Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Patrzcie co się dzieje z kolekcjonerką Wiedźmina 3. Na allegro kilka sztuk, ceny dwukrotnie wyższe. Sam mam zamiar sprzedać steelbook z EK na PC, bo dostanę drugi do gry na PS4.

Może w końcu, jutro Techland wrzuci real foto kolekcjonerki Dying Light. Przynajmniej na FB tak napisali.

EDIT:

Na razie są fotki Edycji Premium. Możecie je znaleźć na profilu Techlandu na FB.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Były, były. "Zniknięcie" tych zamówień z naszych zakładek jest spowodowane odpaleniem ich nowej strony. Nie ma się czego bać, jak informują dane o zamówieniach są bezpieczne na serwerach.

@Lucciver

I jak wygląda sprawa z tym drukiem ? Szczerze mówiąc to akurat malować wolałbym sobie sam, ale w takiej cenie chętnie bym sobie tą figurkę wydrukował. Jak możesz to daj namiar.

Ogólnie patrząc na edycję premium jestem spokojny. Wszystko wygląda bardzo dobrze, począwszy od materiałów a kończywszy na wykończeniu. Widać wyciągnęli wnioski po fali krytyki za szajs wrzucony do Riptide.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie na gram.pl preordery na kolekcjonerki diabelek.gif to sukcesow chlopaki, Zloze grtulacje temu kto dostanie ja bo bedzie to cud. Ciekawa sprawa jesli u samego dystrybutora znikają zamówienia, zwłaszcza jesli ktos wzial i oplacil preorder od kogos za np 800zl. Hm kto mu po roku odda kase...

@TomcioM Co tu dziwnego, jedyna nasza fajna kolekcjonerka i gra, ktora można sie pochwalić na świecie.

Co do Dying light skoro nie poznikala to znaczy ze dużo tego i jak to kolejna gra o zombie pewnie bedzie sie przewalac na polka jak nudne Dead Island, której kolekcjonerka do dziś można zamówić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie na gram.pl preordery na kolekcjonerki diabelek.gif to sukcesow chlopaki, Zloze grtulacje temu kto dostanie ja bo bedzie to cud.

Hmm, o czym Ty wgl piszesz ?

Dead Island nie było nudne, kolekcjonerki walą się po marketach bo wieje od nich tandetą w każdym calu

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie na gram.pl preordery na kolekcjonerki diabelek.gif to sukcesow chlopaki, Zloze grtulacje temu kto dostanie ja bo bedzie to cud.

Nie czaje o czym piszesz. Mowa jest o cdp.pl, jedynym miejscu, w ktorym mozna bylo zlozyc preorder na kolekcjonerke Wiedzmina 3 bez bawienia sie w posrednictwo cwaniaczkow a allegro.. Sugerujesz, ze wydawca gry wykasowal skladane w czerwcu preordery i gry ludzie nie dostana? Nie wydaje mnie sie zebys mial racje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jesli u samego dystrybutoraznikajązamówienia, zwłaszcza jesli ktos wzial i oplacil preorder od kogos za np 800zl. Hm kto mu po roku odda kase...

Oo przecież cdp powiedziało, że to błąd wynikający z przejścia na nowy wygląd sklepu, wszystkie preordery W3 są bezpieczne, a niedługo ponownie będą widocznie u każdego kto zamówił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

I jak wygląda sprawa z tym drukiem ? Szczerze mówiąc to akurat malować wolałbym sobie sam, ale w takiej cenie chętnie bym sobie tą figurkę wydrukował. Jak możesz to daj namiar.

Dam znać. Na razie dostałem informacje, że figurka czeka na malowanie. Ceny oczywiście podam i wszystkie ważne informacje. Bez malowania też będzie sobie można zamówić. O tyle fajnie, że jeśli ktoś nie ma umiejętności to może zamówić z malowaniem. Chyba nikt tego wcześniej nie oferował. Na razie czekamy. Może w przyszłym tygodniu dadzą mi znać to pojadę robić zdjęcia itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki DI to chińskie badziewie, dlatego dalej zalegaja

Tak btw- już dawno, kiedy na ich FB pojawiło się info o DL, pisałem, zeby nie odwalili takiego badziewia z EK, jak w przypadku DI. Figurka, artbook, steelbook i soundtrack na CD- to rzeczy które chyba najwięcej ludzi w EK ceni. No i posłuchali XD

Teraz tylko czekać na kuriera, ciekaw jestem kiedy paczka dojdzie.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Miałem preorder na Wiedzmina 3 w gram.pl na kolekcjonerke (byl wybor owczesnie), niestety bez zadnej info samo z siebie zrobiło sie to na zwykla. Jak napisalem co jest grane. Dostalem odpowiedz ze moge zamowic bezposrednio na cdp. Niestety jak juz sie wyprzedalo.

