Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Jeżeli optymalizacja jest dobra to nie rozumiem dlaczego podawali kosmiczne wymagania sprzętowe, także te minimalne, tylko zmniejszyli sobie początkową sprzedaż. Chociaż widząc jak często ludzie w necie składali zestawy "pod wiedźmina 3", cóż, producenci sprzętu i sklepy komputerowe tylko zyskały :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna564 - lepiej pościel kojo bo ci mama zrobi szlaban na kompa i będzie kłopot zamiast Wieśka3 wink_prosty.gif

Ja niestety muszę czekać do końca pracy na instalację - no i na szczęście na gog.com jest już spolszczenie

Edytowano przez le_Fey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój laptop ma "tylko" HD 8750M, 8 GB DDR3 i dwurdzeniowe i3-3110M. Niby nie powinno w ogóle wystarczać, tymczasem pożyczyłem do testów WIII i w 1280x768 krąży w okolicach 20-27 fps'ów, da się grać. Fakt, ustawienia są głównie niskie, ze średnimi teksturami i włączonym rozmyciem ruchu, ale zawsze jest to jakaś rozgrzewka przed wersją na PS4. Rad jestem, bo i tak wygląda to dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz Wieśka. Zamawiałem z Polski do UK (Manchester) trochę poczekam, ale w tym tygodniu na pewno wpadnie w moje ręce. I zacznie się wielka przygoda...

Edytowano przez Azog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby gra miała na 980 chodzić w 60fpsach na Ultra a tak nie jest, szkoda że Redzi nie dotrzymali słowa. Sam poziom trudności rzeczywiście jest za prosty. Ja gram na ostatnim i nie mam najmniejszych problemów z przeciwnikami, gram już coś koło 3h i jeszcze nie udało mi się paść, większość obrażeń jakie otrzymałem to upadki przez skakanie w głupich miejscach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dotarly dwie zamowione kolekcjonerki. Na razie jednak grac w nowego Wieska nie zamierzam, poczekam az mi sie znudzi Elite Dangerous, a pozniej zobacze, czy bardziej mnie bedzie ciagnac do produkcji Redow, czy tez moze dokoncze GTA V. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna564 - lepiej pościel kojo bo ci mama zrobi szlaban na kompa i będzie kłopot zamiast Wieśka3 wink_prosty.gif

Jak nie spodziewam się żadnych gości to nie widzę sensu ścielania... A moja mama nie ma nic do gadania odnośnie mojego wyrka... Tak wracając do tematu Wiedźmina... Najpierw trza przejść dwójkę, bo nikt nie ma sejwa, takiego, jakbym chciał, a dopiero później trójkę młócić :v

@Zekron... Można zaimportować i można przeprowadzić rozmowę odnośnie wyborów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Wiem, że to nie ten temat, ale w temacie dedykowanym dla tego typu pytań nie widać aktywności, i brak też odpowiedzi ;)

Czy jest jakaś szansa na płynną grę na najniższych ustawieniach w Wiedźmina 3?

Intel Core i3-4010U CPU 1,7GHz 1,7GHz , Karta graficzna GeForce 820 M 2GB, 4GB RAMU, Windows 8.1 wersja 64-bitowa.

Jest sens kupowania gry, czy lepiej poczekać, uzbierać więcej pieniędzy i zainwestować w lepszy sprzęt? Na tych ustawieniach płynnie chodził mi Wiedźmin 2, Skyrim, Assasins Creed III, IV, Liberation. Grafika może być słaba, dla mnie liczy się raczej rozgrywka i fabuła.

Pozdrawiam

lulak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game nie ja narzekam a znajomy, znajomy kupił specjalnie pod Wiedźmina PC(nowy) i się pluje o to że gra potrafi spadać do 45 fpsów. Ja uwagi na fpsy nie zwracam ale znajomy ma na tym punkcie niezłego bzika. Ja gram na konsoli mój pc to by nawet tego nie odpalił chociaż że gra potrafi się odpalić na starszych maszynach. Mnie tam się wszystko podoba oprócz poziomu trudności, na szczęście cała reszta jest na wysokim poziomie.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lul

Nie ma żadnych szans. Nawet w 800x600 będzie ciężko. Procek jest niskonapięciowy a grafa bardzo słaba nawet jak na laptopa.

@princefan

To fps to w jakiej lokacji ? Podobno w Velen jest spory spadek fps w stosunku do Białego Sadu.

Mam podobną grafę w lapku. Z tym, że trochę lepszy proc i5-3230m i gt 730m. Po oc ta grafa ma jednak podobną wydajność co gtx 660m

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lul

Nie ma żadnych szans. Nawet w 800x600 będzie ciężko. Procek jest niskonapięciowy a grafa bardzo słaba nawet jak na laptopa.

To mnie zmartwiłeś.A ludzie tyle piszą o doskonałej optymalizacji i o tym, że chodzi nawet na starociach. Mi chodziło tylko o to, żeby gra chodziła w miarę płynnie na najniższych ustawieniach. No niestety muszę obejść się smakiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lul

Bo optymalizacja nie jest zła. Gra działa na sprzętach słabszych niż w minimalnych.

Ale twój proc jest naprawdę słaby. Grafa również. Ten sprzęt kompletnie się nie nadaje do nowych gier. Wszystkie które podałeś są dosyć stare. Sprzęt z minimalnych odpala wiedźmina 2 w ultra bez zająknięcia (no może prócz ubersamplingu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lul

Bo optymalizacja nie jest zła. Gra działa na sprzętach słabszych niż w minimalnych.

Ale twój proc jest naprawdę słaby. Grafa również. Ten sprzęt kompletnie się nie nadaje do nowych gier. Wszystkie które podałeś są dosyć stare. Sprzęt z minimalnych odpala wiedźmina 2 w ultra bez zająknięcia (no może prócz ubersamplingu)

Czyli jak rozumiem nie ma sensu kupować gry bo po prostu nie pójdzie, a jak pójdzie to jeden krok wiedźmina będzie trwał godzinę? :D W takim razie zaczynam odkładać na nowy sprzęt i chyba odstawię internet, żeby czasem nie pokusiło mnie oglądanie streamów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lul Procesor masz słaby, cała reszta (na 4 GB ram odpala) niby dałaby radę. Musisz spróbować, jako że na forum nie można dawać porad do piracenia, to pożycz od kolegi oryginalnego Wiedźmina 3, jeśli nikt nie ma to poszukaj może ktoś pożyczy. Ja bym zaryzykował i kupiłbym na twoim miejscu, bo jeśli grafika się nie liczy (a na 800x600 w najniższych ustawieniach gra wygląda bardzo dobrze) to weź. W 25 fps też da się grać (nawet 10 jest grywalne), a w rpg nie liczy się stałe 60 fps'ów.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lul Procesor masz słaby, cała reszta (na 4 GB ram odpala) niby dałaby radę. Musisz spróbować, jako że na forum nie można dawać porad do piracenia, to pożycz od kolegi oryginalnego Wiedźmina 3, jeśli nikt nie ma to poszukaj może ktoś pożyczy. Ja bym zaryzykował i kupiłbym na twoim miejscu, bo jeśli grafika się nie liczy (a na 800x600 w najniższych ustawieniach gra wygląda bardzo dobrze) to weź. W 25 fps też da się grać (nawet 10 jest grywalne), a w rpg nie liczy się stałe 60 fps'ów.

Przekonałeś mnie w takim razie, lecę do Empiku, dam znać jak zainstaluje jak wrażenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...