Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?

Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?  

2695 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?

    • a) tak, czekam na to niecierpliwie
      171
    • b) może, zależy od zawartości
      290
    • c) nie, nie mam napędu BluRay
      2059
    • d) a po co komu takie wydanie?
      171


Polecane posty

Coz na razie nie kupilbym, bo nie mam napedu Blu Ray. Ceny oscyluja od 289,00 do 509, 00 za naped. Niestey to jeszcze za drogo. Mysle, ze za rok ceny powinny spasc do poziomu akceptowalnego dla przecietnego zajadacza chleba.

Rozumiem, ze jak bylaby wersja CDA Blu Ray to juz DVD odpadalo by? To moze wydanie bez plyty i z Blu Ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie aby odrobinkę z tymi cenami? Napędy Blue-ray naprawdę potaniały w porównaniu choćby do zeszłego roku. Przykładowo ta aukcja na allegro

http://allegro.pl/blu-ray-rom-sata-liteon-...1325051737.html

200 zeta to nie majątek - pamiętam jak za swój pierwszy odtwarzacz DVD do kompa dałem pare lat temu ponad 300 zł....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dołączycie napęd gratis, to czemu nie...

xD Padłem ze śmiechu xD (mój osobisty) Mistrz ciętej riposty jak zawsze w formie !)

Ale tak szczerze - czy taki ruch byłby dla CD-A opłacalny ? Pamiętam jak CD-A chwaliło się (no w sumie to był fakt, ale gloryfikacja była), że jako pierwsze na rynku pism growych jest z DVD'kami. Jestem przekonany, że również i z formatem BR będzie pierwsze, jednak nie jestem pewien czy w ciągu najbliższych miesięcy taki ruch byłby po primo opłacalny . . . Opłacalny w sensie, czy koszt zakupu i tłoczenia płyt nie będzie za wysoki, oraz czy znajdzie się tylu czytelników, którzy ten format obsłużą . ..

Ja osobiście nie mam napędu BR, więc zawartość covera by mnie omijała . . .

A po secundo - szczerze, czy redakcja jest świadoma rozmiarów tej płyty ? ponieważ tak gdybając, gdyby do tego doszło, to w piśmie pojawiłyby się płytki jednowarstwowe o pojemności 25 GB. To sporo - więcej niżby takie dwa DVD9. Praktyczność jest, nowa technologia jest, jednak chyba grono konsumentów odbiorców jest nieprzygotowane na taką zmianę . . .

Stawiam, że pewnie w formie z BR pismo kosztowałoby 19,99 (co najmniej), lecz chyba jednak wam się dobrze powodzi :cool:

Na prawdę, ale czytam, że większość nie ma napędu BR, więc na taką zmianę za wcześnie, aczkolwiek jest nieunikniona. Do tego tematu powróciłbym za rok- za dwa . . . Więc na razie "jakby co", to doładujcie drugiegi/trzeciego DVD'ka9 !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zeta to nie majątek - pamiętam jak za swój pierwszy odtwarzacz DVD do kompa dałem pare lat temu ponad 300 zł....

200zł za napęd BD, podczas gdy nagrywarkę DVD niezłej klasy można mieć za nieco ponad 100zł. Mimo wszystko - różnica kolosalna.