@TomcioM

Doprawdy potrzeba Ci kolejnej badziewiatej figurki? Nie lepsze materiały jak w wiedzmin 1, gothic , pisałem o nich wczesniej jako o klimatycznych kolekcjonerkach? Dobre jakosciowo figurki to te od 400-500zl wzwyz. Ta co zrobiła na mnie wrazenie to z Titafall, kupiony na wyprzedazy w game

Nie wiem jak dla was , ale dla mnie poza DI wyzej wymieniona - sam crap to fakt. Jest takze Divinity original sin - kolekcjonerka , ktora przyciagnela tłumy .... sprzedawcow kluczy (nie zdazylem kupic nowej tylko pudelko za 10zl z zawartoscia). No jak mozna bylo w kolekcjonerce zamiast solidnych materialow i ladnego duzego pudelka dac drugi klucz? No co ja mialem go sprzedawac zeby zwrocilo mi sie polowa kosztow? To juz mogli ja wydac za 80zl z jednym kluczem.

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja skupiam sie obecnie glownie na kolekcjonerkach Blizza i ewentualnie tych tytulow, na ktorych mi NAPRAWDE zalezy i ktore maja jeszcze odpowiednio ciekawa zawartosc. Duze pudlo z porzadnym artbookiem, figurka, mapa, material making of, fizyczny soundtrack, jakis gadzet nawiazujacy do gry sa jak najbardziej mile widziane. Taki helm dodawany do Operation Flashpoint od Codemasters byl calkiem klimatyczny, podobnie jak i Stalker, ktory zamiast pudelka mial postarzana puszke, Fallout 3 z figurka Vault-boya i w pudelku sniadaniowym z propagandowymi grafikami czy Skyrim ze swietnym artbookiem w grubej oprawie i wielka figurka smoka. Dying Light jako gra mnie nie interesuje, wiec nie sprawdzalem nawet, co bedzie w kolekcjonerce, bo i tak tej gry sobie nie kupie nawet w wersji standardowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy potrzeba Ci kolejnej badziewiatej figurki? Nie lepsze materiały jak w wiedzmin 1, gothic , pisałem o nich wczesniej jako o klimatycznych kolekcjonerkach? Dobre jakosciowo figurki to te od 400-500zl wzwyz. Ta co zrobiła na mnie wrazenie to z Titafall, kupiony na wyprzedazy w game

Skąd bierzesz te swoje teorie ? Nie lubisz figurek, okey. Nie wmawiaj jednak, że figurki dodawane do kolekcjonerek są "badziewiate" ( nie mówiąc, że tej jeszcze na oczy nie widziałeś, a już tak twierdzisz ). W kolekcjonerkach z poprzedniego roku, a nawet dalej na palcach jednej ręki można policzyć "figurkowe niewypały". Nie wiem też skąd wziąłeś te ceny rzędu 400-500 zł, choćby figurka Arno z Notre Dame to koszt rzędu 100 zł +/- czy piękna diorama Arno + Elise składająca się z 2 figurek po około 130 zł każda.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomcioM @Orchi

Żeby nie pisać oddzielnie, jakie teorie? Mam na półce każda AC z figurka (duzą) od 1(wraz z bluza). Biorę do reki i patrze co mam. Taniość, tandetę. Ac 1,2 to jedna ze słabszych kolekcjonerek. Pisałem jeśli chce figurkę kupuje klimatyczna i świetnie wykonana za parę stówek i nie wstyd mi tego trzymać na polce. Bo i kilka takich posiadam. Jak maja dokładać figurkę to coś na miarę Titafall, niekoniecznie tak duże, bądź popiersie z "Lords of fallen". Wiesz, każdy ma swoje zdanie , uszanuj moje. Jeśli chcesz Orchi zobaczyć dobre figurki, oglądaj forum kolekcjonerów z figurkami, a być może zmienisz zdanie. Jeśli nie to cóż nie będę krytykował Twego gustu, jeśli figurki z ubisoftu za 100zl wciąż będą Ci się podobać.

