Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Hej!

Odpaliłem internety w poszukiwaniu Edycji Kolekcjonerskiej gry Batman: Arkham City i ku mojemu zdziwieniu na stronie sklep.gram.pl zauważyłem...

BATMAN ARKHAM KNIGHT: BATMOBILE COLLESTOR'S EDITION

w cenie 799zł na PS4 - "Cena nie potwierdzona przez wydawcę. Może ulec zmianie."

Która według powyższego sklepu będzie zawierać:

1. Podstawową wersję gry Batman: Arkham Knight,

2. Prototyp Batmobilu, z możliwością przemiary pojazdu w wersję pościgową, jak i bojową! (Wiedziałem!)

3. Komiks

4. 80-stronicowy Arbook (Mam nadzieję, że w takim formacie, jak w B:AO)

5. Metalowe pudełko kolekcjonerskie (steelbook zapewne)

6. DLC - 3 grywalne postacie.

Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem parę zdjęć przedstawiających mniej / więcej prototyp tego Batmobile'a:

Zdjęcie przedstawiające Batmobile'a w obu wersjach (pościgowa i bojowa)

Tu zaś znajdziecie artykuł ze zdjęciami owego pojazdu, który był / jest sprzedawany oddzielnie z miniaturową figurką Batmana (Obstawiam, że pojazd w E.K. nie będzie się znacząco różnił od tego tutaj)

PRE-ORDER BONUS!

Sklep walmart.com do zamówień przedpremierowych dodaje parę bonusów, w tym ekskluzywny skin do naszego pojazdu.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

OPINIA?

Jeśli mam być szczery, to... jeżeli miałbym wybierać pomiędzy Kolektorkami AK i AO, to wybrałbym AO. Zdjęcia z drugiego linku szczegółowo pokazują Batmobile'a w całej swej okazałości, dla mnie to wygląda jak zwykła plastikowa zabawka, która pewnie trafi też do wydania kolekcjonerskiego, a zresztą... "jaki jest, każdy widzi".

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakieś wizualizacje, a z jeszcze większą chęcią zobaczę real-foto od Warner Bros., które będzie podpisane, że to będzie ten konkretny przedmiot. Poza tym, to że Batmobil będzie się 'transformował' nie oznacza, że to będzie zabaweczka dla dzieci. Niektóre takie rzeczy są wykonywane z niesamowitą dbałością i z naprawdę dobrych jakościowo materiałów. Może więc na razie zostawmy przypuszczenia, a poczekajmy na fakty.

Poza tym, co się stało z wyszukiwarką na gramie, że jest tak niesamowicie zła?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTTr96: Ta przeglądarka jest straszna jak cała strona sklepu, nie wie czemu ale stary wygląd był dobry. Nieraz na firefox-ie nie można nic włożyć do koszyka.

Jeszcze jest jedno wydanie kolekcjonerskie z figurką Batmana za 480zł.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full wypas ale skąd takie ceny w Polsce masakra, w USA odpowiednio 99,99 i 199,99 dolarów a u nas 480 i 800 zł :D

ale jak tak patrzę to gram oferuje edycje tez na blaszkaa :)

http://sklep.gram.pl/pc/batman-arkham-knight-memorial-collectors-edition.shtml

o i jeszcze jedna fajnie zapowiadająca się kolekcjonerka

http://sklep.gram.pl/pc/mortal-kombat-x-collectors-edition.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że data premiery Arkham Knight jest tak odległa... Obie edycje są naprawdę porządne, ale ze względu na cenę wybiorę tę tańszą. To już czwarta figurka z Batmanem w mojej kolekcji...

Bardziej czekam na wizualizację Mortal Kombat X - seria bliska memu sercu to i zakup EK obowiązkowy. Cena akceptowalna, oby figurka była naprawdę dobra i godna marki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, co jest nie tak z Gram.pl, że po raz kolejny robią wyciek, nim producent oficjalnie udostępni zawartości edycji. Podobnie było np. ze Stalową Serią od Techlandu. Miała być ujawniona znacznie później, a Gram walnęło spoilera :( I tutaj muszę się zgodzić z opiniami znajomych. Jak tak dalej pójdzie, to firmy z zagranicy nałożą sankcje na nasze sklepy i nie będziemy mieli nic :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się tak, że gram wypadnie z obiegu. Znalezienie czegoś w tym sklepie, a nawet złożenie zamówienia graniczy z cudem, więc jakoś płakać nie będę. Druga sprawa to Cenega powinna ogarniać takie sprawy i wyciągać konsekwencje.

