Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

nie wiem który to był numer .. nie mam okładki brat mi ja całą rozerwał została tylko gazeta :(

Z gry Frontlines FUEL OF WAR -Mówcie co chcecie to ja już wolę defekujące na głowę gołębie

Kapitan od rana nie był w nastroju-i w końcu wybuchnął

Z gry Lost the video game-wyspo sielska,wyspo angielska....od cholery tutaj zielska

-tu miało być lotnisko...ale że budowali je ci sami ludzie co stadion narodowy w Wawie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Crysis Warhead - A tłumaczyłem ze sto razy-zawsze trzymaj lufą w stronę wroga, może nie? :D

Z CoD World At War - Nas znajdują w kapuście a Japończycy rosną na drzewach :lol:

Z Nostradamus: Ostatnia przepowiednia - Nostradamus na klasycznym haju :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 07/08

Recenzja Resident Evil 5: "Azor: do nogi! Pucia: do ręki!"

Lord of the Rings Conquest: "Pogonić Enta, niech się tu nie pęta!"

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian: "Ty, a ta Zuza to ten... wolna jest?" albo "Nie masz żołnierza nad szczura-szermierza."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 7\08

Resident Evil 5: "Azor: do nogi! Pucia: do ręki!"

Lord of the Rings: Conquest; "Pogonić enta, niech się tu nie pęta!", "Kto zamawiał ekspresową dostawę miecza? Proszę pkwitować!"

Crysis Warhead: "Gdy dżip zignorował sygnały policjanta, ten się wściekł i wybuchł.", "K****, tu jest wojna na całego, a ty się, @$%& złamany, opalasz?!!", "A tłumaczyłem ze sto razy - zawsze trzymaj lufą w stronę wroga, moze nie?"

Street Fighter IV: "No mówię ci, że nie było karnego w 93 minucie!!!", "Jeśli to statek dyplomatyczny, to gdzie jest ambasador?!"

Drakensang: "Gdyby tak ogrzać trupa, to ożyje?", "A teraz im nasikam do żródełka!"

Captain Blood: "Żona kapitana lubi haftować na morzu..."

Call of Duty: World at War: Gorąco witamy przedstawicieli japońskich pancerniaków!", "Przyczajony japończyk, ukryty bagnet."

Fallout 3: "Tędy wracali kibice z Austrii."

Alone in the Dark: "Bo taryfa w taksówce za wysoka była...", "Jeden z bossów - Latarkoramienny. W tle Carnby, troszkę się przez te lata zmienił, hehe.", "Edward, zaraz po grze marsz na mityng AA!", "Ogniu, krocz za mną... ej, ale nie tak szybko!", "Zainwestuj, facet, w ładniejszą twarz..." , "...Ale następnym razem wybierz innego chirurga, Ten zdarł z ciebie skórę>'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwugłowy owczarek z gry 'Wilczy szaniec' i podpis : "Niemcy też mieli swój Czarnobyl".

ten podpis też mnie rozwalił+CDA 7/2007

Temat numeru o Age of Conan

"Cios był tak szybki,że miecz aż się rozżarzył wskutek tarcia atmosferycznego", oraz "Mieszkańcy nie są zachwyceni zwyczajami turystów-żeby tak kucać w wiadomym celu pośrodku wioski". Ogólnie to większość podpisów pod screenami

rozwala :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[07-2008]

SBK08

"Darmowe piwo i pizza? Gazuuu!"

fallout 3

"Nie ma to jak zapach plutonu o poranku."

CoD WaW

"Ktoś wie jak sie to wyłancza? Halloooo, over, psiakrew, odpowiedzcie!"

"No co ja poradze , że amunicji nie dowieżli"

Indiana Jones (Lego)

"30 km na czwartym biegu? No i gdzie on ma ręczny?!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07/2008

"Niektórzy noszą na klapie święty obrazek, ale granaty lepiej się sprawadzają w walce." CoD: WaW

"Mów do ręki..." Fallout 3

"PSP już parę wieków temu budziło niezdrowe emocje" Nostradamus

"Kończące się wino zawsze wywołuje żywiołowe dysputy" Drakensang

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 8\2008

Champions Online: "To nieuczciwe! Powalił mnie nieświeżym oddechem!", "Kolejny uzależniony od sieci...', "A mieli po prostu pogadać o polityce..."

Dark Void: "Spadaj, to miejsce jest już zajęte!"

Project Origin: "No wiecie, z samej archeologii już się wyzyć nie da..."

Sid Meier's Civilization IV: Colonization: "My, Pomaranczowe Lwy, chcemy z wami, Pędzącymi Bawołami, wypalić fajkę pokoju."

Dragon Age: Origins: "Ech, na obiad znów mięso z puszki.."

Empire: Total War: "Cel... pal!!! (Palenie skraca życie!)"

Neverwinte Nights 2: Storm of Zehir: "Mam smaka na smoka i jestem w amoku. Strzeżcie się!!!"

Stalker: Czyste niebo: "Nie powiedziałem, ze tam jest twoja żona, tylko że tam jest zona, przestań strzelać!", "Wstań, powiedz, nie jesteś sam..."

Devil MAy Cry 4: "Debil - may die!", "I tak od miesiąca - żaden nie ustapi...", "Cip, cip, cip, cip..."

Kung Fu Panda: "Allor, screeny, @$%^!:"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...