Ja podobnie jak Tesu cenie sobie materiały związane z gra, tak jak to robi własnie Blizz. Od figurek sa sklepy z figurkami. Soundtrack, artbook, opowiadanie exclusive do gry, steelbook, mapa na płótnie i itp jak najbardziej. A żadnych bluzek, figurek (tanich), artykułów spożywczych, masek gazowych, apteczek, i itp zbędnych mi rzeczy

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wiem, ze mozna ja dostac na ebay, ale to dla mnie troche za duzo. Przynajmniej znajomy ja sobie kupil w normalnej sprzedazy, wiec u niego moge sie napatrzec. :P Zreszta majac troche wiecej ekstra kasy zamiast figurki wolabym kupic sobie oryginalna, limitowana i licencjonowana replike Frostmourne'a w skali 1:1. Czasem sie pojawia na serwisach aukcyjnych za kase odpowiednia do rzadkosci miecza. Mozna tez kupic nielicencjonowane podrobki, ale z tego co czytalem jakosc ich wykonania jest rozna i szkoda mi wydawac na nie nawet te 500-600 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie Orchi

To własnie nazywam figurkami

Był tu już kiedyś ktoś, kto pisał że wysoka cena = jakość. Ja zostanę przy tych "biednych" figurkach za 100-200 zł, które mi się podobają.

Piszesz o uszanowaniu zdania, więc przestań w każdym poście pisać jakie to figurki z kolekcjonerek są słabe i jak można to kupować. Uszanuj zdanie innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cri...tfu...SystemShockPL. CDP na pewno sprzeda te kolekcjonerki i na pewno w takiej ilości jak ktoś rezerwował. Trzeba jednak sprawdzić zamówienie bo baza może się źle doczytać. Dlatego powinniśmy tego pilnować aby od razu napisać i wyjaśnić jak będzie nieścisłość.

Co do figurek - jak kogoś stać na taką za 1000zł to niech ma. Ja wolę tą kasę wydać na polerowanie samochodu, nową kartę graficzną itd.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven2000

To było na gram.pl , nie na stronce cdp. Na gram można było zamawiać edycje (w tym miała byc kolekcjonerka) wybor edycji mial być później. Wiec od razu zamówiłem. Przypadkiem odczytałem gdzieś ze gram.pl mieć ich nie będzie i tylko na stronce cdp. Zaglądam i patrze a tu faktycznie zrobiła sie zwykła w moim preorderze. Niestety nikt mnie łaskawie nie poinformował. A liczyłem że będę mieć niski numer. A tak mam preorder z allegro za 200zl, bo tyle mi zostało. Super....

@Orchi

Wyrażam swoją opinie, forum służy do dyskusji, a nie wklejaniu od czasu do czasu linków z cena gry. Sam w większości swoich postów piszesz o figurkach. Dziwie się za, ze nie zbierasz samych figurek, bo mam wrażenie ze ta figurka to element kluczowy każdego wydania, a reszta elementów i gra to dodatek. Ale to już nie moja sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Na gram.pl kupiłem preorder wiedźmin 1 i 2 kolekcjonerki po 200zł. Do W2 dodawali nawet koszulkę gratis z wybranym wzorem. Wiec na gram.pl , które oferowało sie ze sprzedażą W3 w tym kolekcjonerki złożyłem również preorder. Nie wiem cóż w tym dziwnego. A ze Cdp zrobiło sobie z tego exclusive w późniejszym czasie, robiąc w konia tych co zamówili na gram.pl to inna sprawa.

Jak składałem preorder nie wiadomo było co tam będzie ani cena dokładna nie była znana (koniec 2013 a moze poczatek 2014).

A gdzie zamawiałeś swoja 1 i 2? Na http://buy.thewitcher.com/ ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie 1 ani 2. Zwłaszcza, że od tamtego czasu gram już w pełni należy do innej firmy. Interesuje mnie preorder W3, który można było tylko na CDP złożyć. Mowa o EK. Reszta sklepów w międzyczasie wystawiła opcje zakupu...ale czy dostaną? Może być różnie...a CDP dostał wsparcie z CDP RED.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w większości swoich postów piszesz o figurkach. Dziwie się za, ze nie zbierasz samych figurek, bo mam wrażenie ze ta figurka to element kluczowy każdego wydania, a reszta elementów i gra to dodatek. Ale to już nie moja sprawa.

Czy Ty masz jakiś problem ze sobą ? Zadałem Ci proste pytanie dlaczego w prawie każdym swoim poście piszesz o tandetnych figurkach z edycji kolekcjonerskich, w tym o figurce z Dying Light której na oczy jeszcze nie widziałeś. Wnioskujesz, że skoro kolekcjonerka jest względnie tania, to figurka z tej edycji musi być beznadziejna. Więc proszę Cię nie obracaj kota ogonem, wydawaj sobie po 500 zł na figurki i skończ z tą krucjatą antyfigurkową.

I odpowiadając na Twoją zaczepkę, figurka to dodatek do interesującej mnie gry, wisi mi czy jest warta 50, 100 czy 200 zł, ważne że jest wykonana dobrze i ładnie wygląda na półce. Na półce stoi figurka nie plakietka z ceną.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...