieli, że aras-ocb ma też PC. Buahahahahha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że z ciebie prawdziwy pitbull i punchliner :lol: :lol: :lol: rotfl

"Virtua Fighter 2 też? szczerze wątpie, nie chce mi się teraz sprawdzac "

'zresztą co ja się produkuje wypisałeś tylko produkcje z PC (i z emu)'

czy widziałeś w tych wypowiedziach szpan?, to były przypuszczenia a nie stwierdzenia (tym bardziej oskarżenia)... widze masz dużą wyobraźnie i skłonności do nadinterpretacji

Nie zwróciłem ci honoru bo nie sprawdziłem tej informacji (a napisałem że jak sprawdze to zwróce). <sorki za offtop>

wracając do tematu- Zikmu, naprawdę fajna laseczka, (ale mi przypomina Kasumi) nie dostrzegałem jej do tąd (zaraz skołuje znowu KoF i ja przetestuje :D ), ale nie jestem pewien czy Christie Monteiro jest zdetronizowana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos napisał, stare produkcje (nie dlatego ze wyszły na PC!) są lepsze od obecnych i mimo juz starutkiej grafy wciągają jak cholera! Musze spróbować nowych MK ale watpie ze coś bedzie lepsze od MKT najlepszej bijatyki EVER!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos napisał, stare produkcje (nie dlatego ze wyszły na PC!) są lepsze od obecnych i mimo juz starutkiej grafy wciągają jak cholera! Musze spróbować nowych MK ale watpie ze coś bedzie lepsze od MKT najlepszej bijatyki EVER!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzyj swoją teze argumentami...

napisz coś o:

-rozbudowaniu,

- ilości technik,

-zróżnicowaniu ciosów postaci (i ich stylów walki)

-o tym na co pozwala system walki,

-napisz jakąś rzecz która wyruznia mortala i sprawia że jest najlepszy

-wspomnij o rzutach

-o okizeme

-o jugglach

-o parrowaniu ciosów

-o reversalach

-o chickenach

-o stringach

-o multipartsach

-o unblockach

-o róznych postawach postaci

-o animacji

po prostu powiedz jak gra jest głęboka i ma wspaniały system walki- skomplikowany i głęboki, moze się wtedy przekonam (bo samo 'najlepsza bijatyka ever' mi nie wystarczy chcę konkretów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o Tauntach. Ja gram głownie w bijatyki 2D i tam się to naprawdę liczy. Jeśli nie wiesz co to jest to wyjaśnie. Taunty to ruchy (zazwyczaj śmieszne) w, których postać prowokuje przeciwnika do ataku. Zazwyczaj nie mają żadnego działanie (oczkolwiek w niektórych bijatykach dodają przeciwnikowi trochę do paska energii do ataków specjalnych). W GG wprowadzone jeszcze respekt. Jest to coś podobnego, ale okazuje szacunek przeciwnikowi.

Co do stringów to masz rację, bardzo się liczą. Taka Chun-li ma bardzo fajne strigni (chociaż widziałem je głównie w komiksie). Poza tym to z tego co zaobserwowałem w bijatykach SNK to w jeśli zawodniczka ma spudniczkę, lub coś takiego to przy podskoku majtki bedą widoczne. (wiem,że stringi to pewnie coś innego, ale chciałem zaszpanować wiedzą o skokach w SNK)

Co do tego wyzywanie od lamerów itp. To nei bierz tego do siebie. Chciałem po prostu pokazać, że wyśmiewanie kogoś na forum to neinajlepszy pomysł. Stąd to przejaskrawienie.