Jasne, z czasem sprzęt tego typu stanieje, ale obecne wyniki sondy raczej dobitnie pokazują, że w tej chwili zamiana z DVD na BlueRay byłaby strzałem kulą w płot. Za rok, może dwa będzie się już można jednak normalnie zacząć przerzucać, jak było przy okazji DVD - najpierw dwa wydania, potem całkowite przejście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem odpowiedź c, gdyż nie posiadam takiego napędu, bo mimo wszystko na dzień dzisiejszy napędy bluray są jeszcze nieco za drogie. Takie jest moje zdanie. Może za rok-dwa sytuacja się zmieni i w cenie 200zł będzie można zakupić napęd bluray, wtedy sam się chyba przesiądę na takie cacko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam napędu Blu-Ray i na razie nie planuję zakupu takiego - gry na takich nośnikach jeszcze masowo się nie pojawiają, dlatego nie widzę potrzeby. Cena napędu aż tak bardzo mi nie przeszkadza. Gdy tylko pojawią się gry, albo CDA zacznie dołączać płyty Blu-Ray, to prawie na pewno zdecyduję się na zakup odpowiedniego urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na chwile obecna płyte bluray moge sobie włożyć tylko do du...y, gdyby do cda były dodawane płyty bluray prawdopodobnie zaprzestał bym kupowania pisma (choć i tak kupuje je raczej z uwagi na pismo, a nie na płyte)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: oferta bardzo ciekawa, acz jeszcze nie mam napędu BluRay (z naciskiem na jeszcze). W przyszłym roku, mam nadzieję, wyposażę się w takowy, a wtedy byłaby to oferta nie do odrzucenia. Czyli jestem na tak, tyle że nie w tym momencie. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje ze edycja BR nie różniła by się zawartością gazety. Pełniaki 3 pierwsze takie jak w CDA DVD a potem wiele dodatkowych. I git majonez! Za coś takiego można wyłożyć kilka groszy więcej ofk. Bo jakbyście podzieli CDA na DVD i BR na takie, że połowa recek i publikacji jest na DVD a reszta na na BR to jesteście po****ni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ,że to zły pomysł...na chwilę obecną.

Napęd Blu-Ray dużo kosztuje,nie jest standardem w komputerach i sama płyta też kosztuje a więc większy koszt produkcji i większy koszt pisma.Ponadto duża część osób kupuje CD-Action dla gier.A jeżeli zobaczą ,że potrzebny im napęd Blu-Ray (którego jest bardzo mało w komputerach)zamiast starego,poczciwego DVD, to nie kupią bo takowego zapewne nie maja ;)

No i moim zdaniem z tych powodów jest to zły wybór bo możecie/możemy dużo stracić i w najgorszym wypadku zbankrutowaća tego byśmy nie chcieli.

PS:Odnosi się to do większości graczy a nie całości bo niektórzy na pewno mają Blu-Ray w kompie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaznaczyłem pozycję A. A bo czemu nie? BD póki co nie mam, ale kupić taki napęd to nie problem (jest w każdym razie na liście must have). Na chwilę obecną korzystam z tego co oferuje moja PS3. Do kompa nie kupuje bo i po co na razie (gier nie ma, filmy to na ps3 się ogląda, a magazyny rzadko kiedy dodają, w ogóle prawie), kupi się jak będzie taka potrzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny napęd Blu-Ray, który mam, znajduje się w brata PS3. Nie wychodzą żadne gry na ten nośnik, więc nie potrzebuję nowego czytnika. A dla jednego pisma, nie będę wydawać grubej forsy. Poza tym DVD wystarczy jeszcze na bardzo długi czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem odpowiedź "a", z tego względu, że posiadam w swoim laptopie napęd Blue-Ray, ale nie ukrywam, że wolałbym gdybyście (przynajmniej raz w roku, np. na święta), dawali wybór:

- CDA z grą/grami na komputer

- CDA z grą/grami na Xboxa 360

- CDA z grą/grami na PS3

Z wielką chęcią włożyłbym Waszą płytę do swojego Iksa

Albo jeśli wychodzi za drogo, to na konsole moglibyście dodawać jakieś DLC do gier ^^. Fajnie by było gdybyście dodali, np. wszystkie DLC do Mass Effect 2 :D

Ok, pomarzyłem, a teraz powrót do rzeczywistego świata, i niecierpliwe czekanie do jutra, na Assassin's Creed Brotherhood ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. BD to przyszłość.

Różnica cenowa pewnie nie byłaby by duża bo płyta BD - 6zł a DVD-DL - 4zł. Za 2zł więcej 3x większa pojemność.

Kwestia tylko czy dacie radę to zapełnić.

A napędy BD też już takie drogie nie są. Za 200zł można kupić. Do laptopów coraz częściej są dołączane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...