Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Hahahaha :lol: :lol:

Ico bedzie wygladala jak pierwsza wersja "niemca"!! czy moze juz w 3D??

To oczywiscie zart! 8) Sadzac po twojej reakcji powinno byc dobre :wink: , byle by te skreeny nie byly tylko pokazowka przed jakas lipa!! hyhyhy :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysowana recznie moovisz?? I to mi sie podoba, bo to w sumie nowatorski pomysl! Jak bedziesz mial tego linka to chcetnie skorzystam :lol: Jesli prawda jest ze bedzie za damke w necie to juz podkrecam lacze :lol: :lol: :lol: :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że ostatnio tak o Doomie troszeczke cicho???

Ja uważam że ta gra pobije HL2... Autorzy siedzą cicho nie robią szumu tylko robią i testuje. Nie jak buraki z valve chwalą się aż ktoą zapie****** im kod nad którym pracowali 5 lat:)))) Frajerzy.

Hehe bo widzisz, panowie tworzący Doom3 chwalili się swoją grą tyle, że już teraz nie mają czym :P Dlatego ucichło...

A ja uważam że Doom3 i HL2 pójdą do piachu i przebije je Painkiller :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>uQuad

Ja mam trochę inne prognozy. Według mnie Painkiller będzie kolejnym polskim gniotem, Half Life 2 będezie dobry, a DOOM3 świetny.

Mhm, tak na poważnie to wcale tak nie uważam - napisałem tak sobie tylko ^_^'. Tak szczerze to po screenach i trailerze Painkiller ma narazie jedną więlką zalete - czuć że to shoter, a nie jakieś strzelanie niewiadomo jak nieowadomo w co (patrz Chrome). I wade - otoczenie jest takie jakby... puste? Za mało mi tam troche tych śmieci i bajerków w lokacjach. Ale to sie moze jeszcze ofkoz zmienić.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. Jeszcze gra nie wyszła, a już 12 stron komentarzy. To się nazywa dobry prognostyk sprzedaży :wink: Ja niestety ostatnio baaardzo mało gram, prawie wcale. No, ale po tym zobaczyłem na filmikach z HL2 to uhuhu. Wiem, że i tak nie będę miał sprzętu, który to porządnie uciągnie, ale będę męczył go na czym się da. Roboty na studiach jest sporo, ale dla takiej gierki trochę czasu się znajdzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolesie z Valve mogli dopuścić do wykradzenia kodu źródłowego? Zajeżdża to partactwem. Jednak twórcy na razie na tym nie stracą- mało kto ma sprzęt pozwalający na uruchomienie half life’a 2 na pełnych detalach ( zazdroszczę tym kolesiom z Pentagonu :lol: ).

A może cała ta afera to tylko chwyt marketingowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A może cała ta afera to tylko chwyt marketingowy?

:twisted: :twisted: :twisted:

O tym że to chłit marketingowy[oglada ktos kabaret ani-mrumru?] było już wcześniej. Poza tym w nowym CDA bedzie artykuł napisany przez jednego z moderatorów. Ale prawdopodobnie tak. Ufi....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>uQuad

DOOM 3 to też czysty shooter, jak zresztą przynał sam John Carmack. W grze nie pojeździsz sobie żadną maszyną czy coś w tym stylu - bedziesz chodził, zabijał i zbierał przedmioty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>uQuad

DOOM 3 to też czysty shooter, jak zresztą przynał sam John Carmack. W grze nie pojeździsz sobie żadną maszyną czy coś w tym stylu - bedziesz chodził, zabijał i zbierał przedmioty.