PS:Wszystkie cechy wymienione przez ciebie (i przezemnie). Zwyczajnie nic dla mnie nie znaczą jeśli w grze nie ma fajnych zawodniczek, bo zwyczajnie nie mam kim grać. Dlatego dla mnie Super Street Fighter II jest 10x lepszy od Street Fightera II ze względu na obecność Cammy (nie lubię Chun-li).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzyj swoją teze argumentami...

napisz coś o:

-rozbudowaniu,

- ilości technik,

-zróżnicowaniu ciosów postaci (i ich stylów walki)

-o tym na co pozwala system walki,

-napisz jakąś rzecz która wyruznia mortala i sprawia że jest najlepszy

-wspomnij o rzutach

-o okizeme

-o jugglach

-o parrowaniu ciosów

-o reversalach

-o chickenach

-o stringach

-o multipartsach

-o unblockach

-o róznych postawach postaci

-o animacji

po prostu powiedz jak gra jest głęboka i ma wspaniały system walki- skomplikowany i głęboki, moze się wtedy przekonam (bo samo 'najlepsza bijatyka ever' mi nie wystarczy chcę konkretów)

A dla mnie jest jeden NAJWAŻNIEJSZY argument mianowicie:

GRYWALNOŚĆ

której wymienione przez ciebie gierki nie mają w takim stopniu jak stareńki Mortal Kombat Trilogy. Poprostu granie w takiego Teeken 5 znudziło mi się po 15min, i co ze ma super grafe, pińć tisieńci kombinacji ciosów, pełno bajerów skoro poprostu NUDZĄ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, a mnie MK zawsze nudzi. Sprawa gustu. Dla mnie MK jest za mało dynamiczny, za bardzo brutalny i nie ma chyba ani jednej naprawdę sympatycznej postaci inie podobają mi się ani Sonia, ani Kitana, ani Tania, ani Schiwa, ani reszta tych kobiet-ninja, a mówię oczywiście o częściach do numeru 5. A to się tak naprawdę liczy. Poza tym może na moje zdanie wpłynęło to, że nie lubię krwi ani przesadnej brutalności w bijatykach (dlatego też nie za bardzo lubię serię Samurai Shodown).

PS:Ja nawet w RPG zawsze biorę kobiety do drużyny. Nie mogę się nadziwić widząc kolegę, który ma w ID2 drużyną złożoną z samych facetów. Żadnej ponętnej czarodziejki, ani zmysłowej łowczyni. Normalnie jakiś psychopata.

PS2:Zna ktoś jakieś godne polecenia bijatyki w których są same zawodniczki, albo przynajmniej w większości?

PS3:Dlaczego jeszcze nie ma tematu o laskach w grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Taką bijatyką jest Dead or Alive i trąbie o niej od poczatku...

2. heh z tymi stringami to mnie zabiłes... napisz jeśli robiłes sobie zwałe bo jesli nie to moge wyjhasnic co to jest- nie ma problemu (okizeme i chickeny także)

3. wiem co to są taunty,ale dzięki ze o mnie dbasz :D

4.Grywalność w bijatykach to odzwierciedlenie ich systemu walki który MUSI być elastyczny, bo co powiesz na to że w Dead or alive3 (przytaczam ją celowo, bo jest chyba najmniej rozpoznawalna z wymienianych przezemnie gier) możesz wykonac rzut praktycznie w każdej sytuacji (tak leząc na ziemi i będąc w powietrzu też), przy ścianach możesz wykonać dodatkowe ruchy (odbicie za plecy przeciwnika, specjalny rzut czy bieg po niej), możliwości juggli jest MASA, kazda postac ma idealnie oddany styl którym walczy, jest to najefektowniejsza bijatyka dotychczas (animacja, grafika i wygląd ciosów+ łatwość rewersali)... mnie to bardziej przekonuje do niej niz do mortala w którym podstawowe ciosy są mniej więcej takie same dla każdej postaci, a gra skupia się tylko na projectile'u i specjalu na przemian+ czasem jakiś kopniak z powietrza... ubogie możliwości= nuda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić, bo nei wiem :P

Ale czegokolwiek byś nei powiedział to dalej stoję przy tym, że strigniw moim tłumaczeniu liczą się o wiele bardziej niż w jakimkolwiek innym. Tak poza tym to o ilę się nie mylę, bo dawno w SFA3 grałem, ale z tego co pamiętam to Sakura nosiła bieliznę pod kolor opaski.

Tak poza tym to nie wiem kto był w kierownictwach firm produkujących bijatyki w daawnych czasach, ale chyba często miewał pomrocznośc jasną, bo zdecydowana większość fighterów to byli faceci. Zadoniczek czasami wcale nie było (!!!). Co jak każdy się domyśla w zdecydowanym stopniu pogarszało grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...