Cenami tych kolekcjonerek raczej bym na razie się nie sugerował, mogą zostać takie, ale obstawiałbym niższy pułap. Dla mnie też limitka wydaje się wyborem lepszym ( fajnie jakby każda gra miała taką limitkę ) choć Batmobil prezentuje się wyjątkowo okazale, ale nie za taką cenę.

Dotarła do mnie dzisiaj kolekcjonerka Destiny. Skusiłem się na nią głównie dlatego, że sam tytuł solidnie do mnie przemówił podczas bety, a także ze względu na ściśle limitowany nakład. Cena stosunkowo duża, ale zważywszy na kolekcjonerkową biedę tej jesieni zdecydowałem się na droższą edycję. Spodziewałem się mniejszego pudła wykonanego z plastiku, jednak jest ono dość sporych rozmiarów i jest wykonane z grubego kartonu w dodatku fajnie wystylizowane na skrzynkę. Do mniej ważnych elementów, choć fajnie wykonanych nie mam się o co przyczepić. Zdjęcia, naszywka czy litografie bardzo dobrze wykonane. Mapa jest świetna, solidny druk choć szczerze mówiąc to nie pachnie ona zbyt ładnie. Pierwszy raz spotkałem się z matowym nadrukiem na błyszczącym papierze, zapewne dlatego druk pachnie tak a nie inaczej. Litografie, mapa i mini artbook znajdują się w oprawione w skórę okładce, też bardzo ładnie i fajnie wykonane. Steelbook miazga, uwielbiam takie minimalistyczne podejście do tego tematu, szkoda że pudełko jest rozmiaru G2, ale jakoś to przeboleję. Najważniejszy element kolekcjonerki czyli Ghost jest wykonany doskonale. Strasznie ciężki, ładnie pomalowany i działający w 2 trybach. W pierwszym świecą się tylko światełka, a w drugim po wykryciu ruchu dodatkowo Ghost rzuca kwestiami z gry. Co ważne duszek nie jest na baterie, ale ma wbudowany akumulator, który ładuje się poprzez dołączony do zestawu kabel USB. Imo było warto, mam tylko nadzieję, że po premierze w niewyjaśniony sposób nie przybędzie tych edycji. Tutaj kilka fotek https://plus.google....011596902976289

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie polskich fanów zawsze było dla nas bardzo istotne, dlatego chcemy zaoferować im grę w atrakcyjnej cenie ? powiedział Jacek Osijewski, Dyrektor Sprzedaży na Polskę w CI Games. - Spodziewamy się, że część dystrybutorów może zdecydować się na jeszcze nieco niższe ceny detaliczne.

facet chyba nie wie co pisze żeby wspomnieć tylko Wiedźmina 3 i jego kolekcjonerkę za 349 zł

na STEAMIE w opisie gry brak polskiego języka tylko napisy, wiec gdzie to niby polskie podejście

PS. na gram sprzedają edycję kolekcjonerską za 109 zł, wiem to błąd ale zawsze mozna strollowac sklep że wprowadza w błąd :D

2274d7350646007.jpg

http://sklep.gram.pl/pc/lords-of-the-fallen-edycja-limitowana.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę cenę.

Oficjalna cena to 399 zł na PC, więc te 109 zł to błąd sklepu.

Źródło: http://www.miastogie...mosc,28093.html

Te 400 zł to jakieś nieporozumienie, tyle to już kosztują kolekcjonerki wielkich hitów typu Bioshock Infinite albo Skyrima. A gra firmy, która do tej pory nie wydała ani jednej bardzo dobrej gry (!) nie napawa wcale optymizmem. I nie wierzę, że to będzie tyle warte.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobre 100 zł za dużo. Wolę całe figurki, nie popiersia, do tego to nowa marka i na bohatera nie mam hype. Zważywszy na wysyp listopadowych premier i cenę - mówię pas. Może jak stanieje, przynajmniej o te sto złotych.

BTW. Zamówiłem na gramie. Jak się machnęli to niech teraz płacą za swoje błędy. Jak mi anulują to podam ich do wszystkich sądów świata i dostanę 100 tys. euro odszkodowania. Każdy wariant mnie cieszy :)

Edytowano przez Yaper
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...