Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Mnie materiały z Gamescomu bardzo przypadły do gustu, ale zżera mnie ciekawość... Co pokażą światu twórcy Wiedźmina w Czwartek :)

Pokażą jakieś misje i podziemia. Zastanawia mnie, dlaczego najpierw dostaną tę prezentację Niemcy, a nie cała społeczność na oficjalnej stronie. Oj...

A walka moim zdaniem jest o niebo lepsza niż w jedynce, tam to było jakieś takie sztuczne.

I tak, i nie. Będzie wymagała więcej wkładu, ale będzie mniej widowiskowa. Czy będzie lepsza, okaże się.

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażą jakieś misje i podziemia. Zastanawia mnie, dlaczego najpierw dostaną tę prezentację Niemcy, a nie cała społeczność na oficjalnej stronie. Oj...

Tia, ale jak np. CD-A publikuje nikomu nieznane informacje nt dowolnej gry,to się cieszymy, hę? :P

Możliwe, że niemiecki serwis odwdzięczy się RED-om.... Nie wiem tylko w jaki sposób miałby to zrobić.

No, już wszystko wiadomo!

Jednak RED-zi trochę nas zrobili w konia, bo całkiem nowy ten trailer nie jest... Ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)

Fajnie poprowadzona rozmowa Triss i Zoltana, część w lochach to w dużej części to samo, co dane nam było zobaczyć na Gamescomie, więc w glebę nie wbija... Ale najlepszy jest strażnik na samym końcu :)

A jakie Wy macie wrażenia?

Nie skazujcie wątku Wiedźmina na śmierć! Piszcie, jak wrażenia po nowym trailerze!

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak RED-zi trochę nas zrobili w konia, bo całkiem nowy ten trailer nie jest... Ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda smile_prosty.gif

Im mniej wiemy, tym lepiej.

A co do trailera- humorystyczny. :smile: Oczywiście strażnik na końcu jest genialny, ale wszyscy zapominają o tym nachlanym, na samym początku, też niezgorszy.

boję się tylko o spolszczenie, nie chce znowu słuchać drętwych dialogów i faceta po amputacji jąder dającego głos Jaskrowi gdy tu Zamachowski w głowie

Nie przesadzaj, dubbing w jedynce stał na bardzo wysokim poziomie, a głos Jaskra był dobrze dobrany. Choć głos Zamachowskiego też byłby dobrym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Jaskier wygląda bardziej na jakiegoś 20'stoparolatka maximum 30 lat, a Zamachowski mam raczej niski głos który by zbytnio nie pasował (moim zdaniem oczywiście)

A co do trailera oczywiście pozytywnie cyki były, krew była i humor też był. No zbytnio się nie wysilali, bo większość scen już pokazali na Gamescomie ale niezłe.

Nie wiem czemu narzekacie że walka za łatwa jak jeszcze nie graliście, a co może mieli pokazać jak umierają podczas trailera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle znajdzie się ktoś, kto narzeka na coś... Dubbing w pierwszej części Wiedźmina jest wg mnie ewenementem, jak sobie przypomnę Turoka, Rainbow Six: Vegas, albo chociażby Fallouta 3 (chociaż Fallout dawał nawet radę) to aż mnie ucho boli...

Jaskier - świetny głos, radosny, zabawny, nieco głuptawy.

Geralt - rownież świetnie, chociaż byłem pewien, że to Żebrowski będzie podkładał pod Białowłosego głos.

O reszcie juz nie wspominam, tylko Alvin był jakiś taki łajzowaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Bo Alvin wyglądał jakby był opóźniony, a co do polskiego dubu ( może w sumie powinienem napisać że oryginalnego ) nie ma się co czepiać, był świetnie wpasowany w klimat całej reszty, aktorzy może i mogli być lepsi, ale ci wykonali kawał świetnej roboty i mam nadzieję usłyszeć ich raz jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko Arcanii, pocinam w Dragon Age na średnim ( normal tak? ) poziomie i większych problemów nie mam, ale mam zamiar dograć ten Combat Rebalance Mod, a widziałem że wtedy gra nabiera dynamiki, więc albo muszę opanować touchpad do poziomu mistrzowskiego albo kupić myszę, a wolałbym unikać tych tańszych.

PS. Zainstalowałem patcha 1.4 i dostałem info że modyfikacja plików gry może potrwać nawet 2 godziny. Fajnie :/

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobięgry na touchpadzie, a już na pewno nie w Wiedźmina. W ogóle nie jestem do niego przyzwyczajony i ledwo obsługuję Internet Explorera.

