Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

A ja mam pytanie z innej beczki. Mam nadzieję, że w dobrym temacie piszę.

Zamierzam kupić Wiedźmina III jak tylko pojawi się w sklepach. Na płatne dodatki też się pewnie połakomię zaraz po udostępnieniu. I teraz właśnie takie zapytanie mam czy mając wersję pudełkową da radę wnieść opłatę za DLC zwykłym przelewem z konta? Albo inaczej - czy chcąc pobrać dodatki trzeba będzie gdzieś podawać np. numer karty bankowej? Nie bardzo mi się to będzie uśmiechać, ale w ostatecznej ostateczności, jak nie będzie innego wyjścia to będę musiał. Ale wolałbym nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Launch Cinematic Trailer jest chyba najlepszym jaki widziałem ever ;___; klimat po prostu wylewa się hektolitrami z ekranu biggrin_prosty.gif W ogóle miałem wrażenie, że jest on troszkę upodobniony do otwieracza z Wiedźmina pierwszego...podobny charakter..no i klimat tongue_prosty.gif

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Zgadzam się z MasterThiefem. Ja osobiście nie widziałem w życiu lepszego zwiastuna (chyba, że mało w życiu widziałem). Teraz jeszcze bardziej nie mogę doczekać się wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun naprawdę spoko, czuć klimat w tym zwiastunie. Fajnie że Redańczycy słuchają graczy, niektórym nie podoba się paleta kolorów jaka została wybrana i prawdopodobnie będzie można to zmienić na trochę bardziej ponure barwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Proszę bardzo http://www.ppe.pl/ne...wizualnego.html jest tutaj wzmianka o korekcie kolorów i zdjęcie które ukazuje jak będzie to wyglądać.

Jestem ciekawy czy Redzi będą się starali zwiększyć jakoś poziom trudności, bo jak na razie z recenzji które czytałem nie jest on za wysoki.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Ja jestem typem człowieka który lubi wyzwania(seria Dark Souls 300h, Bloodborne 120h). A przez łatwą walkę gry niektóre zaczynają mnie nużyć, na szczęście Wiedźmin oferuje jeszcze bardzo dobrą fabułę. Ale nie ukrywam że liczyłem na wyzwanie na tych wyższych poziomach, a z recenzji Berlina wynika że tego wyzwania to jednak nie ma. No cóż przekonam się już niedługo jak jest z tym poziomem trudności mam nadzieje że mnie w jakiś sposób pozytywnie zaskoczy.

Edytowano przez NieMy
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://natemat.pl/142559,wiedzmin-3-oskarzony-o-seksizm-i-mizoginie-kobiety-sa-bite-mordowane - poczytajcie. Ciężko w to uwierzyć, ale on to zapewne pisał serio. Wiedźmin be bo w jego świecie wszystkie duże miasta nie mają czegoś na kształt Harlemu i nie ma w nim organizacji feministycznych. Wiem - nie tak dokładnie brzmiały zarzuty, ale chyba tylko coś takiego jak napisałem zadowoliłoby autora recenzji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam boxa i mam w realizacji... a będzie wysłane kurierem, według mnie gry powinny być dzień przed a nie w dzień premiery:P Z chęcią bym sobie soundtracka posłuchał, a tu jeszcze tyle dni czekania.

A kompendium ktoś zamawia? Zastanawiam się nad tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałem zwiastuny i graficznie gra wygląda ładnie (choć efekty TressFX bardziej do mnie trafiają niż HairWorks, więc za to mały minus), efektownie i klimatycznie. Sceny walki są dynamiczne i ładnie zrobione, tylko zastanawiam się, czy nie zdominują one gry. W sumie fabuła raczej nie będzie gorsza niż w drugiej części (była taka jakaś nijaka), ale mam pewne obawy, czy choć zbliży się poziomem do tej z jedynki.

Grafika powinna dać radę (hd7970m lap msi gx60), tylko proc cienki.... . Na dwójkę starczył ten zestaw na ultra fhd bez UB, więc może ...

Karta jest w porządku, ale twórcy blisko współpracowali z nVidią i użyli GameWorks, więc ja oczekiwałbym problemów (sam mam R9 280X i przypuszczam, że zaraz po premierze sobie nie pogram). To jest niestety tak, że gry zrobione we współpracy z AMD wszędzie działają dobrze. Te zrobione wspólnie z nVidią przeważnie działają poprawnie tylko na ostatnich kartach nVidii. Obawiam się więc, że na początku będą ścinki i będzie trzeba poczekać aż AMD załata to, co zepsują twórcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że internet kipi od hejtu na downgrade grafiki w Wiedźminie 3 tylko dziwne, że nikt nie podchodzi do tego racjonalnie ;/ To dotyczy każdej gry początkowo tworzona jest możliwie jak najładniejsza wersja a potem w procesie optymalizacji niektóre rzeczy są upraszczane i dostosowywane do możliwości współczesnego sprzętu. Afera by była gdyby twórcy od samej premiery karmili nas materiałami sprzed roku gdzie gra rzeczywiście wyglądała lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pierwsze porównania odnośnie low vs ultra, niemiecka stronka podała coś odnośnie wydajności:

4 rdzenie taktowane 3ghz + średniej klasy GPU z 2GB wystarczą, Procek i7 był obciążony na full ,każdy wątek był obsługiwany, nawet obniżenie procesora do 2ghz nie spowodowało spadków i klatki się trzymały, czyli to potwierdza co napisał ktoś z Nvidii, że gra nie jest pod CPU.

źródło:

http://www.pcgamesha...k-Test-1158845/

Some bullet points:

- Performance is "very good", regardless if you're using Radeon-GPUs or Nvidia-GPUs.

- GTX 770 or R9 280X are sufficient for Ultra Settings @ FullHD

- 2 GiByte VRAM is enough for the (still very good and diverse) Max Textures.

- Config File lets you tweak the game extensively, like Distance Scaling (I know some of you were worried) and higher res shadows.

- Every thread is getting some love. So get your 6 cores out ;%29.gif. Still, the game is playable with just 4 cores @ 2GHz.

dodam obrazek z tekstem co mówi że do grania nie jest potrzebny mocny procesor

dlcFvlz.png

porównanie graficzne low vs ultra- możliwe spoilery

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testów przeprowadzonych przez nvidia, niby do ustawień Ultra w 4k wystarczy jeden Titan X w co nie chce mi się wierzyć nawet przy procesorze i7-5960X i 16 GB RAM-u typu DDR4, jedna taka karta nie da 60 FPSów przy 4k. Do Ultra w 1080 p ma wystarczyć GTX 980 ale do testów został użyty ten sam procesor i taka sama liczba pamięci RAM więc nie wiadomo jak to będzie wyglądało w praktyce tym bardziej że Wiedźmin ma wykorzystywać do końca procesor. Do Ultra bez GameWorks ma starczyć 970, a do ustawień wysokich 960, a do ustawień wysokich 770 w 30 FPSach jestem ciekawy czy wszystkie karty były testowane na tej samej konfiguracji sprzętowej. No cóż już niedługo się przekonamy jak gra będzie chodziła na różnych ustawieniach sprzętowych i jak się sprawdza na konsolach. Liczyłem że może gra już dzisiaj przyjdzie do mnie ale jednak się przeliczyłem, a niektórzy już na konsolach grają.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MojSkuter wiem o tym doskonale ale tak wynika z testów nvidia zresztą nie było podane w ilu fpsach radzi sobie 960. Zła wiadomość patch już wyciekł i piraci grają bez problemów ;/ jak zwykle uczciwi gracze mają pod górkę.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...