Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

przypomniały mi się dwa podpisy z recki TR:Legend.

screen 1: "Ależ ona rupcią dusza"

screen 2(Lara ma na nim spuszczoną głowę): "Niech policzę... jedna... dwie... ok, są obie. gotowa do akcji!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 6/08

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky: "Nigdy nie proś stalkera, by ci ściągnął kotka z drzewa.", "Patrzy - a w środku cały pluton. Albo uran."

Saints Row 2: "Stłuczka na moscie. Wyslijcie ambulans i dwa abramsy.", "Nigdy nie wyprzedzaj na polu minowym."

Red Faction: Guerrilla: "Poczęstowanie kogoś snickersem na Marsie uważane jest za śmiertelną obrazę...", "Kolejna postać z panteonu Silent Hill - Koparkoryjasty."

Age of Conan: Hyborian Adventures: "Rycerz miał konia, który mu stawał na każde zawołanie.", ""Trzy olifanty i barbarzynca" - ten serial bije w Cymmeri rekordy popularności."

9 Kompania: "Helikopter w ogniu, a Afgańczycy znów grillują.", "Gdy wykrywacz min przestaje działać, wysyła się na zwiad najmniej lubianego ziomala z plutonu..."

Overclocked: Historia o przemicy: "Witamy w szpitalu Staten Island. Porzućcie wszelka nadzieję, którzy się tu leczycie..."

Seven Kingdoms Conquest: "Oryginalna starożytna wypalarka kręgów zbożowych wkręca się na obroty.'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 06/2008 (153)

Saints Row 2 - To co? Handel wymienny?

Red Faction: Guerrilla - Zrób sobie własny zjazd z autostrady...

Quantum of Solace -Takie tłumiki poprawiają samopoczucie zakompleksionych agentów :)

9 Kompania - Dziewczyny zapamiętajcie: każdego faceta można poderwać granatem!

Race Driver GRID - Rajdowcy! 8 wieków na was patrzy!

Overlocked Historia Przemocy - Facet, nie przejmuj się, to się każdemu mężczyźnie czasem zdarza...

Fim Speedway Grand Prix - Czwarta pozycja? Krzywo to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisy są ogólnie niezłe oprócz niektórych szczególnie tych z recenzji każdego Tomb Raidera bo w każdej z nich pojawia się podpis w stylu " czasami chciałbym być sznurem" gdy Lara na nim wisi albo "Cóż za piękna śmieć" gdy Lara nachyla się nad trupem.

Raz czy dwa to może być śmieszne ale nie 50 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozwaliły m.in. te:

Saints Row 2: "Hej, nie ma uciekania do góry!"

Red Faction: Guerrilla: "Terminator model T-10. Wymaga jeszcze pewnych szlifów i miniaturyzacji." "No i wyfedrowaliśmy 300% normy. Będzie premia?"

Burnout Paradise: "A ludzie pewnie w salonie Peguota albo jakoś tak..."

Fallout 3: "Dogmeat - najwierniejszy przyjaciel Fallouta"

Far Cry 2: "Czarny Ląd jest w istocie czerwony..." a screen obok "...albo zielony. Takie nazwy musiał wymyślić różowy człowiek."

Racedriver Grid: "Ten zielony jest Smugglera." <- padłem. "Ale pieska z kiwającą się główką to nie ma... Jestem lepszy!"

I to chyba wsio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbawił podpis pod obrazkiem w recenzji jakiejś gry samochodowej, nie pamiętam już jakiej.

Był popdis "Kierowca ma zjazd po trawie" a na obrazku był koleś co jedzie autem obok jezdni na pasie zieleni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...