Obejrzałem też nowy trailer- trochę to dziwnie wyglądało dla mnie przyzwyczajnego do starego Wieśka, ale nie będę narzekał na rozwój serii, byleby ta gra pozostał w choć minimalnym stopniu RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka udostępnionych w internecie filmików prezentujących elementy rozgrywki z Wiedźmina i muszę stwierdzić, że zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Największe zmiany zaszły chyba w oprawie wizualnej, która już teraz (gra jest obecnie gotowa w 60%) wygląda rewelacyjnie - modele są szczegółowe, tekstury w wysokich rozdzielczościach, efekty graficzne nowoczesne, a ogólny koncept artystyczny - bardzo ładny. Muzyka także stoi na wysokim poziomie, choć na chwilę obecną nie sposób stwierdzić tego z całkowitą pewnością. Spodobała mi się także walka, która dzięki świetnym - choć bez wątpienia wymagającym jeszcze pracy - animacjom robi wrażenie odpowiednio rozbudowanej i dynamicznej. Natomiast dialogi prowadzone między postaciami zostały zsynchronizowane z animacjami, co nadaje im dużo większej realności...

Z innych kwestii, które mnie zainteresowały warto wspomnieć o znakomitej optymalizacji silnika gry połączonej z likwidacją ekranów wczytywania, które w pierwszej części pojawiały się podczas wchodzenia do niemal wszystkich interiorów. Ponadto ma być również możliwa opcja importowania ekwipunku naszej postaci, a także i konsekwencji wyborów podjętych przez nas w pierwszym ''Wiedźminie''. Poza tym liczę też oczywiście na nieliniową i wciągającą fabułę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas troszkę odświeżyć temat w związku z pokazaną informacją o możliwości pojawienia się DLC w drugiej części Wiedźmina. Informacja ta niezbyt mnie ucieszyła, gdyż jestem przeciwnikiem DLC (chyba, że są to darmowe pierdoły dostarczane razem z grą, ewentualnie jakieś nagrody dla graczy, którzy zdecydowali się na zakup edycji kolekcjonerskiej), toteż ta informacja niezbyt przypadła mi do gustu. Jest parę rozwiązań, które mogły by się pojawić w tym wypadku. Po pierwsze, dodatkowe przygody Geralta (coś jak "Cena Neutralności" i "Efekt uboczny") niezwiązane z fabułą samych "Zabójców Królów". Takie rozwiązanie wydaje się prawdopodobne, opierając się na słowa pana Tomasza Gopa:

"Nie ma nic pewnego o czym moglibyśmy teraz rozmawiać, ale tak, skorzystanie z DLC jest naturalne. Bez wątpienia jest jeszcze wiele historii, które muszą jeszcze zostać opowiedziane"

lecz to tylko moje spekulacje...

Po drugie: wycięte fragmenty samej gry, czyli kupujemy wybrakowany produkt w sklepie, zaś luki ściągamy oczywiście dopłacając (w takim wypadku nie ma mowy o darmowych DLC, gdyż jest to raczej bez sensu). Takie rozwiązanie jest kompletnie beznadziejne i jestem zagorzałym przeciwnikiem tego typu dodatków.

Po trzecie: zestawy przedmiotów, czyli zapłać (lub nie) przyjacielu, a otrzymasz itemy, które nie tylko ułatwią ci grę, ale też będę fajnie wyglądały i jak uploadujesz filmik na YT to trochę poszpanujesz. Nie jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania, ale powiedzmy sobie szczerze: Coś takiego ma rację bytu w grze, w której fabuła odgrywa mniejszą rolę niż zbieranie przedmiotów, cięcie potwórów, wykonywanie misji "przynieś, zanieś, pozamiataj" i ew. walki z innymi przez multiplayer. Coś takiego również nie za bardzo mi podchodzi, szczególnie że TW 2 ma być grą gdzie liczy się fabuła więc...

To tyle mojego gadania, liczę że w kwestii DLC CD Projekt RED nas w czymś zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam model z Mass Effect 2 i Dragon Age. Gra jest kompletna bez DLC, te jednak bazują na pomysłach, które twórcom nie zmieściły się do podstawki i rozbudowują wątki poboczne bądź dodają zupełnie nowe.

I to byłoby dobre. Chociaż w takim układzie pewnie poczekam i kupię W2 w GOTY, bo i tak nie mam w ogóle jakoś ciśnienia na ten tytuł, jedynka mi niespecjalnie przypadła do gustu.

Swoją drogą, ponieważ to CD Projekt, to może cena DLC w Polsce będzie skalkulowana na nasze warunki, bo kurczę dla Polaków, którzy zarabiają mniej niż na Zachodzie takie dodatki to za droga zabawa po prostu.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...