Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły

Polecane posty

Nie wiem czy to już było (zapewne tak xD) Ale mnie rozbawił okropnie (nie pamiętam szczegółowych danych) Podpis pod screenem z 'wypiętą' nową Larą: "Lara's back!"

Rozwalił mnie też tekst z CDA 112 z recenzji Rugby 2005.: "Mam! Mam! Znalazłem grosik szczęścia!" xD W połączeniu ze screenem dało to u mnie efekt śmiechu padaczkowego. Czyli mniej więcej rotfl-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empire: Total War - "Na górnym pokładzie jest zakaz palenia." (A z luków na armaty pełno dymu)

Turok - "No i [beeep] blada" (w okolicy tyłka kolesia była ikonka myszki, do złudzenia przypominająca blade pośladki)

Tamże - "Powiem jedno. Chcesz czy nie - oddasz tę miętową gumę!" (Turok rozchylający paszczękę jakiegoś velociraptora)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka podpisów, które mnie rozbawiły:

Epire: Total War: "Anglicy mają kompleks małego dzioba" 151 nr
Pirates of the Caribbean : The Legend Of Jack Sparrow : "W tej tawernie najlepszym daniem jest danie w mordę" 130 nr
The Heat of War: "Wróg do perfekcji opanował sztukę kamuflażu. Ten tutaj przebrał się za skrzynkę na ziemniaki" 143 nr
Red Ocean : " Wchodzę, zapalam światło... i wszystko jasne" 141nr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A SPEC/2008 (151)

This is Vegas: "Tu nie wypada pojawić się w czymś gorszym..."

Saboteur: "Poniedziałkowy poranek... jak ja nie lubię tej pracy..."

Football Superstars: "Hehe, siłka dla informatyków? :) Wszyscy siedzą w serwerowni." (najlepszy podpis w tym numerze :))

Battlestations Pacific: "A teraz będzie kinder niespodzianka..."

Sacred 2 Fallen Angel: "Zawsze myślałem, że "kamienna twarz" nie wyraża żadnych emocji"

Stargate Worlds: "Cholera! To nadal nie jest Tatooine! Zwolnić nawigatora!"

Secret Files 2: " Tylko DiCaprio gdzieś wcięło..."

Mafia II: "Ciekawą miał taryfę..."

Turok: "W Nevadzie nie takie mustangi się ujeżdżało..."

Jack Keane: "Ona, przynajmniej nie udaje, że kaliber nie ma znaczenia..."

Penumbra Black Plague: "O mój Boże!!! Doda idzieee!"

Dokładnie te same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i tak nieśmiertelne:

ciekawe, jaką ma taryfę... -- jak to pierwszy raz usłyszałem i zobaczyłem screen, to sąsiad wpadł do mieszkania z kaftanem ;). Zresztą, jak się człowiek postara, to ten podpis, pasuje do dużej ilości screenów... dziwne?? B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zdrętwiała mi ręka! Zdrętwiała mi ręka!" - z tematu numeru "Alone in The Dark 4"

-jak byłem mały też nieźle potrafiłem się przerazić z tego powodu %)

A mina policjanta doskonale wyolbrzymiła ten podpis %)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów kiedy to zapowiadano Crysisa, jako nowego kóla FPS...

Pierwszy screen- "Engine posiada umiejętność maskowania obiektów - na tym screenie tak naprawdę jest 37 żołnierzy i pies. :)"

Drugi screen- "...a nie mówiłem? Teraz się odmaskowali. A pies uciekł. Tak przynajmniej twierdzą Koreańczycy, tylko czemu tak sie oblizują?"

Pare minut szczerego uśmiechu :lol: .

No potwierdzam, pamiętam, że jak to przeczytałem to przez 30 min tarzałem się po pokoju :):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A maj 2008 (152)

Faith And A .45 - Jednoosobowy bunkier szturmowy

Rise of the Argonauts - Wiesz może, gdzie przyjmuja te zgłoszenia na konkurs piękności?

Mass Effect - Pusto wszędzie? Głucho wszędzie? To zasadzka pewno będzie!

Experience 112 - Pozwól do pokoju zwierzeń...

UEFA EURO 2008 - Rasiak, to nie ta bramka!!! (podpis miesiąca ;) )

Imperium Romanum - Nawet Rzymianie potrafili budować stadiony na czas...

Sam & Max - Negocjacje ceny pizzy są znacznie szybsze, gdy trzyma się colta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 05/2008

Blood Bowl: "Chwilka namysłu: strzelić karnego czy sędziego?"

Rise of the Argonauts: "-Jak masz na imię? -Ja? Zon. ...i tak został Jazonem."

Mass Effect: "Pusto wszędzie? Głucho wszędzie? To zasadzka pewnie będzie!"

XIII wiek: Śmierć lub chwała: "Raz pod wozem, raz na waonie - i tak skończymy jako nawóz.", "Pierwszy udokumentowany przypadek użycia kawalerii powietrznej."

Warriors Orochi: "Walimnieto i Sporalaga w akcji!", "Tarcza nie starcza. Bo i samuraj [beeep], kiedy wrogów kupa."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

Mnie zmiażdżł dosłownie tekst w numerze Specjalnym przy recenzji Turning Point'a, a konkretnie:

'A ten co taki zdziwiony?' Poprostu jak zobaczyłem głowę tego chłopa to myślałem że padnę.

A Gem chyba ma kryzys jakiś bo 3\4 podpisów w Warhammer Dawn of War zaczyna się na 'Dziewczynki' Resztę znacie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action 05/2008

Wheelman - "Nie ma jak wiatr targający włosy..."

Damnation - "Damn, co za nacja!"

Alpha Protocol - "Tu pomoże tylko szampon przeciwłupieżowy..."

Zeno Clash - "Kazali mu iść po rozum do głowy, ale potraktował to zanadto dosłownie." (mój faworyt :P )

Rise of the Argonauts: "Przesadziliśmy z botoksem..."

Rainbow Six Vegas 2: "Rosyjska ruletka ze snajperem się nie opłaca.", "Za dużo darmowych drinków?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Smugler manipulator. Dlaczego mamy się wypowiadać czy podpisy sa smieszne czy odlotowe. Nie uważasz, że niektóre (większość) są tak żałosne?

A kto ci kaze zabierac glos w tym watku, skoro uznajesz, ze nijak ci nie pasuje, panie "sedzio sledczy"? To jak z pizzeria. Komu smakuje pizza, ten wchodzi i zamawia, a ty jak rozumiem wejdziesz i nadmiesz sie duma "ej, a to przeciez niezdrowe i wstretne zarcie, czemu kupujecie to swinstwo" itd.

Rozumiem, ze chcesz sie wykazac, zes madrzejszy od motlochu, co to pozera, ale wybacz, wychodzisz co najwyzer na pozera.

W razie czego polecam lekture Iliady w oryginalne. Tam to sa swietne teksty i na poziomie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst to tenz recenzji Call of Duty 4: Modern Warfare- "Jeszcze raz któryś pierdnie, to nie ręczę za siebie", a tak w ogóle wszystkie podpisy są świetne i uważam, że powinny zostać na zawsze!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden podpis pamiętam po dziś dzień. w zapowiedzi Crysisa sprzed 2 lat był screen przedstawiający jakieś działo przeciwlotnicze i podpis: na tutejsze komary nie ma nic lepszego. LOL był wtedy niesamowity, co spojrzałem na screena to parskałem śmiechem i robiłem się siny :lol: tak, to najlepszy podpis, choć mam nadzieję, że wymyślicie kiedyś jeszcze lepszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...