Ja tam za D3 nigdy nie byłem, i jak dla mnie bedzie na 80% niewypałem. A w HL2 bedzie można jakimiś pojazdami jeździć? Nic o tym nie słyszałem. Pozatym nie widziałem na filmikach nic wiecej oprócz strzelania :)

Tam, Halo2 wymiecie wszystkie gry jak wyjdzie. Wierze w tą gre :) Halo1 nie było aż takie dobre ze względu na swój wiek, w końcu na Xboxa wydane było dość dawno temu. Za mało rozbudowne i koszmarne wymagania to dwie rzeczy które mi sie nie podobają. Ale miejscami klimat zabija :).

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skończe swoje swary głupie - w końcu i tak skończymy w zupie" - czy jakoś tak. Tylko nie pytajcie się mnie jak to się ma do wcześniejszej dyskusji :lol: Ja tam czekam na DOOM'a i Halflife'a i według mnie w interesie wszystkich graczy jest by obie były jak najlepsze. I jeśli tylko los pozwoli zagram z chęcie w jeden i drugi tytuł. Po obu spodziewam sie wszakże sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A może cała ta afera to tylko chwyt marketingowy?

:twisted: :twisted: :twisted:

O tym że to chłit marketingowy[oglada ktos kabaret ani-mrumru?] było już wcześniej. Poza tym w nowym CDA bedzie artykuł napisany przez jednego z moderatorów. Ale prawdopodobnie tak. Ufi....

Szczerze w to wątpę (już o tym pisałem :) ). Nie wiem czemu to miało by służyć? Tytuł i bez tego nie potrzebuje reklamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy spiskowej teorii dziejów z całą pewnościa wymyślą wiele powodów. Ja też nie będę gorszy i podam jeden :wink: W trakcie prac końcowych programiści wykryli jakiś karygodny błąd, którego usunięcie będzie czasochłonne i wstydzą się przyznać. Ma to się pewnie to rzeczywistości jak pięść do oka, ale coś musiałem wymyśleć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chya nie masz racji Qbuś. Jelśliby popełnili taki błąd to wcale nie musieliby sie do niego przyzwać i nikt wtedy by się o tym nie dowiedział, a premierę mogli przesuwać "zwykłymi" metodami, czyli nie podając przyczyn, albo mówiąć, że robią to, aby "finalny produkt zadowolił wszystkich" etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tesh widziałem screeny nawet zapowiedź widziałem i powiem wam że podoba mi sie max !!! Tylko na mojim kompie napewno to nie ruszy :( ale ciesze się szczęściem ludzi na których kompie to ruszy :D Chwalą tą grę chwalą to zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co to będzie po tym jak HL2 wyjdzie do sprzedaży i jej kod zostanie udostępniony do innych gier. Z tego co słyszałem kod tej gry jest zrobiony tak perfekcyjnie (jest tak wypasiony :D), że za jego pomocą można zrobić dosłownie wszystko. Inne firmy będą musiały pracować ładne pare lat aby wymyśleć lepszy kod od tego z HL2. Panowie z Valve odwalili kawał wspaniałej roboty, tylko jakiś hakeł (ten błąd jest specjalnie) musiał wykraść część tego kodu co (na nasze nieszczęście) opóźniło date wydania tej wspaniałej gierki :evil: Ja nie wytrzymam ... ja już chce tą greeeee :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie HL 2 wygląda nawet ładnie, ale moim zdaniem nie umywa się do grafy z DooMa 3. Przecież DooM 3 wygląda dużo ładniej, grafa w tej grze jest taka jakby bardziej "nowoczesna" i to widać. W HL2 nie ma aż tak dobrej grafy. Co prawda jest realistyczna nawet bardzo, fizyka gry, ale nie widzieliśmy przecież bardziej zaawansowanej wersji DooMa(chyba, że ktoś był na QuakeCon). Ale popieram to, co napisał Qbuś, że to w naszym interesie jest, żeby obie te giery były jak najlepsze. W jednej będzie grafa i klimat grozy, a w drugiej rewolucyjna fizyka i nowinki tecniczne oraz oczywiście super grywalność, a Unreal 3 będzie połączeniem HL2 i DooMa 3 :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...